Keystone logo
Peking University HSBC Business School (PHBS) Suurbritannia-Hiina juhtimise magister
Peking University HSBC Business School (PHBS)

Suurbritannia-Hiina juhtimise magister

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 13 000 £ + 60 000 RMB

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Kahe aasta jooksul ja hõlmates kahte riiki, on selle piiriülese juhtimisprogrammi MA eesmärk arendada meie õpilaste eriteadmisi praeguste juhtimisteooriate ja reaalmaailma tavade kohta, et parandada nende võimet uurimistööd läbi viia, samuti lahenduste leidmine juhtimisküsimustele ja äriarengutele.

See põhjalik ja interdistsiplinaarne programm koos rahanduse, majanduse, ettevõtluse ja innovatsiooni kursustega loob meie õpilastele tugeva aluse. Samuti on meie õpilastel võimalus õppida ja kasutada äris ja juhtimises tipptasemel digitehnoloogiat, st suurandmeteadust, Fintechi tutvustust ja tehisintellekti. Lisaks akadeemilistele kursustele koolitatakse meie õpilasi ka pehmete oskuste nagu juhtimine, juhtimine ja meeskonnatöö jaoks, et valmistada neid ette võtmerolli võtmiseks.

Kuna MA juhtimises on kaheaastane piiriülene programm, veedavad meie üliõpilased oma esimese aasta, õppides meie ülikoolilinnakus Boars Hillis Oxfordshire'is, Ühendkuningriigis, ja teisel aastal läbivad meie õpilased meie õpingud ülikoolilinnak Shenzhenis, Hiinas. Meie õpilased õpivad maailmatasemel ülikoolis, kahes riigis, koos rahvusvaheliselt tuntud akadeemikutega. Õpingute lõpus varustatakse nad kriitiliste ja praktiliste rahanduslike probleemide lahendamise oskustega, mis muudavad nad äärmiselt konkurentsivõimeliseks ja juhtimismaailmas, eriti pangandus- ja rahandussektoris, ihaldatuks. Meie ülikoolilinnakud on varustatud tipptasemel rajatistega. Lisaks, et võimaldada meie õpilastel saada kõige värskemaid ja ajakohasemaid teadmisi ja oskusi, õpivad meie õpilased koos akadeemikutega, kes on juhtimises esirinnas.

Selle programmi üks iseloomulikumaid eeliseid on võimalus veeta aasta Hiinas. Alates väliskaubandusele ja investeeringutele avamisest ning vabaturu reformide elluviimisest 1979. aastal on Hiina kuulunud maailma kõige kiiremini kasvavate majanduste hulka, kus sisemajanduse kogutoodangu (SKP) aastane kasv on 2018. aasta jooksul olnud keskmiselt 9,5%. Pank on ajaloo suurima majanduse kiireim jätkuv laienemine. Seega ei anta meie õpilastele mitte ainult võimalust arendada põhjalikku arusaamist Hiina ärijuhtimismudelitest ja Hiina majandusarengu strateegiatest, vaid neil on ka juurdepääs tööhõivele ja ettevõtlusele Hiina kõige dünaamilisemas ja elavamas piirkonnas.

Akadeemiline tipptase: Selle kursuse on kujundanud ja läbi viinud teaduskonna liikmed, kes olid saanud doktorikraadi. maailma tippülikoolidest. Meie rahandusuuringute osakond on eriline ja tugineb ülemaailmsete finantsteaduskeskuste teadmistele.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Akrediteeringud

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Kaubanduse magister arendusrahanduses
  • Cape Town, Lõuna-Aafrika Vabariik
 • Magistrikraad kvantitatiivses rahanduses
  • Arlington, Ameerika Ühendriigid
 • Finantsanalüüsi magister
  • Sydney, Austraalia
  • Moore Park, Austraalia
  • + 2 Rohkem