Keystone logo
Perth Bible College

Perth Bible College

Perth Bible College

Sissejuhatus

PBC on riiklikult TEQSA akrediteeritud kolmanda taseme haridusasutus, mis pakub kõrghariduse auhindu diplomitest kuni magistrikraadideni akadeemilise tipptaseme keskkonnas, mis on keskendatud Kristusele, keskendunud ministeeriumile ja elumuutmisele.

Ükskõik, kas õpite meie elamulinnakus või veebis meie välise programmi kaudu, kohustume lubama õpilastel: „MÕTLEME sügavalt Kristusest, tema tööst ja maailmast ning TEENISTADA teda aususe, julguse, veendumuse ja armastusega.

Kristlikus teenistuses õppimine on keeruline ja tasuv. Oma elu andmine teiste teenistuses on kutse järgida Kristust. Oleme PBC-s põnevil, kui keegi otsustab seda teed jätkata elus, ja pühendume iga õpilase arengule. Nii nende vaimses kui ka akadeemilises arengus.

PBC tekkis nägemusest maailma vajadusest armuevangeeliumi järele, vajadusest tõhusamate evangeeliumi teenijate järele ning vajadusest tahtliku Piiblil põhineva teenistuse ja teoloogilise koolituse järele. Viimase 90 aasta jooksul on tuhandeid inimesi koolitatud ja nad on asunud Jumala teenistusse paljudes ministeeriumides nii siin Lääne-Austraalias, riikidevahelises kui ka mujal.

PBC jätkab täna Jumala armust ja ustavusest sama nägemusega. Paljude juurde tuleb veel jõuda ja kõikjal on ministeeriumid, mida peavad alustama ja tugevdama mehed ja naised, kes on osavad ja kirglikud evangeeliumi vastu.

Asukohad

  • Karrinyup

    College Court,1, 6018, Karrinyup

    Küsimused