Keystone logo
Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Sissejuhatus

Kuna erasektori sõltumatu ülikooli Psühholoogiline University Berlin on heategevuslik akti. Kõik programmid on akrediteeritud Senati haridus-, noorsoo- ja Science, aprobatsioon koolitus riigist Office of Health ja sotsiaalkomisjon Berliinis. Koolitus ja teaduse arengut, Psühholoogiline Instituut Berlin pakub psühhoteraapia koolituse veelgi kraadi Master ja M.Sc. Psühholoogia. Uuring integreeritud psühhoteraapia koolituse saab valmis Psühhoanalüütiline Psühhoteraapia heli või käitumise ravi ja laste ja noorukite psühhoteraapia. Vahetamine protsessi üldoskuste on suur tähtsus on PHB ja see on oluline punkt õppekavadesse kõik uuringu ja koolitusprogramme.

Professorid kursustel on nii praktiline kui ka aktiivsed teadusuuringute ja esindavad nõude Teadlane praktik. Õpilased osalevad aktiivselt olemasolevate projektide ja toetab oma teadusprojekte. Läbi koostöö teiste ülikoolide ja doktoriõppe projekte saab realiseerida maja.

Ainsa pilguga

 • Meetod Cross uuring (TP ja VT)
 • Uuring ja koolitus psühhoteraapia maja
 • Väike seminar rühmad kollegiaalne atmosfääri
 • Isiklik tähelepanu õppekorralduse
 • Toetus osalemine kongressidel ja koosolekutel
 • Praktiline treening meie enda psühhoteraapia kiirabi
 • Research in Higher kiirabi
 • Suurepärane asukoht asub Berliini lähedal Alexanderplatz otse Köllnischen Park ja River Spree

Uuring ja koolitus pakkumisi

 • Järjestikused Uuringud: M.Sc. psühholoogia
 • Doktor magistrikraadi Õiguslik psühholoogia
 • Doktor magistrikraadi psühholoogia ja psühhoteraapia pere
 • Psühhoteraapia koolituse integreeritud magistriõppekava psühhoteraapia (VT või TP)
 • Laste ja noorte psühhoteraapia koolituse integreeritud magistriõppekava psühholoogia ja psühhoteraapia pere

ülikoolis

Õpetamise, teadustöö ja koolituse juures PHB on keskendunud kohaldamise valdkonnad psühholoogia. Psühholoogid ja psühhoterapeudid on käivitanud ülikooli tugevdamiseks käivitati üks ühendab teaduse ja praktika, ja teiselt toetada teadustulemuste ühiskonda. Selle kreedo PHB tahab koolitada järgmise põlvkonna psühholoogide ja psühhoterapeutide tugeva teadusliku ja sügav praktiline tähtsus. Lisaks õppe- ja koolitusvõimalusi ning koolituse ja konverentside psühholoogide ja psühhoterapeutide saatekavas PHB on. Muud kursused erinevates valdkondades psühholoogia ja B.Sc. Psühholoogia on valmimisel.

Koostöös Training Institute Berliini Akadeemia Psühhoteraapia (BAP), saksa koolitusel psühholoogid Akadeemia (DPA) ja Professional Association of Saksa psühholoogid ja psühhoterapeudid (BDP) on PHB kesklinnas haridusasutuse võrgu koolituse ja täiendõppe ning pakub keskpunktiks professionaalsete huvide psühholoogid ja psühhoterapeudid erinevates tegevusvaldkondades.

akrediteerimine

Kursused Psühholoogiline Psühhoteraapia käitumuslik teraapia (KKT) või Psühhoanalüütiline Psühhoteraapia heli (TP), pere psühholoogia ja kohtuekspertiisi psühholoogia on akrediteeritud Senati haridus-, noorsoo- ja Science. Uus magistrikraadi programmi psühholoogia põhines soovitusi Saksa Society of Psychology töötatud ja heaks kiidetud riigi Office of Health ja Haridus. Lõpetajad Master Program psühholoogia PHB vastavad Zulassungsvoraussetzuungen jaoks psühhoterapeudid koolitust. Loomulikult Psühholoogiline Psühhoteraapia on akrediteeritud nii protsesside keskenduda (käitumuslik teraapia ja sügavus psühholoogia põhinev psühhoteraapia) lisaks, ACQUIN, samuti magistrantuuri Õiguslik psühholoogia.

Heakskiitmise teostuste PHB Psychological Psühhoteraapia (VT või TP) ja laste ja noorukite psühhoteraapia on saanud akrediteeringu National Board of Health ja sotsiaalkomisjon Berliinis.

Asukohad

 • Berlin

  Psychologische Hochschule Berlin Am Köllnischen Park 2, 10179, Berlin

Küsimused