Keystone logo
Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Sissejuhatus

Pedagoogikaülikooli lõi DS 25386 21. mail 1999.

Artiklis 1 on sätestatud: Luua Sucre'i linna Pedagoogikaülikool praeguse kõrgema tavainstituudi "MARISCAL SUCRE" ümberkujundamise protsessina. See sõltub kõrghariduse, teaduse ja tehnoloogia aseministri kaudu haridus-, kultuuri- ja spordiministeeriumist.

6. juuni 2009. aasta kõrgeima dekreedi nr 0156 artikkel 18 3 lõikes I on öeldud, et „Sucre linnas asuv pedagoogikaülikool muudetakse ülikooli kõrgharidusasutuseks haridus- ja erialade kraadiõppe ja õpingute kraadiõppe ning diplomi-, magistri- ja doktorikraadi omandamiseks”.

Pedagoogikaülikool on detsentraliseeritud asutus, mis sõltub Sucre linnas asuvast kutseõppe ministeeriumi ja õpetajakoolituse peadirektoraadi kaudu haridusministeeriumist ning vastutab õpetajate kraadiõppe eest, mis soodustab haridusalast arutelu ja hariduse arengut. teadus-, tehnoloogia- ja innovatsiooniprotsessid, et vastata põhiseadusliku raamistiku ja haridusseaduse nr 070 alusel mitmetahulise haridussüsteemi ümberkujundamisega seotud probleemidele ja vajadustele.

Asukohad

  • Sucre

    Nicolas Ortiz,198, , Sucre

    Küsimused