Keystone logo
Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Sissejuhatus

Purdue University Fort Wayne asub Indiana suuruselt teises linnas ja pakub traditsioonilist ülikoolilinnakukogemust õitsvas suurlinnas. Osana auväärsest Purdue ülikooli süsteemist teenivad üliõpilased bakalaureuse- ja magistrikraadi kõrghariduse ühe usaldusväärsema ja mainekama kaubamärgi alt.

Püha Joosepi jõe kaldal paiknev peaaegu 600 ilusat aakrit hõlmav ülikool annab märkimisväärse kohaloleku piirkonnas ja uhke kaasaegse ülikoolilinnakuga, mis hõlmab hästi varustatud klassiruume, muljetavaldavaid uurimislaboreid, esmaklassilisi üliõpilaselamuid, populaarseid restorane ja jaemüüki ja kogunemisruumide kutsumine. Ülikoolilinn on piirkonna kultuuri ja meelelahutuse epitsenter ning igal aastal esitatakse tuhandeid loenguid, muusikalisi etendusi, teatrietendusi, kunstinäitusi ja spordiüritusi.

Üle 8000 üliõpilase ja üle 300 täistööajaga õppejõuga on Purdue Fort Wayne täiuslik suurus, et pakkuda väikseid klasse ja individuaalset tähelepanu, kuid samas piisavalt suur, et omada kõiki peamise teadusülikooli atribuute. Tudengitel on võimalus töötada teaduskonna kõrval, et tegeleda reaalsete probleemidega murrangulise uurimistöö abil, luua uusi põnevaid stipendiume ja uurida loomingulise väljenduse uusi tahke.

Üliõpilased tulevad üle kogu riigi - ja üha enam - kogu maailmast, et valida kunsti- ja teaduskolledžisse peaerialasid; inseneri-, tehnoloogia- ja arvutiteaduste kolledž; kujutava ja etenduskunsti kolledž; kutseõppe kolledž; Doermeri ärikool; muusikakool; hariduskool; ja polütehnikumi kool. Ülikoolis asub 14 tippkeskust, sealhulgas rakendusmatemaatika ja statistika keskus, süsteemitehnika tippkeskus ja keskkonnaressursside keskus.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

 • Fort Wayne

  East Coliseum Boulevard,2101, 46805, Fort Wayne

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused