Keystone logo
Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Sissejuhatus

Meie missioon

"Kaardiväe Katoliiklikus Ülikoolis Campinas, eetilistest ja kristlikke väärtusi, arvestades sotsiaal-kultuurilisi eripärasid reaalsus, tema ülesanne on toota, rikastada ja levitada teadmisi, mis aitavad kaasa hoone lihtsalt ja vennalik ühiskonnas oma tegevusega Õppejõudude ja teadustöötajate, mille eesmärgiks on tööalane koolitus kompetentsuse ja lahutamatu moodustamine inimese. "

Institutsionaalne väärtused

Selleks, et täita oma institutsioonilist missiooni PUC-Campinas suunata täita oma tegevust järgmiste väärtuste ja tulemuslikkuse tingimused:

1. Solidaarsus 2. ühiskonnaellu 3. Vastutus keskkonna 4. Osalemine ja vastutus 5. Vastutus lahutamatu moodustamine inimese 6. PROAKTIIVSUS 7. areng majandusliku ja finantsilise jätkusuutlikkuse

Ajalugu PUC-Campinas

Ajalugu PUC-Campinas algas 7. juunil 1941, kui ta sündis esimene üksus Ülikooli filosoofiateaduskonna, Teaduste ja kirjad. Campinas piiskopkonna omandatud ajal vana maja omanikuks Joaquim Polykarpos ämblik, mida tuntakse Barão de Itapura.

Aastal 1955, filosoofiateaduskonna, Teaduste ja kirjad sai katoliku ülikooli poolt tunnustatud Liidunõukogu Haridus. Pealkiri Pontifical andis paavst Paulus VI 1972.

Varsti tegi mõis ehitati hilja üheksateistkümnendal sajandil sai väikese grupi kõik ülikoolis. Seega uue ülikoolilinnakud on tekkinud vastavalt vajadusele ruumi: Campus I Campus II seminaris ja Institute of Arts.

Aastal 2006, PUC-Campinas tähistas oma 65 tegutsemisaasta jooksul.

Asukohad

  • Campinas

    Campinas, Brasiilia

    Programmid

    Küsimused