Keystone logo
Royal College of Art MA Keraamika & Klaas
Royal College of Art

MA Keraamika & Klaas

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline *

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* "Kuna RCA sai palju taotlusi, soovitame teil kandideerida võimalikult varakult, et kindlustada oma koht oma programmis"

* külastage RCA veebilehte, et saada teavet selle programmi tasude ning stipendiumide ja rahastamisvõimaluste kohta.

Suvine lõpetajate näitus – RCA2024

Sissejuhatus

Keraamika & Klaas on RCAs loodud usust materjali mõtlemise, uurimise ja valmistamise transformatiivsesse jõusse, mis võimaldab uue põlvkonna kunstnikel ja disaineritel rikastada meie maailma fantaasiarikkal ja mõtestatud viisil. Meie filosoofia keskmes on uurimine, kuidas me saame ideed ilmsiks teha aktiivsete materjalide ja protsessi genereeriva potentsiaali vaikiva uurimise kaudu.

Programm pakub loomingulise liidese, kus isiklikud mured ja globaalsed perspektiivid ristuvad - seades kahtluse alla, uurides ja reageerides sotsiaalsetele, kultuurilistele ja materiaalsetele väljakutsetele. Nii töötajate kui ka üliõpilaste uurimisvaldkonnad on mitmekesised, tulenevad kahe distsipliini laiast ulatusest ja annavad teavet selle kohta, mida programmis õpetatakse. Uuritakse tehnoloogia arenguid, samas kui traditsioonilisi metoodikaid vaidlustatakse, et luua uusi ja ainulaadseid lähenemisviise.

Kuidas te õpite

Keraamika & klaasi uurimisvaldkonda suunavad live- ja stuudioprojektid - uuritakse arhiive ja kollektsioone, et mõista, kahtluse alla seada ja ümber tõlgendada, kuidas meie erialade ajalugu ja traditsioonid mõjutavad kaasaegset kultuuri - meie suhe koha, kogukondade ja ehitatud keskkonnaga annab raamistiku ettepanekute väljatöötamiseks - erialase juhendaja juhitud rühmatöö toob tähelepanu sellistele valdkondadele nagu metafoorne ja fenomenoloogiline tähendus materiaalsuses - samas kui disainil põhinevaid ideid uuritakse objektide kasutamise ja tootmissüsteemide kaudu, millest need tulenevad.

Toetudes meie mitmekülgsele kontaktvõrgustikule erialade raames, kombineeritakse loengud, kunstnike loengud ja erialase praktika seminarid tööstuse juhtidelt õppekäikudega ja praktiliste oskuste õppimisega, et toetada iseseisvat õppimist. Tugevat stuudiokultuuri kasvatatakse spetsiaalsetes ruumides, mis pakuvad võimalusi koostööks ja interdistsiplinaarseks lähenemiseks, mille eesmärk on arendada järgmise põlvkonna juhtivaid keraamika & Klaasikunstniku lõpetajaid.

Tutvuge RCAga

Me korraldame mitmeid veebipõhiseid ja ülikoolide avatud uste päevi ning värbamisüritusi linnades üle kogu maailma. Need üritused võivad hõlmata 1:1 kohtumisi ja portfelli nõustamist, mitteametlikke vestlusi, esitlusi ja kohtumisi töötajate, üliõpilaste ja vilistlastega. Vaata Vaata RCA ürituste veebilehelt üksikasju eelseisvate ürituste kohta.

Järgmine avatud uste päev ülikoolilinnakus: jaanuar 2024.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Edetabelid

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused