Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

Sissejuhatus

Umbes President Ülikool

Kus homsed juhid Tulge kokku

President Ülikool on kõrgkooli Indoneesias, mis asutati saada uurimis- ja arenduskeskus piirkonnas ja määrata uue lähtekoha Indoneesia kõrgharidust. Täpsemalt ülikooli valmistatakse luua institutsioon õppimist, mis valmistab tulevasi juhte tööstuse ja ühiskonna andes neile vajalikke oskusi ja kogemusi paista pärast lõpetamist.

Vastavalt presidendi Ülikooli asutaja hr Setyono Djuandi Darmono president Ülikool ehitati kahel põhjusel; saada teadus- ja arenduskeskuse ja määrata uue lähtekoha Indoneesia kõrgharidust. Asutajad President Ülikool pani aluse ja jahvatatud tööd tagamaks, et president Ülikooli areneb väga õppeasutusel kus õpilased kõikjal maailmas saab omandada teadmisi ja areneda kasulik, vastutustundlikud kodanikud ja tulevasi juhte.

Asukoht

President Ülikool on strateegiliselt asub Jababeka Haridus Park Kota Jababeka, vaid 45-minutilise autosõidu lääne Jakarta, Indoneesia.

On ümbritsetud Jababeka Industrial Estate, üks suurimaid integreeritud tööstuspiirkondades Kagu-Aasias, kodu 1700 rahvusvahelised ettevõtted 30 riigist ehk USA, Kanada, Saksamaa, Prantsusmaa, Suurbritannia, Holland, Hiina, Jaapan, Korea, Taiwan, Singapur, Malaisia, Austraalias, nagu Unilever, Samsung, Mattel, ICI Paint, Kraft, teiste seas, mis saab võimendatud nagu "elav laboratoorium" meie õpilased ja õppejõud, et arendada praktilisi lahendusi päriselu ettevõtted ning ühtlasi ammendamatu bassein internatuuri / on-the-töö koolitus üliõpilastele võimalused.

Kuna suhteliselt noor ülikooli 4500 üliõpilastest hetkel, mitte ainult on loengutes inglise sisendama globaalse perspektiivid ja konkurentsivõime parandamiseks, kuid president University on varustatud ka rahvusvahelised mõõtmed õppekava, mis on koostatud ja välja töötanud maailma -class teadlased. See on kooskõlas ülikooli visiooni maailmatasemel ülikool, mis toodab juhid oma vastavates valdkondades ja kogukonnad

Nägemine

Et olla maailmatasemel ülikool, mis toodab juhid oma valdkonnas ja kogukonnad.

Missioon

Harida tulevaste põlvkondade üleandmise teel oskusi ja teadmisi, et ehitada iseloomu ja tarkust.

Ajalugu

Kontseptuaalne plaan President Ülikool esmakordselt sõnastatud 1997. aasta septembris hr SD Darmono president direktor PT Jababeka Tbk. ja prof Donald W. Watts, kes oli president Bond Ülikooli Queensland ja asekantsler Curtin University, Lääne-Austraalia. Eesmärgiks oma pakutud University oli luua institutsioon õppimist, mis valmistab tulevasi juhte tööstuse ja ühiskonna andes neile vajalikke oskusi ja kogemusi paista pärast lõpetamist.

Ülikooli ametlikult algas 2001. aastal, mis pakub Bachelor of Engineering kraadi. Tol ajal institutsiooni kutsuti School of Engineering põhineb Cikarang, Bekasi. 16. aprillil 2004 Haridus- antud President Ülikooli ametlik staatus küps ülikoolis.

Kuigi veel noor ülikooli president Ülikool (PresUniv) kasvab tohutu kiirusega igal aastal. Praegu on umbes 4500 õppijate President Ülikooli Indoneesia nagu ka paljud teised riigid. President Ülikool on laiendanud oma muidugi pakkumisi ja nüüd pakub 32 erinevat peamiste äriühingute teemasid alates Industrial Engineering avalike suhete.

President Ülikool asub Jababeka Haridus Park Kota Jababeka ümbritsetud Jababeka Industrial Estate rohkem kui 1500 riiklikud kui ka rahvusvahelised ettevõtted nagu Unilever, Mattel, Samsung, Mulia, ICI Värvid ja teised. See asukohta võimaldab õpilastel kasutada maailmatasemel rajatisi nagu Jababeka Golf & Country Club ja president Executive Club.

Partnerlus

President Ülikool on moodustatud koostöös parimate Lääne- ja Ida-õppeasutust. Kui nimetada vaid mõni:

 • KIIT Ülikool, India
 • Waseda ülikooli, Jaapan, stipendiumid võtta magistrikraadi IKT
 • William Angliss Instituut, Austraalia Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool programm
 • Institut technology Bandungi (ITB), Indoneesia IKT
 • Microsoft Indoneesia, Indosat, M2 ja Intel (VKEd mõjuvõimu Center)
 • Rahvusvaheline Pacific College, Uus-Meremaa
 • Deakin University, Austraalia
 • ULSA, Vietnam
 • Dong-A University, Lõuna-Korea, üliõpilaste vahetusprogrammi
 • Silla Ülikool, Lõuna-Korea
 • London School of Commerce, Inglismaa, magistridiplomi

Asukohad

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  Küsimused