Keystone logo
Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Sissejuhatus

Pasco-Hernando osariigi kolledž ühendab endas kõrgtehnoloogilised haridusrajatised ja tipptasemel programmid, keskendudes õpilaste edukuse õpetamisele.

Kuue mugava asukohaga võivad üliõpilased oodata isikupärast tähelepanu, väikseid klassiruume, kõrgelt tunnustatud õppejõude ning õppemaksu ja tasusid, mis on Florida osariigis kõige taskukohasemad.

Meie assotsieerunud kunstide (AA) kraadiõppekava annab kindla aluse kunsti ja teaduste valdkonnas. PHSC AA-kraadi edukas läbimine tagab sujuva ülemineku ühte Florida avalik-õiguslikesse ülikoolidesse või osariigi kõrgkoolidesse nooremas astmes.

PHSC pakub uue bakalaureusekraadi, loodusteaduste kraadiõppe ja sertifikaatide programmide kaudu koolitust enam kui 30 nõudlikule karjäärile ettevõtluses, tervishoius, tööstuses ja tehnoloogias ning avalikus teenistuses.

PHSC-s pakume haridusvõimalusi igas vanuses ja võimetega õpilastele. Meie avatud uste poliitika tervitab kõiki abituriente ja GED-i saajaid. Ja meil on viis lähedal asuvat asukohta Brooksville'is, Dade Citys, New Port Richey's, Spring Hillis ja Wesley kabelis.

Asukohad

  • New Port Richey

    Ridge Road,10230, 34654, New Port Richey

    Küsimused