Keystone logo
POLI.design

POLI.design

POLI.design

Sissejuhatus

Esiviisikus on ainulaadne nende jaoks, kes on sellel osalenud.7 koolitusvaldkonda, 5 innovatsiooniteed, 80 koolitusprojekti enam kui 25 magistriõppega ja üle 25 täiendõppekursuse.

POLI.design on Politecnico di Milano asutatud mittetulunduslik konsortsiumiettevõte, mis pääseb selle kaudu juurde suurele multidistsiplinaarsete oskuste kogumile, mis on olemas esimeses ja kõige olulisemas Itaalia tehnikaülikoolis.

Traditsioon ja innovatsioon, kvaliteet ja oskus suhelda professionaalse maailmaga on need nurgakivid, mis on teinud POLI.design alates 1999. aastast ühe rahvusvahelisel tasemel kraadiõppuse referentettevõtte.

Koos Politecnico di Milano disainikooli ja disainiosakonnaga moodustab POLI.design Politecnico disainisüsteemi, mis on ressursside, oskuste, struktuuride ja laborite kogum, mis on üks kõige olulisematest maailmas.

POLI.design on Politecnico di Milano disaini kraadiõppe kool, mis toetab ja viib lõpule Disainikooli õppekava, mille eesmärk on erialane koolitus ja tõhus lisamine paljudes töövaldkondades, milles disainer täna tegutseb.

See mängib hingerolli ülikoolide, ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide ning professionaalsete maailmade vahel, tegutsedes rahvusvahelistumise perspektiivis ning luues aeg-ajalt partnerlussuhteid ülikoolide, koolide, organisatsioonide, asutuste, ettevõtete ja ettevõtetega.

Meie nägemus

Keerulistes ja omavahel tihedalt seotud maailmades, nagu need, milles me täna elame, on disain ressurss, mis võib suunata ühiskondi ja tootmissüsteeme uute arengumudelite poole; see on ka ressurss, mis on tänapäeval ülioluline identiteedi ja mitmekesisuse ülemaailmses konkurentsis vastu seista.

Disain on kasvu liikumapanev jõud, mis võib suunata individuaalseid ja kollektiivseid valikuid läbi kultuurisuundade, suunates maitseid, käitumisviise, elustiile ja tarbimisstiile. Sellel on palju ja väga erinevaid rakendusi: alates teadusuuringutest ja uute tehnoloogiate juurutamisega seotud rakendustest kuni uute toodete ja teenuste väljatöötamiseni, sideliideste uurimisest kuni ergonoomiliste ja keskkonnaomaduste juhtimiseni, linnaruumi ja oma keha määratlemisest protsesside juhtimiseni. seotud keskkonna- ja sotsiaalse jätkusuutlikkuse poliitikaga.

Sellega seoses teeb POLI.design ettepaneku:

 • ühendada akadeemiline ja ärikultuur ning teadmiste professionaalide maailm;
 • edendada ja arendada disaini kui erialade ja kutsete süsteemi;
 • edendada vooruslikke suhteid ülikoolide, institutsioonide, tootjate ja spetsialistide vahel;
 • toetada loomeettevõtete arengut.

5 innovatsiooni viisi

Aktiivne õppimine Disaini akulturatsioon Partner hariduses
Nende teede eesmärk on disainiteadmiste aktiveerimine, luues väärtust ettevõtetele ja asutustele. Koolitus ja rakendusuuringud on orienteeritud uute turu ja tarbijate nõudmiste mõistmisele, innovatsiooni loomisele. Meie akadeemiline kultuur ja teie turu väljakutsed kohtuvad innovatsiooniteedel, mille käigus POLI.design teeb ettevõtetele, ühendustele ja institutsioonidele kättesaadavaks distsiplinaarteadmised ja aktiivsed õpetamiskogemused. Disainikultuur kasvab pookedega: akadeemiliste ringkondade, ühenduste, ettevõtete, professionaalide seas. Haridusteede kaudu pakutav partnerlus, mida me koos edendame viisil, mis vastab teie eesmärkidele.
Praktikakogemus Võistlused ja üritused
Disainil on palju nägusid, nagu meie õpilastelgi: kultuuride, keelte, kogemuste, erialade sulatusahi. Ja ainult üks ühine joon: akadeemiline haridus on sama kindel kui kunagi varem ja nii vedel kui meie aeg nõuab. Disain on kasvu, kultuurilise orientatsiooni, maitse evolutsiooni, elustiilide muutumise ja tarbimise mootor. Selle eest hoolitseme POLI.design ning nendes küsimustes saame koos arendada konkursse ja kultuuriüritusi.

Politecnico disainisüsteem

Koos Politecnico Disainikooli ja Disainiosakonnaga moodustab POLI.design Politecnico di Milano disainisüsteemi, teadus-, haridus- ja müügiedenduskeskuse, mis on oma valdkonnas maailmas ainulaadne. Tänu suhetele disainiühendustega on POLI.design oluliselt seotud ka Itaalia disainisüsteemiga, näiteks:

 • ADI Associazione per il Disegno Industriale
 • AIPi Associazione Italiana Progettisti d'Interni
 • AIAP Associazione Italiana Design della Comunicazione Visiva
 • Federlegno Arredo

Disaini osakond

Kinnitades teadusuuringute ja koolituse vahelise tugeva seose olulisust, arendab osakond ja edendab õpetamisoskusi disaini ja sellega seotud erialade valdkonnas.

Disainikool

Täna on suurim rahvusvaheline ülikool toote-, kommunikatsiooni-, sise- ja moedisainerite koolitamiseks nii paljude üliõpilaste kui ka õppejõudude poolt.

POLI.design üle maailma

POLI.design on rahvusvaheline teadmiste võrgustik, mis on seotud kohaliku dünaamikaga üle kogu maailma. Alati avatud uuele koostööle ja alati orienteeritud stabiilsete suhete loomisele nende inimestega, kes mõtlevad, toodavad, õpetavad ja uurivad disaini.

Üle piiride, kordumatuse poole

Usume disaini, mis teab, kuidas mõelda kaugemale vanadest piiridest, ehitada üles uut disainikultuuri, luua väärtust. Inimestele, kogukondadele, ettevõtetele üle kogu maailma.

Töötame kaasava ja jätkusuutliku disainikultuuri edendamise ja levitamise nimel, tõhustades ja intensiivistades rahvusvahelisi suhteid.

Oleme loonud tugevad suhted ettevõtete ja institutsioonidega üle maailma, pakkudes koolitusprogramme rahvusvahelistele üliõpilastele, spetsialistidele ja ettevõtetele ning korraldades kohandatud koolitusi ja kohaspetsiifilisi projekte.

Tegutseme sillana akadeemilise maailma ja professionaalse konteksti vahel eksperimentaalsete tegevuste kaudu, mis hõlmavad üliõpilasi ja spetsialiste kõigist disainivaldkondadest. Ootame igal aastal õpilasi rohkem kui 80 riigist üle maailma.

POLI.design rahvusvaheline võrgustik

POLI.design tegutseb rahvusvahelises võrgustikus, mis kasvab pidevalt tänu laiaulatuslikele kogemustele ja koostööle üha enam omavahel seotud ja globaalses mõõtmes. Meie eesmärk on edendada ja levitada disainikultuuri läbi meie rahvusvaheliste suhete tõhustamise ja tihendamise.

POLI.design on loonud tugevad suhted ettevõtete ja institutsioonidega kogu maailmas, pakkudes koolitusprogramme rahvusvahelistele üliõpilastele, spetsialistidele ja ettevõtetele ning korraldades kohandatud koolitusi ja kohaspetsiifilisi projekte.

POLI.design eesmärk on edendada vahetust, juurdepääsu ja mobiilsust disainimaailmas, tugevdades ja tihendades suhteid, pidades silmas disainikultuuri levitamist.

POLI.design hõlmab igal aastal välistudengeid 88 riigist üle kogu maailma, nagu Colombia, Brasiilia, Peruu, Mehhiko, Tšiili, Ecuador, Hiina, Costa Rica, Türgi, Venemaa, India, Uruguay, Kreeka, Liibanon, Šveits, Taani, Korea, Tai, Maroko, Mauritius, Katar, Uganda jne.

Ülikooli omadused

Campus Bovisa – Politecnico di Milano, Itaalia suurim disainikeskus

Disainiosakonna, Disainikooli ja POLI.design loodud disainisüsteem POLIMI asub Bovisa linnaosas, Milano linnast põhja pool, kesklinnast lühikese vahemaa kaugusel, tööstusliku Milano sümboolses kohas. minevikust. Naabruskonnas toimub praegu laiaulatuslik linnamuutuste protsess, mille eesmärk on saada kõrghariduse, teadusuuringute ja innovatsiooni keskuseks.

Politecnico di Milano alustas oma ajalugu Bovisas, asudes peaaegu kakskümmend aastat tagasi elama praegusesse Durando kaudu asuvasse peakorterisse, endise Ceretti & Tanfani ümber kohandatud tehases, kus varem valmistati köisraudtee kaableid.

Rajatised ja laborid

POLIMI disainisüsteemil on üks rahvusvaheliselt tunnustatumaid laborisüsteeme.

See võtab enda alla umbes 10 000 ruutmeetri suuruse ala hoones, kus asub disainikool ja POLI.design õppetegevus.

  Sisseastumised

  Kuidas esitada taotlust spetsialiseerunud magistriõppes osalemiseks

  Kui olete Itaalias omandatud kvalifikatsiooniga kandidaat, peate spetsialiseerunud magistriõppesse vastuvõtmiseks esitama meie kontoritele järgmised dokumendid:

  • sisseastumistaotlus;
  • elulookirjeldus;
  • kvalifikatsiooni skaneerimine;
  • isikut tõendava dokumendi koopia;
  • kõik muud dokumendid, mida konkreetne meister võib nõuda (st portfoolio, keeleoskuse tunnistused jne).

  Kui olete välismaal omandatud kvalifikatsiooniga kandidaat, peate esitama meie kontoritele järgmised dokumendid:

  • sisseastumisavaldus;
  • elulookirjeldus;
  • omandatud kraadidiplomi skaneerimine;
  • kraadiõppe diplomi tõlkimine itaalia, inglise, prantsuse või hispaania keelde;
  • tunnistuse skaneerimine koos sooritatud eksamitega;
  • tunnistuse tõlge koos sooritatud eksamitega itaalia, inglise, prantsuse või hispaania keeles;
  • passi või isikut tõendava dokumendi koopia;
  • kõik muud dokumendid, mida konkreetne meister võib nõuda (st portfoolio, keeleoskuse tunnistused jne).

  Alles pärast vastuvõetavuse teatamist saab üliõpilane alustada viisa taotlemise menetlust ja mis tahes dokumente, mida on vaja Politecnico di Milanos registreerumiseks.

  Kuidas esitada sisseastumisavaldust kõrghariduskursustel osalemiseks

  Kõrgkoolile sisseastumiseks tuleb saata järgmised dokumendid:

  • sisseastumistaotlus;
  • elulookirjeldus;
  • isikut tõendava dokumendi koopia;
  • maksukoodi koopia;
  • mis tahes muud dokumendid, mida üks kursus võib nõuda (st portfoolio, keeleoskuse tunnistus jne);
  • sissesõiduviisa ja elamisloa koopia (ainult mitte-ELi üliõpilased), kui see on nõutav.

  Taotluse tulemus

  Kui nii magistri- kui ka kõrghariduskursuste sisseastumiskatse on sooritatud, teavitab POLI.design teid hindamise tulemusest.

  Seejärel pääsete ligi oma isiklikule alale, kust leiate sisseastumiskinnituse koos juhistega, mida järgida registreerimise kinnitamiseks.

  POLI.design kontrollib üleslaaditud registreerimisdokumente ja suhtelist maksekviitungit.

  Alati teie isiklikus piirkonnas teavitatakse teid teie taotluse edenemisest.

  Välismaa üliõpilastele

  aa

  Viisanõuded

  Pärast seda, kui olete spetsialiseerunud magistriõppesse registreerumise lõpetanud, peaksite taotlema pikaajalist õppeviisat, kui te ei ole Euroopa Liidu kodanik.

  Taotluse esitamiseks peate registreeruma Universitaly veebisaidil ja seejärel kinnitab Politecnico di Milano teie registreerimise süsteemis ja kõik vajalikud andmed, et saaksite oma avalduse täita.

  Võtke ühendust POLI.design haridusametiga, et saada mõned näpunäited, mis võivad rakenduses kasulikud olla.

  Elamisluba EL üliõpilastele

  Kui olete Euroopa või Norra, Islandi, Liechtensteini või Šveitsi kodanik, ei ole elamisluba vaja taotleda. Itaalias elamiseks kauemaks kui kolmeks kuuks tuleb aga registreerida elukohajärgse omavalitsuse perekonnaseisuametis, valides ühe järgmistest meetoditest:

  A. Õpilased, kes ei kavatse oma elukohta Itaaliasse kolida:

  Itaalias ajutise elukoha saamiseks peate pöörduma otse enda valitud perekonnaseisuametisse, esitades järgmised dokumendid:

  • kehtiva passi/isikutunnistuse koopia ja originaal;
  • maksukoodi koopia ja originaal;
  • koopia itaalia keeles õpingutele registreerumise kohta;
  • Euroopa tervisekaardi (EHIC) koopia ja originaal praeguse kuuluvusseisu kohta;
  • vormil Euro1 esitatud tõend piisavate majandusressursside (vähemalt 5825 €) olemasolu kohta (täitke punkt "" B " ainult juhul, kui on ülalpeetavaid pereliikmeid). Vormi isikuandmetele pühendatud osas märkige elukoht (viidates teie elukohariigile) ja elukoha aadress Milanos.

  Ajutises registris registreerimine kehtib üks aasta alates väljaandmise päevast.

  Keskne perekonnaseisuamet: Municipio 1 – Kodanike teeninduspiirkond – Välismaalaste kontor või kassa (võta pilet “C”) läbi Larga 12, 20122 Milano – Lahtiolekuajad: jätkub esmaspäevast reedeni, 8.30-15.30

  B. Õpilased, kes kavatsevad oma elukoha Itaaliasse üle viia:

  Kõigepealt kontrollige, kas teie elukoha alaliseks kolimiseks on mingeid tagajärgi. Jätkamiseks peate registreeruma perekonnaseisuametis, saates e-kirja, millele on lisatud järgmised dokumendid:

  • isikut tõendava dokumendi koopia;
  • maksukoodi koopia;
  • ülikooli sisseastumistunnistus;
  • ravikindlustus (Euroopa tervisekaart/moodul S1/eraravikindlustus 1-aastase registreeringu kehtivusega/vabatahtlik registreerimine riiklikus tervishoiuteenistuses);
  • tõend piisavate rahaliste vahendite olemasolu kohta (minimaalselt 5825 eurot), esitades vormi Euro1;
  • elukohadeklaratsiooni enesetõendamise kaudu antud elukohadeklaratsioon.

  Elamisluba mitte-ELi üliõpilastele

  Kui te olete mitte-ELi kodanik, peate 8 tööpäeva jooksul pärast Itaaliasse saabumist alustama elamisloa väljaandmise menetlust. See protseduur nõuab komplekti koostamist, mille leiate „Sportello Amico“ postkontorist.

  Komplekt peab olema täidetud ja sellele peavad olema lisatud koopiad järgmistest dokumentidest:

  • isikuandmetega viisa ja passi lehe koopia;
  • ravikindlustuse maksekviitungi koopia; välismaalt ostetud kindlustuse puhul peab selle kinnitama teie riigi Itaalia saatkond ja tõlkima itaalia keelde (kui see ei ole välja antud inglise keeles);
  • koopia tunnistusest, mis tõendab läbitavat õppekäiku ja mille on sissesõiduviisa väljastamisel kinnitanud Itaalia diplomaatiline/konsulaaresindus.

  Nõutavate dokumentide uuendatud loetelu on saadaval immigratsiooniportaalis.

  Postkontoris antakse teile kviitung, mis tõendab teie elamisloa taotlust. Taotluse olekut saate kontrollida politsei veebisaidilt või immigratsiooniportaalist. Samuti teavitatakse teid SMS-i teel elamisloa äravõtmise päevast, kellaajast ja kohast. Korralise elamisloaga välistudengid võivad töötada maksimaalselt 20 tundi nädalas ja 1040 tundi aastas.

  Edetabelid

  • 1. koht Itaalias
  • 3. Euroopas
  • 5. maailmas

  Politecnico di Milano – QS edetabel 2022 kunsti ja disaini kategoorias

  Asukohad

  • Milan

   POLI.Design, 38/A, via Durando, 20158, Milan

  Küsimused