Keystone logo
PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

Sissejuhatus

Brasiilia üheks parimaks eraülikooliks - see on Minas Geraisi ainus eraõppeasutus, mis kuulub maailma parimate ülikoolide edetabelisse: Times Higher Education ja valiti Redaktori poolt välja antud Student Guide poolt kuus korda Abril kui konkreetse riigi parim - ja seda tunneb Vatikani Katoliku Hariduse Kogudus maailma suurima katoliku ülikoolina - on PUC Minas koduks enam kui 73 000 üliõpilasele. Alalises teaduskonnas töötab umbes 1700 õpetajat ja 2900 töötajat.

Belo Horizonte, Betimi, Contagemi, Arcose, Poços de Caldase, Serro ja Uberlândia linnades asub seitse ülikoolilinnakut, lisaks kolm üksust - Barreiro, Praça da Liberdade ja São Gabriel. Bakalaureuseõppe kursustel pakutakse 105 bakalaureusekraadi, millest kahte õpetatakse kaugõppes, 11 on bakalaureuseõppe kursusi, rõhuasetusega usuteaduse kaugteaduste uuele pakkumisele ning tehnoloogilist bakalaureuseõppe kursust kahes üksuses.

Ülikooli missiooniks on akadeemilise kogukonna inimlik ja sotsiaalne areng, mis põhineb eetilisel ja solidaarsel koolitusel, teadmiste, kunsti ja kultuuri tootmisel ja levitamisel. Statiivi õpetamine, uurimine ja laiendamine on sõnastatud uuendusmeelsetes projektides, mille eesmärk on ühiskonna muutmine.

PUC Minase bakalaureuse- ja magistriõppe programmide tipptase on tingitud õppejõudude kompetentsusest klassiruumis ning katsetamisvõimalustest, mida pakuvad tipptasemel laborid, kus teadus ja praktika kujunevad. Kõigil ülikooli kursustel on laborid, mis võimaldavad üliõpilastel harjutada tööturul kasutatavaid seadmeid. Osa laboritest on ülikooli pioneerid, mis viib asutuse mitmes valdkonnas oma ajast ette.

Asukohad

  • Rua Brasil

    Avenida Juca Stockler,1130, 37902-407, Rua Brasil

    Küsimused