Keystone logo
Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Sissejuhatus

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities on akadeemiline asutus, mille asutas 2011. aastal rahvusvaheline teadlaste rühm.

Meie eesmärk on humanitaarteaduste (eriti Vahemere basseini ja Lähis-Ida kirjanduse, filosoofia, ajaloo ja geograafia) uuendamine läbi erinevate kultuuride uurimise ja eelkõige lääne tsivilisatsioonile aluslike keelte taaselustamine. Oleme pühendunud ideele, et minevikust õppimine soodustab Lähis-Ida ja lääne erinevate kultuuride ja rahvaste vastastikust mõistmist ja austust. Ainult nendes põhimõtetes juurdunud dialoog viib piirkonnas igavese rahuni.

Kolmanda osapoole omandatud magistrikraad

Polis annab lõputunnistused kõigi keelekursuste, üheaastaste ja kaheaastaste programmide jaoks. Kuigi Polis ei ole ülikoolide akrediteeritud asutus, naudime partnerlust Euroopa tipptasemel ülikoolidega, kes tunnustavad meie kaheaastaste programmide kvaliteeti ja peavad mõnda neist võrdseks oma asutuste antud magistrikraadiga. Näiteks võivad Polise üliõpilased, kes on edukalt läbinud kaheaastase akadeemilise programmi iidses filoloogias, registreeruda Kataloonia Rahvusvahelises Ülikoolis (Barcelona, Hispaania) ja saada sellest institutsioonist antiikaja filoloogia magistrikraadi, kui nad on oma nõuded. Samamoodi võivad Polise üliõpilased, kes läbivad Lähis-Ida keelte kaheaastase akadeemilise programmi edukalt, registreeruda Navarra ülikoolis (Pamplona, Hispaania) ja saada Lähis-Ida keelte magistrikraad . Pange tähele, et akadeemilised tunnid, mis vastavad Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemile (ECTS), annavad akrediteerimisasutused, mitte Polis.

165433_logos.JPG

Teise keele omandamise Polise meetod

Polise Instituudis kasutatakse ainulaadset keeleõppe meetodit - Polise meetodit, mis põhineb peamiselt täielikul keelekümblusel, kuid kohandab ka muid põhimõtteid, nagu dünaamiline keele arendamine (DLD). Meie meetod võimaldab õpilastel terviklikumalt edasi liikuda, võrreldes rangelt grammatilise mõõduga. Rääkima õppimise käigus omandavad õpilased keele intuitiivse mõistmise. Üliõpilased saavad kasu ka Polises toimuvatest uuringutest. Vanad ideed vaidlustatakse pidevalt, uued aga valgustatakse. Meie klassiruumid on elulaborid, kus katsetada kõige lootustandvamaid tehnikaid. Praegu katsetavad meie juhendajad Living Sequential Expression (Living Sequential Expression - LSE) -printsiipi, mis oli esmalt välja mõeldud ja välja töötatud Polises ning inspireeritud François Gouini tööst. Polise meetodit täiustatakse pidevalt, kui lisame uusi teadmisi teise keele omandamisse.

Mitmekesine üliõpilaskond ja teaduskond

Meie üliõpilaskond ja õppejõud on valdavalt rahvusvahelised ning pärinevad erineva kultuurilise ja religioosse taustaga. Meie programmid ja kursused on eriti atraktiivsed semiidi filoloogia, ajakirjanduse, keelte (ja pedagoogika), arheoloogia, teoloogia, ajaloo ja klassikalise filosoofia üliõpilastele, kuid on avatud kõigile, kes soovivad autentsemat arusaamist iidsetest juudi kujundanud tekstidest, Piirkonna kristlikud ja islamikultuurid. Polises on õpilastel harvaesinev võimalus üksteiselt mitteametlikult tunduvalt erinevate kultuuride tundmaõppimiseks. Õpetajatele on kasulik ka see, kui nad puutuvad kokku erinevate pedagoogiliste meetoditega ja lihvivad omaenda kutseoskusi. Oleme uhked multikultuursuse, avatuse ja austuse õhkkonna edendamise üle. Selles mõttes oleme oaas sellises linnas nagu Jeruusalemm, mida ületavad paljud virtuaalsed piirid. Meie avatud lähenemine on viinud meid ka paljude põnevate koostööprojektideni nii kohalike kui ka rahvusvaheliste institutsioonidega.

Tudengielu Jeruusalemmas

Polise instituut asub iidse Jeruusalemma linna lähedal, mis on püha juudidele, kristlastele ja moslemitele. Mõne minuti jalutuskäigu kaugusel saavad õpilased külastada allesjäänud juudi templi läänemüüri, Püha Haua kirikut või Al-Aqsa mošeed. Need on vaid mõned paljudest olulistest ajaloolistest paikadest lähiümbruses. Jeruusalemm on ka kaasaegne linn, kus on maailmatasemel restoranid, muuseumid ja meelelahutus. Lähedal asuv Siioni väljak on Jeruusalemma ööelu keskpunkt. Paljud ümbritsevad tänavad on ainult jalakäijatele mõeldud tsoonid ja neid tähistavad pingid, kohvikulauad ja varjud. Üliõpilasi kogu Jeruusalemma juhtivast akadeemilisest asutusest võib kohata hubastes pubides, kohvikutes ja kauplustes. Tasuta välikontserdid ja tänavaetendused on soojematel kuudel levinud vaatamisväärsused.

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities","author_url":"","source":""}" />

162110_thumbnail_image003.png

Miks valida Polis?

  • Polise meetod - Polise instituut kasutab ainulaadset teise keele omandamise meetodit, mis on osutunud lihtsaks ja tõhusaks. Õpilased saavad kasu ka Polises käimasolevatest uuringutest ja Polise meetodi pidevast täiustamisest. Klassiruumis õppimist täiendavad meie enda spetsiaalselt väljatöötatud ja välja antud keeleõpikud, et õppekogemus lõpule viia.
  • Ainulaadne asukoht - Jeruusalemma linn on ainulaadselt rajatud kolmele peamisele monoteistlikule usule; Judaism, kristlus ja islam. See on koht, kus vanakreeka, heebrea, ladina ja araabia keel on oma segase ajaloo vältel kumbki domineerinud. Kuni tänapäevani jätab nende kultuuride pärand jälje. Polise üliõpilastel on eelis elada õpingute sisus ja kontekstis, mis mõjutab sügavalt seda, kuidas nad oma kursusetööst aru saavad. Nende käeulatuses on ka arvukalt ajaloolisi paiku, muuseume ja arhiive, mis pakuvad palju ainulaadseid uurimisvõimalusi.
  • Soe sõbralik õhkkond - Polis on väike asutus, kus igal ajahetkel õpib umbes 60 täiskoormusega õppurit. Üliõpilasi on üle maailma ja nendega liituvad ka rahvusvahelised õppejõud. Ülikoolilinn on vana kivimõis, millel on kaunis sisehoov, mis mõnikord sobib ka väliklassiks või piknikupaigaks. Õpilased ja õpetajad osalevad koos õppekäikudel ja erilistel pidustustel. See on tõeliselt koduks nii üliõpilastele kui õppejõududele.

Meie ajalugu

2011 - see algab Jeruusalemmast

Polis avab ametlikult. Esimene kursus toimub juulis, suve araabia keele intensiivkursus, kus osaleb 16 õpilast. Avaõppeaasta algab sügisel ja sellel on klassid vanakreeka, piibli heebrea, uusheebrea, araabia, aramea ja hispaania keeles.

2013 - esimene kaheaastane akadeemiline programm: iidne filoloogia

Muinasaegse filoloogia kaheaastane akadeemiline programm käivitatakse ametlikult koos 11 õpilasega algklassiga. Eduka lõpetamise korral on üliõpilastel õigus registreeruda Kataloonia Rahvusvahelises Ülikoolis (Barcelona, Hispaania) ja anda sellele asutusele antiikfiloloogia magistrikraad. Kursused, mida õpetatakse Jeruusalemmas ja välismaal asuvas partnerasutuses, tekitavad huvi Polise meetodi kui iidsete ja tänapäevaste keelte õppimise vastu. Polis korraldab oma esimese interdistsiplinaarse konverentsi Tähestiku päritolu.

2014 - suvekursused laienevad jätkuvalt

Floridas, Roomas ja Jeruusalemmas toimuvad suvised intensiivkursused kutsuvad ligi 200 õpilast. Õpetatavate keelte hulka kuuluvad vanakreeka, piiblheebrea, ladina, uusheebrea ja araabia keel. Ametlikult käivitatakse üheaastane sertifikaatide programm, mis põhineb iidse filoloogia magistriõppe lühendatud versioonil. Polis kolib uutesse ruumidesse, kus on raamatukogu ja kuus klassiruumi.

2015 - teine kaheaastane akadeemiline programm: Lähis-Ida keeled

Ametlikult käivitatakse kaheaastane akadeemiline programm Lähis-Ida keeltes. Eduka lõpetamise korral on üliõpilastel õigus registreeruda Navarra ülikoolis (Pamplona, Hispaania) ja anda sellele asutusele Lähis-Ida keelte magistrikraad. Polis teeb koostööd Iisraeli turismiministeeriumiga, et tähistada ja reklaamida Emmause rada - Jeruusalemma lähedal asuvat kõnniteed, kus Jeesus ilmus oma jüngritele, nagu on kirjas Luuka evangeeliumis. Polis korraldab Aleksandria raamatukogu teemal teise interdistsiplinaarse konverentsi, kus osaleb kümme teadlast Prantsusmaalt, Iisraelist, Küproselt ja Inglismaalt. Polise Instituudi ajakirjandus käivitati väljaandega " Vana-kreeka keelt kui elavat keelt rääkimine".

2016 - eriline interdistsiplinaarne konverents

Polis korraldab Ferdinand de Saussure'i väljaande Cours de linguistique générale sajanda aastapäeva tähistamiseks kolmanda interdistsiplinaarse konverentsi. Üritusel osalevad teadlased Prantsusmaalt, Belgiast, Saksamaalt, Hispaaniast ja Iisraelist. Polis annab välja elava ladina keele õpiku Forum.

2017 - kaks uut sertifikaadiprogrammi

Avatakse kaks uut üheaastast sertifikaadiprogrammi: Vana-Kreeka oskus ja rõhuasetus iidsete keelte õpetamisel.

2018 - uus keelekursus: bohairi kopti keel

Polis lisab keelekursuste loetellu bohairi kopti keele. Polis korraldab oma neljanda interdistsiplinaarse konverentsi " Transmiting a Heritage: The Teaching of Ancient Keels from Antique to the 21. Century" , kus osalevad teadlased enam kui kümnest riigist.

2019 - esimene LSE õpik

Polis annab välja oma esimese keeleõpiku, mis sisaldab Polises välja töötatud õppepõhimõtet Living Sequential Expression (LSE). Virginias Christendomi kolledžis toimub kolme nädala pikkune Vana-Kreeka keelekümbluskursus, kus kõik söögid, tunnid ja tegevused toimusid vanakreeka keeles. Jeruusalemmas kasvab uusim magistrantide arv 35-ni.

Stipendiumid ja rahastamine

Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
ArchimedesSeptember 1, 2021

Asukohad

  • Jerusalem

    8 HaAyin Het St, 9511208, Jerusalem

Küsimused