Keystone logo
PFH Private University of Applied Sciences Magister kergtehnika ja komposiitide alal
PFH Private University of Applied Sciences

Magister kergtehnika ja komposiitide alal

Stade, Saksamaa

3 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Oct 2024

EUR 5940 / per semester *

Ülikoolilinnakus

* Õppemaks: 5940 €/semester osakoormusega üliõpilastele, 7200 € täiskoormusega; ühekordsed tasud: 1420 € eksami/registreerimistasu, 520 € haldustasu EL-i välistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Magistrikraad "Lightweight Engineering & Composites" on mõeldud erialase kogemusega inseneridele ning matemaatika ja loodusteaduste eriala lõpetanutele, kes soovivad omandada erialase arengu kaudu kvalifikatsiooni komposiitide valdkonnas. Õppekava eritähelepanu on nii süsinikkiuga tugevdatud plastidel (CFRP, kõnekeeles tuntud kui "süsinik") kui ka klaaskiuga tugevdatud plastidel (GFRP).

Magistrikraad avab parimad võimalikud karjääriväljavaated, kusjuures ainuüksi CFRP majandusharu kasvab prognooside kohaselt 10 protsenti aastas. Seetõttu kasvab suur nõudlus komposiitmaterjalide spetsialistide järele ka tulevikus.

Teie hüvitised

  • Terves Euroopas ainulaadne õppeprogramm
  • Parimad võimalikud karjäärivõimalused lennukiehituses, autotööstuses, masinaehituses, tuuleturbiinide ehitamises ja paljudes teistes tööstusharudes
  • Professionaalse arengu õppeprogramm plokk- ja nädalavahetuse kursustel
  • Ajakohane sisu, mille pakuvad praktiliste kogemustega professorid
  • Koostööpartnerid nagu Airbus, DLR ja Fraunhoferi instituut ülikoolilinnaku vahetus läheduses
  • Õppeprogrammis valitud juhtimissisu
  • Individuaalne juhendamine väikestes õpperühmades
  • Spetsialiseerumine CFRP võtmetehnoloogia valdkonnale

Ülikool pakub PFH Hansecampus Stade'is professionaalse arengu inseneriprogrammi, mis viib magistrikraadini (M.Sc.) "Lightweight Engineering & Composites". See on akrediteeritud akrediteerimisagentuuri ASIIN poolt ja riiklikult tunnustatud.

Kolmekordse auhinna programm

Triple-Award programm kestab kolm semestrit kokku 90 EAP-ga. See on välja töötatud rahvusvahelisi inseneriõppe lõpetajaid silmas pidades, kes soovivad omandada teadmisi põnevas komposiitide valdkonnas ja kes on seotud Saksamaaga. Selle täiskohaga olemus ning juhtimiskursuste ja intensiivse saksa keele koolituse kaasamine on loodud selleks, et anda rahvusvahelistele üliõpilastele täielikku üliõpilaskogemust ja suurendada nende tööalast konkurentsivõimet Saksamaal, Euroopas ja kogu maailmas. Pärast edukat lõpetamist antakse teile täielikult akrediteeritud ja riiklikult tunnustatud magistrikraadi komposiitmaterjalides, juhtimistunnistus ja saksa keele tunnistus.

Õppekava

Aktuaalset

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused