Keystone logo
Protestant Theological University

Protestant Theological University

Protestant Theological University

Sissejuhatus

Protestantlik Usuteaduse Ülikoolis (PThU) on ülikooli teoloogia põhineb religioossete vaade elule, mis asub Amsterdamis ja Groningen. PThU eesmärgiks on sügav ja asjakohane teoloogiline haridus ja teadus seoses arengutega usu, kiriku ja kristluse üle maailma. Töö ülikooli on inspireeritud oma tihedas koostöös kiriku ja vaimustus, mida usk teeb inimesed - otseselt kaasa arvatud isiklik usk oma töötajate ja õpilastega.

Pühendunud tüüpi teoloogiline tava

PThU tähistab pühendunud akadeemilise teoloogilise praktikas eelkõige aga protestantlik traditsioon. Juhtiv raames on kirjavead ja sotsiaalset tähtsust tänapäeva, põhjalikud teadmised ja väljatöötamine allikad ja austust traditsioon.

Haridus ministeeriumi protestantlik kirik, Hollandis

Protestantlik Usuteaduse Ülikoolis on pikaajaline kogemus haridus ministeeriumi. PThU pakub ametlik haridus ministeeriumi poolt tunnustatud protestantlik kirik Hollandis, nii koguduse ja hingehoiu ministrid. Samuti pakub pärast akadeemilise hariduse ministrid ja tehnilisi töötajaid. Lisateavet protestantlik kirik Hollandi näha http://www.pkn.nl.

Seos protestantlik kirik Hollandis

On olemas vastastikuse mõistmise PThU ja protestantliku kiriku Hollandis (tootekoodide). PThU toetub kristlik usk oma tööd valdkondades nagu haridus ja teadus. Käivad allikatele ja ajalugu kristliku usu uuring uskumusi ja ülestunnistused kiriku ja hoolitsev õppinud usu ja kiriku PRAXIS on kõik tehtud solidaarsust traditsioone, mis on ühendatud tootekoodidesse. Tootekoodide hõlmab endas koos PThU määratledes nõuded ja eesmärgid haridusprogramme ning moodustub neile, kes soovivad aktsepteerita pastorid tootekoodidesse. Administratiivselt see seotus on näidanud nõukogu poolt, kelle ülesanne on järelevalve PThU Board järelevalve all ja vastutust Üldsinod PCNi.

Pühendumus ühiskonna

PThU soovib olla ülikooli pühendunud ühiskonnas. See on instanced konverentsid, uurimus-päeva ja väljaanded laia publikut. Seega PThU aitab kristliku traditsiooni ühiskondlikku diskursuse usu, kiriku ja ühiskonna vahel. Mõned neist tegevustest on algatatud PThU ise, mõned teised.

Asutatud aastal 2007

PThU on tekkima pärast ühinemise ametlikku haridussüsteemide ministeeriumi reformeeritud ja luterliku traditsiooni. Kui PThU loodi, mono-õppejõud ülikooli juhtimisstruktuuri oli valinud. Liikmed nõukogusse nimetab sinodi protestantlik kirik Hollandis. See nõuab ühendamine PThU kirikuga.

Organisatsioon

Juhatuse protestantlik Usuteaduse Ülikoolis (PThU) juhib juhatus, mis on vastutavad nende ettevalmistamise ja rakendamise ülikooli haridus ja teaduspoliitika. Lisaks juhatuse hoolitseb igapäevase ülesandeid toimimisse kaasatud ülikooli. Juhatus nimetab nõukogu. See nõukogu tagab nõukogu järgib kohustusi, mis kehtivad ülikooli alusel õigus- ja kiriku reegel kasutades oma kohustusi ja volitusi. Nõukogul on määranud Üldsinod protestantlik kirik, Hollandis. Juhatus abistab tema kohustuste tegevdirektor, direktor haridus ja nõuandekomisjon.

PThU International

Protestantliku teoloogia on rahvusvahelise definitsiooni. Seetõttu rahvusvahelistumine, mõistetakse kui "protsessi integreerida rahvusvaheline, kultuuridevaheline ja / või globaalse dimensiooni eesmärke, ülesandeid ja kohaletoimetamise kõrgharidus" on üks peamisi prioriteete ülikoolis.

Rahvusvaheline, inglise õpetas Master of Theology programmi Groningen, õpilastega Euroopa, Aasia, Aafrika ja Okeaania on selge näide selle kohta selleks, et integreerida rahvusvahelise ja kultuuridevahelise mõõtme haridusse abil tõeline rahvusvaheline klassiruumis.

Aga PThU Samuti püütakse soodustada tõsi rahvusvahelisi kogemusi Hollandi õpilased Groningen ja Amsterdami läbi üliõpilaste liikuvust programmide ja kutse välis- külalislektorid. Arendades sandwich doktorit ja ühine doktoriõppesse ülikooli püüab ka edendada rahvusvahelistumist oma doktoriõppe.

Valdkonnas teadus, rahvusvahelistumist PThU tähendab aktiivset osalemist rahvusvahelistes võrgustikes ja konverentside avaldamise asjakohaste rahvusvaheliste eelretsenseeritud ajakirjades. Täpsemalt ülikool on üles ehitatud viimastel aastatel tugeva võrgustiku rahvusvaheliselt tunnustatud partner institutsioonid Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ja Aafrikas. Suurem teaduskoostööd on paigas strateegiliste partneritega Lõuna-Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Iisrael ja mitmes Euroopa riigis.

Asukohad

  • Amsterdam

    P.O. Box 7161 1007 MC Amsterdam The Netherlands, 1007, Amsterdam

  • Groningen

    Oude Ebbingestraat 25 9712 HA Groningen Postbus 11069 9700 CB Groningen, 9700, Groningen

    Programmid

    Küsimused