Keystone logo
Parker University

Parker University

Parker University

Sissejuhatus

Parker University näitab teed patsiendikeskse koostöö- ja konservatiivse tervishoiualase koolituse, kliinilise praktika, uurimistöö ja teeninduse alal.

Parker University on piirkondlikult akrediteeritud eraülikool, mis pakub tervishoiu- ja ettevõtlusega seotud valdkondades sertifikaate, bakalaureuseõppe ja kraadiõppe programme mitme kohaletoimetamise formaadi ja õpikeskkonna kaudu. Ülikool toetab elukestva õppe, teadusuuringute ja teenindamise kultuuri.

Parker University pakub oma mitmekesisele elanikkonnale tugiteenuseid ja õppimisvõimalusi edukaks tööhõiveks ja karjääri edendamiseks vajalike oskuste arendamiseks.

Oleme uhked oma positsiooni üle elaval tervishoiuturul. 35 erapraksise partnerluse ja integreeritud kliinilise õppekavaga Veteranide Haiglaga toetame kindlalt kogukonna teenimise ja tõenduspõhise õpetuse edendamise tähtsust. Meie uurimisinstituut töötab selle nimel, et viia meie leiud ja edusammud rahvusvahelise tunnustuse ja koostöö kaudu peavoolu. Liigume tervishoidu edasi kogukonna ja kindla teaduse aluse kaudu.

Asukohad

  • Dallas

    Walnut Hill Lane,2540, 75229, Dallas

    Küsimused