Keystone logo
© The University of Fredericton
Queen's University

Queen's University

Queen's University

Sissejuhatus

Queeni ülikool on Kanadas kõrgelt hinnatud üliõpilaste kogemuste poolest, võttes kaasava lähenemisviisi ja pakkudes õppimist väljaspool klassiruumi; see kogemus hõlmab Kanada ülikoolides kõige rohkem klubisid elaniku kohta ning jõulist rahvusvahelist vahetusprogrammi enam kui 220 partneriga.

Queeni teadusmahukas keskkond ja interdistsiplinaarsed programmide pakkumised pakuvad õpilastele kõikehõlmavaid ja krapsakaid oskusi, mida on vaja tänapäeva konkurentsivõimelises ja arenevas tööjõus, kus 91% Queeni koolilõpetajatest töötab kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Tänu oma õpetlaste ja teadlaste – sealhulgas 2015. aasta Nobeli preemia laureaadi Arthur B. McDonaldi – silmapaistvale mainele, võib kuninganna haridus pakkuda enneolematut juurdepääsu karjäärile ja isiklikule arengule kogu maailmas. Eriliste akadeemiliste jõududega füüsikas, vähiuuringutes, geoinseneriteaduses, andmeanalüütikas ja sotsiaalteadustes, nagu seireuuringud ja vaimne tervis, seab ülikool lõpetajaid üles saavutama tipptasemel erialasid.

Rohkem kui 24 000 õpilase koduks on Queen's bakalaureuseõppe lõpetamise määr 93% , mitmekesised õppimisvõimalused, lai valik õpilastele pakutavaid teenuseid ja tuge, eksimatu koolivaim ning 153 riigis 159 000 vilistlasest koosnev ülemaailmne võrgustik. Lõppkokkuvõttes tähendab Queeni ülikooli lõpetamine liitumist elukestvate õppijate ja edukate juhtide rahvusvahelise kogukonnaga.

Ülikoolilinnakus on täielikult integreeritud kuuest raamatukogust koosnev võrk ning seal asuvad mitmed silmapaistvad muuseumid ja kunstirajatised, sealhulgas Agnes Etheringtoni kunstikeskus ja Isabel Baderi etenduskunstide keskus.

Statistika

Queen's on Kingstoni kogukonna lahutamatu osa, kuna ülikoolilinnak asub linna südames, vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Kingstonist saab osa kuninganna kogemusest olenemata sellest, kas olete õppejõud, üliõpilane või töötaja.

Alates põhikooli- või keskkooliõpilase juhendamisest tänaval, vabatahtlikuna töötades või töötades ühes paljudest kesklinna kauplustest ja ettevõtetest või saades sõbraks naabriga (kes võib olla ka professor või töötaja!), olles osa kuningannast. kogukond ja Kingstoni kogukond on tihedalt läbi põimunud.

Bakalaureuseõppe neljandaks aastaks:

 • 60% õpilastest on osalenud ühiskondlikus töös või vabatahtlikus tegevuses;
 • 50% on õpetanud teisi üliõpilasi ülikoolilinnakus ja Kingstoni kogukonnas;
 • 38% on läbinud praktikumi, praktika, välikogemuse, koostöö või kliinilise ülesande linnas ja selle ümbruses;
 • 33% on osalenud kogukonnapõhistes projektides.

Queen's ja selle õppejõud, töötajad ja üliõpilased aitavad kaasa linna majanduslikule elujõulisusele. Queeni kohalik mõju majandustegevusele ulatub 1,5 miljardi dollarini aastas, sealhulgas:

 • 338 miljonit dollarit otseste üliõpilaste kuludega;
 • 288 miljonit dollarit otsesed maksustamisjärgsed töötajate ja õppejõudude kulutused;
 • 9 miljonit dollarit Queeni külastajate otsekulutused;
 • 162 miljonit dollarit ülikooli otsekulutusteks kohalikele kaupadele ja teenustele;
 • 61 miljonit dollarit täiendavat majandustegevust, mis on seotud meditsiinikooli ja Kagu-Ontario akadeemilise meditsiiniühinguga (SEAMO).

Kogukonna ülikoolilinnaku keskkond

 • ~95% üliõpilaskonnast on pärit väljastpoolt Kingstoni;
 • Üle 90% esmakursuslastest elab elukohas. Queen's sai eluruumides 2. koha (Macleani 2021. aasta edetabel);
 • Queen's on koduks üliõpilastele enam kui 125 riigist.
88,6% õpilastest lõpetab kooli 7 aasta jooksul – Kanadas number 1! (Macleani 2021. aasta edetabel).90,6%: 2021. aasta bakalaureuseõppe üliõpilaste sissetulevate klasside keskmine.

  Ülikooli omadused

  Edukad õpilased on tasakaalukad õpilased.

  Ülikoolikogemus on rohkem kui hinded ja ülesanded. Edukad õpilased tasakaalustavad õppetöö ja mängu, õppeaja ja klassivälise tegevuse.

  Queensis aitab kogukonnaga ühenduse loomine leida tasakaalu ja aitab kaasa teie üldisele edule üliõpilasena.

  Kas otsite võimalust teistega suhelda? Kas soovite kohalikul ja globaalsel tasandil midagi muuta? Kas soovite akusid laadida või lihtsalt auru välja puhuda? Seal on grupp, kellega liituda, keegi, kellega rääkida, või meeskond, kellega mängida. Samuti leiate tuge oma tervise ja heaolu ning elu- ja õpikeskkonna jaoks.

  See kõik on osa edu tagamisest. Ja Queen's soovib, et teil õnnestuks.

  Õppevõimalused ja -ruumid

  Kaasaegsed õppe- ja uurimisrajatised on kvaliteetsete programmide pakkumise peamised koostisosad. Siin on vaid mõned ruumid, mida Queen's leiate:

  Hooned

  Live Building | Integreeritud õppekeskus (ILC)

  Integreeritud õppekeskuses asuv Live Building on elav labor. ILC mehaanilisi, elektrilisi ja konstruktsioonisüsteeme jälgitakse reaalajas ja need jäetakse vaatamiseks avatuks, näidates, kuidas säästvaid tavasid saab hoonete projekteerimisel kaasata.

  Chernoffi saal

  Chernoffi saalis on rohkem kui 14 000 ruutmeetrit pinda, millest 5000 on pühendatud laboritele, ja selle hõivab keemiaosakond.

  Meditsiinikooli hoone

  2011. aasta sügisel avatud meditsiinikooli hoones on tipptasemel õppekliinik, loengusaalid ja õpperuumid, simulatsioonilaborid, kirurgiliste/tehniliste oskuste laborid, väikeste rühmade ja seminariruumid, info-commons ja virtuaalne õpe. ruumid ja õpilaste õpperuumid.

  Goodesi saal

  Smithi ärikooli koduks olev Goodes Hall ühendab endas taastatud 45 000 ruutjalga 110-aastase viktoriaanliku koolimaja 68 000 ruutjalga tipptasemel klassiruumide, õpilaste puhkeruumide ja õppejõudude kontoritega. Hoonet on hiljuti laiendatud 75 000 ruutjalga ja see avati 15. septembril 2012.

  Bioteaduste kompleks

  Bioloogiaosakonna, keskkonnauuringute kooli ja kolme keemiatehnoloogia labori koduks pakub Biosciences Complex õppejõududele, teadlastele ja üliõpilastele keerukaid seadmeid ja kõrgtehnoloogilisi laboreid. Samuti asub seal tipptasemel Phytotron, sealhulgas kuus teadusliku kvaliteediga kasvuhoonet ja 26 taimekasvukambrit.

  Staufferi raamatukogu

  Viiekorruselises hoones asuv Staufferi raamatukogu on ülikoolilinnaku suurim raamatukogu, kus on ruumi ligikaudu 1,5 miljonile köitele, kuus kilomeetrit raamatuvirnasid ning õppe- ja uurimisruum enam kui 1200 õpilasele.

  Kuninganna keskus / kergejõustiku- ja vabaajakeskus (ARC)

  2010. aasta jaanuaris avatud Queen's Center/ARC on mitmeotstarbeline kompleks, mis ühendab akadeemikuid, sporti ja vaba aja veetmist ning üliõpilaste ja kogukonna tegevusi. ARC-s on 38 x 25-meetrine bassein, jõusaal (sh peamine jõusaal, mis mahutab 2000 pealtvaatajat), seinatennise- ja reketiväljakud, umbes 25 000 ruutjalga spordiala, 4 tantsu-/joogastuudiot ja 4 spetsiaalset spin-/fitnessiruumi. ja lahinguruumid. Hoones on ka toiduväljak, kaminasalong, jaemüügi- ja üliõpilasklubiruum.

  Herstmonceux' loss

  Inglismaal East Sussexi maal asuv loss on koduks Baderi rahvusvahelisele õppekeskusele (BISC) – kodust eemal asuvale üliõpilastele üle kogu maailma, kes lähevad sinna, et jagada võrratut kogemust, mida iseloomustavad väikesed. klasside suurus, integreeritud praktiline väliõpe ning mitmekesine õppejõud ja üliõpilaste arv.

  Isabel Baderi etenduskunstide keskus

  2014. aasta septembris avatud Isabel sisaldab 566-kohalist etendussaali, proovisaali, helistuudiot ja salvestusruume, näitusepinda, kunstigaleriid ja filmilinastusruumi. Muusikakooli filmi- ja meediaosakonna draamaosakond ja kaunite kunstide bakalaureuseõppe programm jagavad nüüdisaegseid õppe-, etendus- ja näituseruume.

  Teenused

  Reaktori materjalide katselabor

  2015. aasta septembris avatud Queeni 17 miljoni dollari suurune reaktorimaterjalide katselabor on Queeni tuumamaterjalide rühma uurimistöö inseneri- ja rakendusteaduskonna mehaanika- ja materjalitehnoloogia osakonnas. RMTL-i eesmärk on toetada Kanada ohutu ja säästliku tuumaenergia arendamist.

  Magnetresonantstomograafia keskus, neuroteaduste uuringute keskus (CNS)

  KNS on multidistsiplinaarsete uuringute ja õpetamise keskus, mille eesmärk on parandada meie arusaamist ajust. Selles on Siemens 3 Tesla kogu keha MRI ja see toetab füüsika-, bioloogia- ja meditsiiniteadusi hõlmavaid teadusuuringuid.

  Bioloogiline jaam (QUBS)

  Kingstonist 50 km põhja pool asuv QUBS hõlmab enam kui 3000 hektarit maad. Põhirajatis koosneb 32 hoonest, sealhulgas raamatukogust, 12 eraldi laboriruumist, akvaariumi majast ja majutusruumidest.

  Innovatsioonipark

  Innovation Park on rajatis, kus akadeemilised, tööstus- ja valitsusteadlased viljelevad ideid, tuvastavad ja muudavad olulisi tehnoloogilisi avastusi ning toovad kommertsialiseerimise ja turuarenduse ekspertide abiga turule uuendusi.

  Glaxo Wellcome'i kliiniline hariduskeskus (GWCEC)

  12 650 ruutjalga ainulaadse õpperuumiga pakub GWCEC interaktiivseid klassiruume, ühesuunalise klaasiga eksami-/intervjuuruume, vaatlusalasid ja audiovisuaalseid võimalusi kaugvaatamiseks ja salvestamiseks. Oskuste arendamise labor on võimeline kopeerima statsionaarseid ja ambulatoorseid tervishoiuteenuseid.

  Kliinilise simulatsiooni keskus

  Meditsiinikooli hoones asuv kliiniline simulatsioonikeskus on 8000 ruutjalga kliinilise simulatsiooni ruum, kus on neli ruumi mannekeenide ülitäpse simulatsiooni jaoks ja kaks suurt kirurgiliste oskuste laborit.

  Human Media Lab

  Human Media Lab on futuristlik ruum, mille eesmärk on inspireerida õpilasi loomingulise ja paindliku töökeskkonna kaudu. See toimib ka interaktiivse mänguväljakuna, võimaldades õpilastel häkkida ja katsetada arhitektuuri ja ruumi kasutajaliidesena.

  Inimese liikuvuse uurimiskeskus (HMRC) ja labor

  Queensi ja Kingstoni üldhaigla vahelise koostööna kuuluvad HMRC rajatised spetsialiseeritud laborid sidekoe, biosimulatsiooni, kudede töötlemise, proteeside kujundamise, tarkvaraarenduse ja kõnnianalüüsi jaoks ning üks maailma esimesi arvutiga täiustatud kirurgiakomplekte.

  Observatoorium

  Kuninganna observatooriumis on 16-tolline peegelteleskoop füüsikat ja astronoomiat õppivatele õpilastele.

  Phytotron

  Phytotron on kontrollitud kliimaga kasvuhoone, mis hõlbustab bioloogiaalast uurimistööd.

  SparQ stuudiod

  Dunin-Deshpande kuninganna innovatsioonikeskuse tegijaruum, mis pakub õpilastele tööriistu ja ressursse, mis on vajalikud nende ideede ellu viimiseks

  Kunsti konserveerimine

  Art Conservationi rajatistes on spetsiaalsed mikroskoobid ja muu konserveerimisteaduse jaoks mõeldud varustus.

  Täiustatud andmetöötluse keskus (CAC)

  Center for Advanced Computing haldab suure jõudlusega andmekeskust osana Kanada teadusringkondi teenindavast Compute Canada perekonnast.

  Sudbury Neutrino Observatoorium / SNOLAB

  Sudbury Neutrino Observatoorium on maa-alune teaduslabor, mis on spetsialiseerunud neutriinode ja tumeaine füüsikale, mis asub Ontarios Sudbury lähedal asuvas kaevanduses 2 km maapinnast allpool. SNOLAB on Sudbury Neutrino Observatooriumi päikeseneutriinokatse jaoks ehitatud olemasolevate rajatiste laiendus.

  Kunstigalerii: Agnes Etheringtoni kunstikeskus

  Agnes Etheringtoni kunstikeskus on Kingstoni suurim galerii ja seal on aastaringselt mitmeid kaasaegseid ja ajaloolisi näitusi.

  Kunstigalerii: Union Gallery

  1994. aastal asutatud Union Gallery, mis asub Staufferi raamatukogu ülikoolilinnakus, on pühendunud kaasaegse kunsti teadlikkuse ja väärtustamise suurendamisele.

  Õpperuumid ja jagatud ruumid

  Raamatukogu ja Mackintosh-Corry saal: broneeritavad istekohad

  Tudengielu keskus: tubade broneerimine JDUC-is, MacGillivray-Brown Hallis, Queen's Centeris ja Mackintosh-Corry Hallis

  ASUS Red Room: Kingston Hallis asuv õppesalong, mis on avatud viis päeva nädalas ja mida saab ka broneerida.

  Law Lounge: kollegiaalse õhkkonna poolest tuntud Law Lounge on üliõpilaste kogemuste keskmes.

  Tehnoloogia klassiruumis ja raamatukogus

  Raamatukogu: Queen's Libraries on teinud koostööd, et kasutada ära tehnoloogia arenguga kaasnevaid võimalusi, ja meie digitaalsed kogud laienevad jätkuvalt.

  Infotehnoloogiateenused

  Ressursid ja tugi hõlmavad järgmist:

  • Teenused ja varustus:
   • Arvutussaidid ja broneeritavad klassiruumid on saadaval kogu ülikoolilinnakus.
   • Traadita ühenduse asukohtade kaart
  • Õppematerjalid:
   • onQ: Queeni ettevõtte õppehaldussüsteemi kasutatakse akadeemiliste kursuste edastamiseks veebis või näost näkku juhendamise täiendamiseks. Seda saab kasutada ka ühisuuringuteks ja projektipõhiseks rühmatööks.
   • Klõpsajad: kasutatakse suurte klasside õpilastele interaktiivsema õppekogemuse pakkumiseks.
  • Audio/visuaal ja multimeedia:
   • Loengu jäädvustamine
   • Elektrooniline klassiruumi tugi
   • Videokonverentsid

   English Language Requirements

   Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

   Asukohad

   • Kingston

    99 University Ave, K7L 3N6, Kingston

    Küsimused