Keystone logo
Perdana University

Perdana University

Perdana University

Sissejuhatus

Asekantsler sõnum

Tervitused Perdana Ülikool, Malaisia.

Perdana Ülikool asutati aastal 2011 egiidi all avaliku ja erasektori partnerlus üksuse peaministri osakonda.

See algas kaks arsti programmid: Doctor of Medicine, pakutakse läbi School of Medicine, ja Bachelor of Medicine läbi Perdana Ülikooli-Royal College of Kirurgid Iirimaa School of Medicine. Esimene neist on esimese astme kirje meditsiinilise programmi Malaisia. Lühikese ajavahemiku jooksul Perdana on laienenud teiste programmidega, sealhulgas Tööteraapia, International Trade, bioinformaatika ja Sihtasutuse Science.

Perdana Ülikoolil on olemas ajutine campus, mis on hästi sisustatud, varustatud ja traadiga pakkuda hea ligipääs online education platvormid isegi siis, kui üks on liikvel. Me võtame tõsiselt teadmiseks, et parima füüsilised rajatised jäävad nii idülliline struktuuride abita pädev, pühendunud ja kirglik õppejõud suunata ja juhendada meie õpilaste akadeemilised ja teadusega nad ise kasta, samuti teadus- koos paljude koostööd akadeemiliste partneritega. Me oleme väga õnnelikud tõepoolest, et selle lühikese aja jooksul suudame meelitada pühendunud ja dünaamiline teadlased kui ka ülikoolide juhtkondade, kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, et liituda meie meeskonnaga Perdana. Meie rahvusvaheline õppejõud on pärit üle kogu maailma, sealhulgas Malaisia ​​andeid välismaalt, kes on valmis tagasi koju läbi Talent Corp Malaisia ​​programmi.

Asekantsler sõnum

Meie õpilased moodustavad märkimisväärse galére of kirgliku isikud, kes omavad omadused ja valmisoleku vaja püsti keerukust ja kaasnevaid raskusi nende vastavate uuringutega. Koos nendega, nagu me kaardistada meie tulevik akadeemiline kogukond, võtame kii sõnu Sydney J Harris, et "kogu eesmärk on hariduse pöörduda peeglid Windows", mis laiendab meie silmaringi ja avatud lõputu võimalusi.

Tere tulemast Perdana (Premier) perekonda. Nagu te pilku läbi meie aknad, näed piiramatuid võimalusi oma ettevalmistuse saanud liige uus, põnev teadmistel põhineva tuleviku.

Aitäh. Hoia hästi ja ühendust.

Professor Dato "Dr. Syed Ahmad bin Hussein tegevjuht / asekantsler

Asukohad

  • Serdang

    Serdang, Malaisia

Küsimused