Keystone logo
Royal College of Art MA Environmental Architecture
Royal College of Art

MA Environmental Architecture

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline *

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* Kuna RCA sai palju taotlusi, soovitame teil kandideerida võimalikult varakult, et kindlustada oma koht oma programmis

* visit the RCA website to find out about fees for this programme as well as scholarship and funding opportunities

Suvine lõpetajate näitus – RCA2024

Sissejuhatus

Et pakkuda tulevastele üliõpilastele võimalust tutvuda RCA kogemuste ja programmidega, korraldame ülikoolilinnakus ja veebis avatud uste päevi ning üritusi erinevates riikides üle maailma. Eelseisvate sündmustega saab tutvuda või möödunud lahtiste uste päevade kordusi vaadata RCA kodulehelt .

Programmi eesmärk on luua uus teadmiste tootmise ja praktika valdkond, mis on seotud eluvormide ja maasüsteemide vahelise kaassõltuvuse alternatiivsete vormide kujundamisega. Keskkonnaarhitektuuri magistrikraad on disaini juhitud ja valdkonnale keskendunud kursus, mis rõhutab disainiuuringute transdistsiplinaarset lähenemist. Programm pakub välja ainulaadse lähenemisviisi keskkonnaarhitektuuriharidusele, mis ühendab arhitektuurilised ja etnograafilised uurimismeetodid, kasutades tehnoteaduslikke vahendeid keskkonnaandmete analüüsimiseks, klassifitseerimiseks ja tootmiseks.

Samal ajal puutuvad õpilased kokku kogu maailmas keskkonnavõitluste eesliinil olevate inimeste vaatenurkadega, keskkonnamuutuste ajaloo ja teooriatega ning viimaste edusammudega keskkonnaõiguse ja kliimaõigluse seotud valdkondades.

What will I learn?

MA Keskkonnaarhitektuuri programmi eesmärk on laiendada disainipõhise uurimistöö ulatust ja sisu arhitektuuri, keskkonnauuringute ja territoriaalkorralduse valdkondades. Võimalikud uurimisvaldkonnad võivad hõlmata säästvaid linnastumise vorme; looduse eest hoolitsemise ja hooldamise kontseptsioonid; keskkonnamuutused ja selle mõju rände- ja asustusmudelitele; kliimaõigluse kohandamine maakasutustavadega; ressursside kaevandamise mõju ökosüsteemidele; energia ülemineku keskkonnamõjud; arengujärgne ja taandareng; põlisrahvaste võitlus maa ja keskkonna pärast; paljude teiste seas.

Keskkonnaarhitektuuri magistriõppe programmi üliõpilastel on võimalus omandada kraad maailma juhtivas kunsti- ja disainiasutuses ning pääseda juurde Royal College of Art radikaalse ja eksperimentaalse interdistsiplinaarse töö rikkalikule kultuurile. Lisaks aitab programm õpilastel luua kolleegide ja mentorite võrgustiku, pakkudes neile võimalust luua ühenduse keskkonnaarhitektuuri juhtivate tegelastega nii Londonis kui ka rahvusvaheliselt uuendusliku praktika mentorlusskeemi kaudu.

Program structure

Programmi pakutakse kolme termini jooksul ja see sisaldab programmi, kooli ja kolledži üksuste kombinatsiooni.

Term 1

Esimesel semestril õpite 1. stuudioüksust: kaevandamise arhitektuurid. See üksus pakub sissejuhatuse programmi valdkonnapõhisesse uurimisse ressursside kaevandamise arhitektuuride ja nende rolli kohta kliima- ja keskkonnakriisis. See tutvustab teile konkreetseid tööviise, eriti disainipõhiseid uurimismetoodikaid ja teadmiste loomise koostöövorme.

Seminar Unit 1: Metabolic Rifts introduces you to the complex entanglements of environment and climate systems.

You will also take Media Studies 1, a School-wide unit that aims to increase your critical engagement with media and space.

Tingimuste 1 ja 2 kohaselt osalete kogu kolledžit hõlmavas üksuses Across RCA .

Term 2

2. semestri jooksul uurite Research Studio 2. osakonda: Keskkonnasekkumised, mille käigus töötate välja 1. semestril uuritud ala jaoks kavandatud sekkumisstrateegia. Rõhk asetatakse väljundite määratlemisele, projekti peamistele eesmärkidele ja sidusrühmadele.

Seminar Unit 2: Critical Future Scenarios will deepen your understanding of environmental architecture and its potential socio-environmental impacts.

In term 2 all School of Architecture students will be offered an Elective unit.

Term 3

Programm kulmineerub sõltumatu uurimisprojektiga (IRP). See üksus võimaldab teil rakendada intellektuaalseid, tehnilisi ja professionaalseid oskusi, mida olete kogu programmi jooksul arendanud, väljakutseid pakkuvas lühiülevaatuses, mis keskendub digitaalsete tööriistade rollile sotsiaalse innovatsiooni edendamisel.

What you need to know before you apply

Kandidaadid valitakse täielikult välja teenete alusel ja taotlusi oodatakse üle kogu maailma. Valikuprotsessis võetakse arvesse teie portfellis näidatud loovust, kujutlusvõimet ja uuenduslikkust, samuti teie potentsiaali programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid magistriõppe standardeid saavutada.

Tõenäoliselt olete arhitektuuritudengid, kellel on 3+2-aastane bakalaureuse- ja magistrikraad või magistriõppele vastav 5-aastane diplom, eelistatavalt arhitektuuris, maastikuarhitektuuris, maastikuurbanistikas, linnakujunduses või mõnel muul seotud disainierialal, kes soovivad omandada teadmisi. suuremahulistes keskkonna- ja ökoloogilise disaini projektides.

Kui teie eelnev töö on erakordselt kasulik ja suudate näidata oma võimet töötada koos multidistsiplinaarsete meeskondadega ja panustada nendesse, võtame arvesse ka muid taustasid, nagu kaunid kunstid, sotsiaalteadused, geograafia, linnauuringud, planeerimine või majandus. Oluline on tõendada oma intellektuaalset ja ametialast uudishimu ning valmisolekut osaleda ranges ja nõudlikus õppeperioodis.

Täielike sisenemisnõuete , võtmekuupäevade ja kandideerimisprotsessi vaatamiseks külastage RCA veebisaiti.

Tasud uutele õpilastele

Külastage RCA veebisaiti õppemaksude ning stipendiumide ja rahastamisvõimaluste kohta teabe saamiseks.

Tutvuge RCA

Korraldame mitmesuguseid veebipõhiseid ja ülikoolilinnakutes avatud uste päevi ning värbamisüritusi linnades üle maailma. Need sündmused võivad hõlmata üksikkohtumisi ja portfellinõustamist, mitteametlikke vestlusi, esitlusi ja seansse töötajate, üliõpilaste ja vilistlastega.

Check the Check the RCA event webpage for details of upcoming events.

Sisseastumised

Õppekava

Edetabelid

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused