Keystone logo
Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Sissejuhatus

Edenemist Qindao College (QDC) viimase kümne aasta jooksul on olnud märkimisväärne kõrghariduse arengut Hiinas. Oleme kasvanud suhteliselt tagasihoidlik algus kuni kõrgete kolledž andekas meeskond rahvusvahelised ja kohalikud teadlased ja energiline campus kogukond. Õpilased QDC liikmed ja laiemale kogukonnale on õigus saada selle tulemuse kui koos oleme nüüd valmis tugevdama seda edu edendada ühiskonna ja kehtestada end juhtiv kolledži Hiinas.

Rohkem kui 16.000 õpilast, 1500 töötajat ja rohkem kui 47 kraadi ja diplomi programmid, QDC on tunnustatud kui üks top kolledžid Hiinas. Kiire kasv ei ole siiski vähenenud kultuur levivate institutsiooni inimese tasandil. Igal aastal õpilased väga kõrgelt hindad oma kogemusi ja abi, mida nad saavad at QDC.

At QDC õpilased on võimalusi valida õppekava sobib oma isiklikke eesmärke ja karjääri püüdlusi. Praktika ja töö võimaluste võimaldab õpilastel omandada praktilisi kogemusi nende tulevase karjääri ja kraadi programmid on loodud koostöös ühiskonnas. QDC mõistab tasakaal akadeemilise jätkamisega ja vaba aeg üliõpilastele ja pakub mitmekülgset akadeemilist, spordi-, kultuuri-ja vaba aja veetmise võimalusi. Õpilased QDC, vabaneda rohkem kui 45 huviringid ja organisatsioonidega.

Nagu QDC loob tulevikku arvesse oma viimistlusjoone teise viieaastase arengukava, teeb ta seda koos kasvav maine tipptasemele. Me tervitame suurema õpilaste kui kunagi varem ning tutvustada laiemat uusi põnevaid kursusi täita meie pühendumist laiapõhjaline, transdistsiplinaarsed noortele haridus kodu-ja välismaal. Kuna me asume selle uue ajastu kõrghariduse Hiinas, me loodame väga, et te meiega liituda. Olete kindel, et leida mugav koht QDC. Ootame meie teed ületades varsti!

Asukohad

  • Qingdao

    No.79, Tieqishan Road, Chengyang District, 266106, Qingdao

    Küsimused