Keystone logo
Pomeranian Medical University in Szczecin

Pomeranian Medical University in Szczecin

Pomeranian Medical University in Szczecin

Sissejuhatus

Pomeranian Medical University in Szczecin

Pomeranian Medical University in Szczecin on avalik (riigile kuuluv) ülikool, kus on täiskoormusega õppesüsteem. Omandatav kvalifikatsiooni tase: magistriõppekava; kõrghariduse diplom; pika tsükli programm.

Ülikoolis on kaks teaduskonda, mis pakuvad inglisekeelset õpet:

 1. Meditsiiniteaduskond
 2. Arsti- ja hambaarstiteaduskond

Pomeranian Medical University in Szczecin on alates 1996. aastast pakkunud inglise keele õpet arstiteaduskonnas ja hambaarstiteaduskonnas alates 2006. aastast. Praegu õpib Pomeranian Medical University in Szczecin nii meditsiini- kui ka hambaraviteaduskondades inglise keele õppekavas üle 600 üliõpilase. Arstiteaduskonna on edukalt lõpetanud juba üle 250 üliõpilase. Igal aastal pakub ülikool arstiteaduskonnas 100 kohta ning arsti- ja hambaarstiteaduskonnas 30 kohta.

Teave haridustaseme tuvastamiseks

Poola Euroopa Liidu liikmena jääb täiel määral jõusse ja kehtima Euroopa Parlamendi ja nõukogu 7. septembri 2005. aasta direktiivi 2005/36/EÜ kutsekvalifikatsioonide tunnustamise kohta. Pomeranian Medical University in Szczecin pakub õppekava, mis ühildub EL direktiividega, sealhulgas ECTS-süsteemiga.

Lõpetamine Pomeranian Medical University in Szczecin , nii arstiteaduskonna kui ka arsti- ja hambaarstiteaduskonnas, annab mulle võimaluse:

 1. juurdepääs edasiõppimisele: võimalus kandideerida aspirantuuri ja doktoriõppesse;
 2. alustada meditsiinilise lõpueksami protseduuri [ Lekarski Egzamin Końcowy ];
 3. taotleda kutsealal tegutsemise luba.

Ülikooli pearaamatukogul on püsiv (üliõpilastele tasuta) juurdepääs Interneti-andmebaasidele nagu MEDLINE, SCOPUS, Science Direct, Wiley Online Library, UpToDate; ERIC, Science Direct; Cochrane'i kollektsioon; ProQuesti teadus ja tehnoloogia; ProQuesti meditsiiniraamatukogu; EndNote Web; EBSCO; McGraw-Hill; MedTube; jne.

Ülikool teeb koostööd paljude teiste Euroopa meditsiinikoolide, haiglate ja kliinikutega. ERASMUS programmi võib astuda kõrgete hinnetega üliõpilane. PMU on sõlminud lepingu Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia ja Hispaania ülikoolidega. See toob kaasa praktilise koolituse ja teadusvahetuse võimalused õppejõududele ja üliõpilastele.

Õpilased leiavad, et Szczecin on elav linn, kus on piirkonnas palju sotsiaalseid, kultuurilisi ja vaba aja veetmise võimalusi. Szczecinis õppides saate uue kultuuri tundmaõppimisest lisakasu. Arstiõpingud hõlmavad suure osa üliõpilase igapäevaelust, kuid Szczecin võib pakkuda vabal ajal palju erinevaid tegevusi. Tegevused ulatuvad golfist, jalgpallist ja spordisaalidest kuni bowlingu, basseini ja pubi roomamiseni. Linnas on lai kultuurielu koos oma filharmooniaorkestri, ooperi, kunstigaleriide, klubidega jne. Aeg-ajalt võib ilm olla sombune, nostalgitseda või natuke kurvastada ning on loomulik tahtmine peita end hea raamatu või filmiga teki alla, PUM-i õpilastel tekib harjumus otsida paremat kohta, kus sõpradega kohtuda, lõõgastuda või lihtsalt tassi kuuma kohvi rüübata. Szczecinis on selliseid kohti küllaga. Arvestades asjaolu, et inglise keele programmi õpilased on pärit erinevatest maailma nurkadest, pakuvad õpingud PMU-s mitte ainult suurepärast koolitust tulevastele arstidele või hambaarstidele, vaid ka fantastilist võimalust elada ja töötada mitmekesises keskkonnas, kus saab õppida uut keelt, mõista. teisest kultuurist või isegi jälgida erinevaid teaduslikke lähenemisviise ja tehnikaid.

Neli põhjust Poolas meditsiini õppimiseks

 1. Hotellis on nüüdisaegsed mugavused. 2013. aasta mais sai Poola kirurgiameeskond esimeseks, kes saavutas varem mõeldamatu: murrangulise, elupäästva kogu näo siirdamise. Operatsioon, mille käigus 33-aastasele patsiendile siirdati nahk ja luu, kuna ta kaotas õnnetuses oma nina, ülemise lõualuu ja põsed, ei olnud mitte ainult operatsioon, vaid see oli ka maailma kiireim ajavahemik nii keeruliseks operatsiooniks. operatsiooni. "Näo siirdamine on erakordselt keeruline, suhteliselt haruldane protseduur, mis nõuab tavaliselt põhjalikku ettevalmistust, tavaliselt kuid või aastaid," ütles The Daily Mail. Kas olete selle ja paljude teiste meditsiinivaldkondade esirinnas tänu oma tipptasemel rajatistele ja asjatundlikele töötajatele? Poola.
 2. Kui räägite inglise keelt, on kõik valmis. Kas olete mures, sest te ei räägi poola keelt? Ära ole. Poola meditsiinikoolid pakuvad ingliskeelseid õpinguid eri valdkondades, sealhulgas apteekides, õenduses ja füsioteraapias.
 3. Sa oled suurepärases seltskonnas. Välistudengid moodustavad 8,58 protsenti Poola meditsiiniülikoolide üliõpilaskonnast, kusjuures saatvate riikide edetabeli esikohal on üliõpilased Norrast, Rootsist, Ameerika Ühendriikidest, Saudi Araabiast ja Kanadast. Bologna protsessi osana annavad Poola ülikoolid kogu Euroopas tunnustatud ja paljude maailma mainekamate institutsioonide poolt akrediteeritud kraade. Poola teeb koostööd ka ülikoolidega üle kogu maailma. Takeaway? Teil pole mitte ainult võimalus õppida koos mitmekesise üliõpilaskonnaga, vaid teil on ka võimalus laiendada oma võrgustikku ja luua sidemeid – mitte ainult Poolas, vaid kogu maailmas.
 4. Kulutate tippkvaliteedile vähem. Ameerika Meditsiinikolledžite Assotsiatsiooni (AAMC) andmetel oli 2016. aastal USA-s riikliku meditsiinikooli ühe aasta keskmine maksumus, sealhulgas õppemaks, tasud ja tervisekindlustus, 34 592 dollarit osariigis ja 58 668 dollarit väljaspool osariiki. -2017 õppeaasta. Erakooli õppemaks ja tasud tõusid samal ajal üle 50 000 dollari. Ja need arvud ei sisalda ülikooliväliseid tasusid, nagu eluase, raamatud ja toit. Teadus- ja kõrgharidusministeeriumi andmetel on Poolas meditsiinikraadi hind oluliselt madalam: täiskoormusega õpe riigikoolides on tasuta Poola ja rahvusvahelistele üliõpilastele, kes vastavad teatud nõuetele, sealhulgas ELi/EMP kodanikele. . Teised välistudengid saavad endiselt soodsalt – maksavad õpingute eest vaid 3000 eurot (umbes 3200 USD) aastas. Mitte ainult seda, vaid neil on ka oluliselt madalam elukallidus võrreldes USA-ga ja kogu Euroopas.

Asukohad

 • Szczecin

  Pomeranian Medical University in Szczecin Rybacka 1, , Szczecin

  Programmid

  Küsimused