Keystone logo
Royal College of Art MA tekstiilid
Royal College of Art

MA tekstiilid

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline *

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* "Kuna RCA sai palju taotlusi, soovitame teil kandideerida võimalikult varakult, et kindlustada oma koht oma programmis"

* külastage RCA veebilehte, et saada teavet selle programmi tasude ning stipendiumide ja rahastamisvõimaluste kohta.

Suvine lõpetajate näitus – RCA2024

Sissejuhatus

Selleks, et pakkuda tulevastele üliõpilastele võimalusi RCA kogemuste ja programmide kohta teavet saada, korraldame mitmeid avatud uste päevi ja värbamisüritusi erinevates riikides üle kogu maailma.

MA Tekstiil RCAs tegutseb disaini, käsitöö ja kujutava kunsti ristumiskohas ning me julgustame seda mõtteviisi ühiselt vaidlustama 21. sajandi tekstiilipraktiku rolli. Praktikast lähtuv teadustöö on põhiline intellektuaalne raamistik, mille alusel me tekstiili ja materjale arendame; see on kavandatud ja loodud "mõtlemisega tegemise kaudu", me avastame uusi teadmisi materjali ja protsessi uurimise kaudu füüsilises ja digitaalses valdkonnas.

Mitmekülgne praktika kogu programmis ühendab kaubanduslikke disainereid, üksikuid käsitöö- ja galeriipõhiseid praktikuid ning nutikaid tekstiiliuuendajaid, edendades elavat kogukonnakultuuri, kus selline praktika stimuleerib valdkonna kriitilist kahtluse alla seadmist.

Magistriõppekava võimaldab arendada isiklikku loomingulist identiteeti individuaalsete, isiklikult juhitud algatuste, ühistöö ning tööstusele suunatud ja interdistsiplinaarsete projektide kombinatsiooni kaudu.

Keskendudes radikaalsele eksperimenteerimisele, materjali uurimisele ja ümberkujundamisele, julgustame uurivat, mittelineaarset lähenemist, mis hõlmab kontseptuaalset, võimaldades ruumi juhuslikele ja juhuslikele avastamisprotsessidele, mis edendavad uurimiskultuuri füüsilise ja digitaalse tegemise kaudu.

Me tegeleme kriitiliselt kõigi selle distsipliini aspektidega, et näidata oma loomingulist võimekust. Me väärtustame kõiki lähenemisviise ning edendame vastutustundlikke ja eetilisi väärtusi.

Kohtumine RCAga

Me korraldame mitmeid veebipõhiseid ja ülikoolide avatud uste päevi ning värbamisüritusi linnades üle kogu maailma. Need üritused võivad hõlmata 1:1 kohtumisi ja portfelli nõustamist, mitteametlikke vestlusi, esitlusi ja kohtumisi töötajate, üliõpilaste ja vilistlastega.

Vaata Vaata RCA ürituste veebilehelt üksikasju eelseisvate ürituste kohta.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Edetabelid

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused