Keystone logo
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences MSc kvantitatiivses rahanduses
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

MSc kvantitatiivses rahanduses

Belfast, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

GBP 23 100 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Põhja-Iirimaa, Iiri Vabariik, Inglismaa, Šotimaa või Wales: £7470 | EL muu ja rahvusvaheline: 21 500 naela

Sissejuhatus

Teil on huvi kvantitatiivse rahanduse vastu. Soovite karjääri teha sellistes valdkondades nagu kauplemine, kvantitatiivne portfellihaldus, andmeanalüütika, riskijuhtimine ja akadeemiline ringkond.

Kvantitatiivse rahanduse õppimine uurib, kuidas matemaatilisi, programmeerimis- ja statistilisi tööriistu kasutatakse reaalses maailmas finantsandmete analüüsimiseks ja modelleerimiseks.

Programm varustab õpilasi tipptasemel kvantitatiivsete ja arvutustehnikate ja strateegiatega, mida juhtivad finantsettevõtted kasutavad, ning valmistab õpilasi ette tulevaseks karjääriks kvantitatiivses rahanduses, kauplemises või üldisemas finantskeskkonnas. Kursuse eesmärk on ületada lõhe kvantitatiivsete mudelite ja finantsotsuste tegemise vahel.

Professionaalsed akrediteeringud

Programm on vastu võetud CFA Instituudi ülikooli tunnustamise programmi. See ühtib teadmuskogu (CBOK) – põhiteadmiste, oskuste ja võimetega, mida investeerimisspetsialistid kogu maailmas üldiselt aktsepteerivad ja rakendavad.

Üliõpilaste kogemus

Üliõpilasi oodatakse liituma Student Managed Fundiga, kus neil avaneb ainulaadne võimalus hallata pärisraha. Queen's Management School on üks väheseid ülikoole Ühendkuningriigis ja Iirimaal, mis pakub seda kogemust, mis muudab lõpetajate tööalast konkurentsivõimet.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Teenused

Kooli kohta

Küsimused