Keystone logo
PFH Private University of Applied Sciences

PFH Private University of Applied Sciences

PFH Private University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Õppige PFH-s!

Ülikooli filosoofia järgi on isiklik meisterlikkus, akadeemiline tipptase ning praktilised teadmised ja kogemused, et saada vastutustundlikult tegutsevaks professionaaliks. Seda saab saavutada ainult individuaalse tähelepanuga koos teoreetiliselt põhjendatud ja praktikale orienteeritud õpetamisega. Karjääri- ja juhendamisteenuste ning ülikooli struktuuri sisseehitatud individuaalse mentorluse kaudu iseloomustab kõiki õppekavasid nende praktiline ja majanduslik olulisus, rahvusvahelisus ja selge orienteeritus karjäärile.

Ülikoolid ja õppevaldkonnad

PFH ülikoolilinnak - Göttingen

Äri | Haldus | Juhtimine

Göttingenis pakume kolme oma magistriprogrammi: üldjuhtimise magistriõpe, ärijuhtimise magister ning kasutajakogemuse juhtimise ja disaini magistrikraad.

Üldjuhtimise magistrikraad võimaldab teil lisada põhiõppekavast erialastele fookusvaldkondadele akadeemilist sügavust või lisada täiendavaid fookusvaldkondi. Lisaks keskendub see ettevõtte juhtimisele ja raamatupidamisele.

Meie tipptasemel MBA programm on loodud teie äri- ja juhtimisoskuste suurendamiseks, sillutades teed riiklikule või rahvusvahelisele karjäärile vaid 3 semestriga. Te mitte ainult ei laienda oma teadmisi majanduskontekstide kohta, vaid saate ka olulisi tööriistu ärikeskse karjääri jaoks.

Üks kasutajakogemuse haldamise ja disaini magistrikraadi eesmärke on tagada, et teie programm või rakendus jõuaks rahulolevate klientide hulka. Samuti saate teada, kuidas arendada digimaailmas jätkusuutlikku ärimudelit ning muid teemasid, mis aitavad luua edukat ärimudelit.

PFH Hansecampus – Stade

Tehnika | Äri | Tehnoloogia

Stades pakume nelja oma magistriprogrammi.

 • M.Sc. Kergekaaluline ehitus ja komposiidid
 • M.Sc. Tööstustehnoloogia
 • M.Sc. Digitaliseerimine ja automatiseerimine
 • M.Sc. Uus mobiilsus – mikromobiilsus

PFH Hansecampus Stade asub CFK-Valley's, mis on maailma juhtiv süsinikkiuga tugevdatud plasti (CFRP) tehnoloogia klastris ning hõlmab 3000 ruutmeetrit loengusaale, konverentsi- ja seminariruume ning tipptasemel laboreid. Siin toimuvad kõik CFRP protsessiahela etapid, sealhulgas teadus- ja arendustegevus, tootmine ja ringlussevõtt, Airbusi ja enam kui 100 muu Euroopa komposiitide valdkonna ettevõtte põhitegevuse koduks. 1000-aastase ajaloo ja kõrgtehnoloogilise tööstuse suure tihedusega Stade on linn, mis hõljub traditsioonide ja uuenduste vahel.

Hamburgi suurlinnapiirkonna osana pakub Stade ideaalset asukohta tööstusele ja teadusele, pakkudes oma umbes 50 000 elanikule nii väikelinna kui ka suurlinna eeliseid. Lühikesed vahemaad koos suurepärase infrastruktuuriga loovad ideaalsed tingimused elamiseks, töötamiseks ja õppimiseks. Lisaks annavad vanalinna keskus, tänavakohvikud ja baarid Stadele ainulaadse ja võluva iseloomu.

Statistika

PFH pakub kokku 6 inglise keeles õpetatavat magistriprogrammi. Göttingeni Hansecampus Stade ülikoolilinnakus õpib üle 2200 õpilase.

Tänu tõhusalt korraldatud, praktikale ja turule orienteeritud õppeprogrammidele on PFH lõpetajad ettevõtetes väga nõutud. 99% noortest PFH spetsialistidest alustavad tööd kohe pärast kooli lõpetamist.

Ülikool teeb tihedat koostööd akadeemiliste organisatsioonide, uurimisinstituutide ja eraettevõtetega nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, pakkudes seega ideaalset platvormi interdistsiplinaarseks oskusteabe vahetamiseks ja praktikale orienteeritud õppetööks.

  Edetabelid

  PFH Ülikool on 3/6 kategoorias esikohal ja üldarvestuses teisel kohal Saksamaa startup-kultuuri tugevdamise eest

  Ettevõtluse alustamine on ülikoolide teadmiste ja uuenduste edasiandmise oluline mehhanism. Seetõttu uurib ja võrdleb Stifterverband juba viiendat korda, milliseid jõupingutusi teevad ülikoolid Saksamaal idufirmade kultuuri tugevdamiseks. Andmed koondatakse PDF-faili nimega Gründungsradar (või start-up radar), kus ülikoolide pingerida on jagatud mitmesse erinevasse kategooriasse.

  Küsitluse järgi saime esikoha järgmistes 3/6 kategoorias:

  • Parimad väikesed ülikoolid institutsionaalse kinnituskoha järgi (lk 27)
  • Parimad väikeülikoolid institutsionaalse kvalifikatsiooni järgi (lk 37)
  • Seire ja hindamise järgi parimad väikeülikoolid (lk 53)

  PFH Ülikool on üks 142-st Saksamaa föderaalministeeriumi rahastatud ülikoolist, mis teeb aktiivselt jõupingutusi idufirmade kultuuri tugevdamiseks. Väikeste ülikoolide kategoorias (lk 19) on meie ülikool üldarvestuses teisel kohal, esimesest vaid 1,1 punktiga.

  Täname Stifterverbandi küsitluse eest. PFH Ülikool teeb ja teeb ka edaspidi aktiivselt jõupingutusi Saksamaa idufirmade kultuuri tugevdamiseks.

  Viisanõuded

  Viisa saamiseks peavad rahvusvahelised taotlejad esitama muu hulgas ka need dokumendid, olenevalt elukohariigist .

  Viisa väljastamiseks võib kuluda kuid, seega soovitame oma rahvusvahelistel taotlejatel tungivalt varakult taotleda, isegi kui teid pole veel kõrgkooli vastu võetud. Kui olete Saksamaal, saate taotleda tulevase üliõpilasviisa ja muuta see elamisloaks õppimiseks.

  Pange tähele: turistiviisa ei saa hiljem üliõpilasviisaks ümber teha.

  Igas riigis kehtivad erinevad eeskirjad, palun kontrollige nõudeid oma konsulaadist või saatkonnast.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
  Check PFH|Private University of Applied Sciences Scholarships hereMarch 1, 2024

  Asukohad

  • Stade

   Airbus-Strasse 6 21684 Stade

   • Göttingen

    Weender Landstrasse 3-7 37073 Göttingen

    Küsimused