Keystone logo
Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Sissejuhatus

Peking University HSBC Business School (PHBS) asutati 2004. aastal eesmärgiga edendada Pekingi ülikooli osalemist ülemaailmses majanduses, rahanduses ja juhtimisuuringutes. Shenzhenis PHBS toob Pekingi ülikooli ajaloolise kohaloleku ja esmatasandi äriharidusprogrammid riigi lõunaossa ning saab kasu õitsva linna dünaamilisest ja ettevõtlikkusest.

PHBS pakub praegu doktoriprogrammi, spetsialiseeritud magistriprogramme, MBA -programmi, täidesaatvat MBA -programmi ja arvukalt juhtide arendusprogramme. Rahvusvahelistumise eesmärgiks on PHBS akrediteeritud AACSB, AMBA ja EFMD poolt ning astunud julge sammu, avades uue ülikoolilinnaku Inglismaal Oxfordshire'is.

Kõige rahvusvahelisemaks PHBS umbes 130 magistriõppe ärikursust, mida õpetatakse inglise keeles. 80 täistööajaga rahvusvahelist ja Hiina teaduskonda on teeninud doktorikraadi tippasutustest. Kõik teie klassikaaslased, kellest 95% on Hiina kodanikud, valdavad vabalt inglise keelt ja on lõpetanud Hiina tippülikoolid. Sellisena saavad õpilased ära kasutada meie väga rahvusvahelistunud ülikoolilinnakut.

Globaalne tunnustus

Esimene kinnitus, mille PHBS sai, saadi Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuselt (EFMD) 2011. aastal, kui organisatsioon andis PHBS majandusteaduste magistriprogrammile EPAS -i akrediteeringu. PHBS jätkab oma sihtmärkide tunnustamist ülemaailmselt, omades nüüd AACSB ja AMBA akrediteeringuid.

Ainulaadne Hiina fookus

Meie programmid hõlmavad ka Hiina fookust globaalse perspektiivi kontekstis. Õpilased mitte ainult ei õpi olulisi erialaseid teadmisi ja oskusi, vaid saavad ka arendada sügavamat arusaamist äri- ja majandustegevusest Hiinas, muutes nad tööturul konkurentsivõimelisemaks või isegi paremini valmis äri alustamiseks selles dünaamilises riigis.

Miks meid?

Pekingi ülikool on enam kui 120 aastat olnud eliitõppeasutus, mida on rahvusvaheliselt tunnustatud kui ühte juhtivat ülikooli maailmas. 2004. aastal asutatud PHBS on kiiresti kasvanud maine ja rahvusvahelise tipptaseme keskusena ärihariduses.

PHBS on üle 80 rahvusvaheliselt haritud õppejõu, kellel on doktorikraadid juhtivatest ülikoolidest üle maailma. Nobeli majanduspreemia laureaat Thomas Sargent on ühinenud PHBS et teha uuringuid Sargenti kvantitatiivse majanduse ja rahanduse instituudi juhina.

Meie programmid keskenduvad rahanduse, juhtimise ja majanduse põhjalikule aineõppele koos kursustega, mis hõlmavad nii teoreetilist kui ka praktilist õpet. Programmid hõlmavad ka Hiina fookust globaalse perspektiivi kontekstis. Need unikaalsed omadused, mis on vähestel teistel ärikoolidel, võivad aidata õpilastel arendada ülemaailmses äris edu saavutamiseks vajalikke võimalusi ja ühendusi.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Shenzhen

    Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China, 518055, Shenzhen

Küsimused