Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Sissejuhatus

Point Loma Naatsareti University on tuntud edumeelsed. Kell PLNU, teadlased, usu ja kogukond on kõik väga olulised. Õpilased saavad seda tasakaalustatud lähenemist haridusele ja jäta PLNU valmis mõelda, tegutseda ja aidata kaasa maailma.

Lisaks rohkem kui 60 bakalaureuse Erialakesksete PLNU pakub kraadiõppe programmi piirkondlikud keskused kogu Lõuna-California. PLNU teenindab enam kui 3500 üliõpilast.

Kas teadsid?

Alates 2004. aastast on üle 90 protsendi PLNU õpilased, kes on taotlenud luba, hambaravi, optomeetria, farmaatsia ja veterinaaria koolides on lubatud. Aastal 2008 Avatud Uksed aruande, PLNU välismaale õppima programmi 15. kohal rahvas (sh magistrikraadiga-õppeasutustes) jaoks protsent tudengit osalevad - umbes 30 protsenti lõpetamist pensionärid on õppinud välismaal. PLNU on riiklikult tunnustatud oma liidripositsiooni valdkonnas jätkusuutlikkus - võitnud San Diego Environmental Services Recycler of the Year Award neli välja viimase kuue aasta jooksul ja on nimeks üks Ameerika 100 rohelisem koolid Sierra Club nii 2010. kui ka 2011. aastal. Läbi PLNU on LoveWorks Lühiajalised Missioon programm, rohkem kui 2000 üliõpilased, õppejõud, personal ja vilistlased on olnud inimesi, kes vajavad umbes 60 maailma piirkondades. PLNU Center for International Development uurib säästvat äritegevust ja lahenduste ülemaailmse vaesuse. Alates 2005. aastast on 22 tudengifilmide / telesaated on võitnud auhindu või ilmus filmifestivalidel. PLNU kõne ja diskussiooni meeskond on riikliku meister parlamentaarne arutelu Associations "aastapikkune võistlused konkurentsi neli välja viimase seitsme aasta jooksul, võistlevad selliseid koole UC Berkeley ja UCLA.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • San Diego

    3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

Küsimused