Keystone logo
© TESS
Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

Sissejuhatus

115751_people01.jpg

Paris School Of Architecture on sõltumatu arhitektuurihariduse instituut, millel on rahvusvaheline fookus Pariisi keskuses. Kõiki kursusi õpetatakse inglise keeles ja kool valmistab oma lõpetajaid tööle kogu Euroopas ja mujal maailmas.

PSA on ettevõtluskool, mis õpetab õpilasi, kes soovivad harukontoriks minna teatud arhitektuurilise disaini erialal, olles lõpetanud oma bakalaureuseõppe arhitektuuriuuringud mujal või kes kaaluvad oma praktika loomist pärast lõpetamist.

2-aastase kraadiõppe järgne õpingud PSA-s pakuvad arhitektuurset uurimistööd, mis kajastavad arhitektuuripraktika muutuvat olemust.

Kursus on spetsiaalselt suunatud kolmeaastase kraadiõppe lõpetajatele, kes soovivad kasutada oma kraadiõppesse spetsialiseerumist konkreetsele arhitektuurivaldkonnale. Kooli liikmed ühendavad oma traditsioonilised arhitektuuriuuringud esilekerkivate ja häirivate teemade ja tehnoloogiatega, milles nad saavad spetsialistideks.

Pariisi kesklinnas asuv kool asub Euroopa südames ühes maailma suurimatest rahvusvahelistest linnadest.

Jätkates seda rahvusvahelist tähelepanu, valmistab meie õppekava lõpetajatele ette arhitektid, ehitus, filosoofia, ajakirjandus ja uued tehnoloogiad.

Paris School Of Architecture oma liikmetele kunstilised, filosoofilised, intellektuaalsed ja tehnilised oskused, mida tööstus vajab erakordsete tulevaste spetsialistide tootmiseks. Kool on tahtlikult rahvusvaheline, asudes Pariisi kesklinnas, mida teavitab Euroopa disaini- ja ehitusmaailm, mille loominguliste tööstusharude juhid pakuvad magistriõpe. järgmise põlvkonna ülemaailmsete arhitektuuripraktikute tootmine.

115750_parisatmosphere01.jpg

Kool loodi pakkuma alternatiivset teed arhitektuurile ja sellega seotud erialadele, reageerides arhitektuuripraktika radikaalsetele muutustele viimase kahe aastakümne jooksul. Enamik arhitektuurikoole järgib peaaegu sajandit tagasi vastu võetud pedagoogilist metoodikat, mis on tänapäeva arhitektuuri tegelikkusele vähem oluline. Pariisi kool pakub uut süsteemi, mis ühendab peamised arhitektuurilised komponendid esilekerkivate kutsenõuetega, valmistab oma lõpetajaid paremini ette praktiliseks tööks, kehtestab oma praktika või töötab teistes valdkondades, nagu kinnisvaraarendus, ehitusjuhtimine, ajakirjandus, hooldus, videomäng disain ja virtuaalne reaalsus.

Euroopa kool

Kooli asutasid Pariisis töötavad praktikud, kes töötavad kogu ELis ja kes on kas õpetanud või lõpetanud koolide Euroopas ja USAs.

Kuna ingliskeelsed tsemendid oma positsiooni globaalseks lingua francaks ja Euroopa Liidu regulatiivne reform toob ühtlasemalt kaasa arhitektuuripraktikale, ei ole vajadus euroopa Euroopa koolide järele Pariisis kunagi olnud kiirem.

Lisaks asetab kool tähtsust erinevate jurisdiktsioonide jaoks sobiva arhitektuurilise, õigusliku ja ehitusliku terminoloogia uuringule, et võimaldada lõpetajatel töötada sujuvalt üle kogu Euroopa ja maailma. See kultuurivahetus edendab ja tugevdab kooli ja selle pedagoogika rahvusvahelist tähelepanu.

Uus kool

Arengus alates 2015. aastast ja avamist oma esimeseks tarbeks 2019. aasta septembris pakub Pariisi kool mitmeid programme alates bakalaureuse- ja magistriõppest, kaugõppest, keeleõppest ja suvekoolidest.

Esimesed kursused algavad 23. septembril 2019, mil esimesel õppeaastal saabuvad esimesed õpilased (mis vastab esimese magistriõppe aastale).

ECTS (European Credit Transfer and Accumululation System) kehtib koolis, kaheaastane kursus kokku 120 krediiti.

Kool lõpetab ka registreerimisprotsessi Répertoire'i riiklikes sertifitseerimisasutustes, kes akrediteerivad erasektori haridusasutusi Prantsusmaal. Meie õpilaste rühm moodustab meie kursuse arendamise kriitilise osa, üliõpilasnõukogu, kellel on võime pakkuda täiendavaid teemasid tehnoloogiate ja kultuuridena, arendada vahetussuhteid teiste institutsioonidega ning muuta ja hääletada kooli hartast ja juhtimisest.

Akadeemiline elu

Paris School Of Architecture pedagoogika on juurdunud keeruliste ja lahknevate küsimuste testimises, kus arhitektuur eksisteerib ühe, tervikliku, aasta pikkuse stuudio projekti kaudu.

Kraadiõppearhitektuuriprojekti arendamine septembrist juunini võimaldab rohkem uurimistööd, narratiivi, esinduslikku väljendust, filosoofilist kaasatust ja käsitöö toodangut kui teistes institutsioonides, kus on poolaasta pikkused püksikud.

Sellised projektid on intellektuaalselt nõudlikud ja kriitilised, kusjuures lõpetajad lahkuvad portfellidest, millel on väga sügavad ja keerulised projektid.

Projektipõhise pedagoogika tugevdamine on mitmeid magistriõpe, mis toovad professionaalid disaini, õiguse, filmi, kommunikatsiooni ja hoone hangete maailmadelt. Need meistriklassid ei anna mitte ainult erialaseid teadmisi, mis põhinevad professionaalsel praktikal, vaid ka stuudio projektis osalemiseks, võimaldades igal õpilasel arendada väga individuaalseid vastuseid.

Igal õppeaastal kulmineerub aasta lõpu näitus, iga Pariisi keskuses toimuva õpilase töö avaliku galerii näitus. See annab meie õpilastele võimaluse tutvustada oma tööd perekonnale, sõpradele ja potentsiaalsetele tööandjatele ja investoritele.

Aasta pikkuse stuudio projekti hinnangud tehakse pärast aasta lõpusõidu eelõhtule eelneva esitluse lõppu. Iga põhiklassi kohta tehakse täiendavaid hinnanguid teemade kaupa, sõltuvalt asjaomasest teemast. Kõiki meistriklasse tuleb edastada, et näidata neid.

Kooli pedagoogilise filosoofia üks unikaalne element on see, et me ei rakenda hindamissüsteemi, mis tähendab, et projekte hinnatakse kas Pass või Fail. See soodustab maksimaalset sõnavabadust ja võimaldab õpilastel võtta riske ja uuendada. Erakorralise stuudio projektidele võidakse anda auhind, mis on aastajuhi äranägemisel. Õpilased, kes soovivad õpingute ajal prantsuse keele kursusi teha, saavad seda teha. See aitab õpilasel oma igapäevast tegevust Pariisis elades. Neid pakutakse nii algaja kui ka kesktaseme tasemel.

PSA stuudiod on varustatud nii, et üliõpilased saaksid oma stuudio projektid läbi viia, sealhulgas 3D trükivõimalused, laserlõikamismasinad, printerid, projektorid ja mudelite valmistamise seadmed. On äärmiselt soovitatav, et õpilased ostaksid sülearvuti kahe aasta jooksul.

Asukohad

  • Paris

    5 rue Durantin, Paris, 75018, Paris

    Küsimused