Keystone logo
RIASA

RIASA

RIASA

Sissejuhatus

RIASA Jalgpalliakadeemias elumuutvat reisi

RIASA oli algne Ühendkuningriiki saabunud jalgpalliprogramm, mis pakkus tudengisportlastele võimalust mängida kõrgetasemelist jalgpalli 9 kuud aastas, töötades samal ajal tipptasemel akrediteeritud USA / Suurbritannia bakalaureuse kraadi või valitud magistrikraadi omandamise nimel.

Akadeemial on nüüd 11. tegevusaasta ja seal on kõrgklassi kraadi omandanud üle 400 üliõpilassportlase. Mõni lõpetaja on jätkanud professionaalse jalgpalli mängimist, teine on sporditööstusse sisse murdnud ja paljud on lihtsalt võtnud kõik õpitu ja läinud kokku ühele teisele valdkonnale - olenemata teie ambitsioonidest, aitab meie prestiižne jalgpalli- ja akadeemiline programm teil suurepärasust saavutada .

RIASA direktor Mark Ellis vestleb RIASA programmi kaudu

Mark Ellis mängis profijalgpalli üle 15 aasta, pärast seda, kui ta jäi mängust, mida ta juhendas paljudes erinevates riikides, sealhulgas Euroopas ja USAs. Markil on kirg mängu vastu ning tänu oma jalgpalliarmastusele ja võimalusele pakkuda USA üliõpilastele võimalust mängida RIASA , omandades samal ajal kõrgeima kraadi, sündis RIASA jalgpalliakadeemia.

Edukas professionaalses keskkonnas.

RIASA valimisega liitute Ühendkuningriigi jalgpalliakadeemiaga, mis konkureerib kõigi loodud professionaalsete jalgpalliklubidega. Meil on juurdepääs tipptasemel väljakutele, kasutame FIFA standardvarustust ja saate oma arengut jälgida meie digitaalsete tööriistade abil, mis aitavad teil kasvada.

Suure intensiivsusega treening.

Treenime keskmiselt neli korda nädalas, vähemalt kaks tundi. Samuti korraldame regulaarselt muid seansse, mis aitavad teil edasi areneda. Võtame igat seanssi tõsiselt ja selge eesmärgiga, et saaksite aru tegevuse teooriast.

Teile kasulikud partnerlused.

Soovime, et teie teekond õnnestuks ja meie akadeemiale pühendudes saame teile pakkuda tööriistu ülevuse saavutamiseks. Oleme koostöös The Coaching Manualiga, mis on maailma juhtiv digitaalse jalgpalli juhendamise platvorm. See partnerlus viib teie teoreetilise arusaama mängust uuele tasemele.

Oleme rahvusvahelised.

Liituge rahvusvahelise jalgpalliprogrammiga. Pole tähtis, kust te pärit olete maailmas, kui vastate akadeemilistele nõuetele ja soovite oma jalgpalli paremaks muuta, võite kandideerida meie pidevalt kasvavasse mitmekesiste õpilaste nimekirja.

See on elu muutev.

Valides meie ainulaadse jalgpalliprogrammi, investeerite oma tulevikku. Te segate end mõttekaaslastega, kellel on edu saavutamiseks sama otsusekindlus.

Me arendame teid.

Meie jalgpalliakadeemias on see intensiivne. Miski, mis elus väärt on, ei ole lihtne ja seda silmas pidades on iga treening toidetud eesmärgiga aidata teil edasi liikuda.

See on teie enda teha.

Panime teid positsioonidele, et areneda. Iga mäng, iga treening ja teiste andekate jalgpallisportlaste ümbritsemine aitab teil kasvada. Pühendumus ja kirg on üliolulised, et aidata teil oma RIASA teekonnal edu saavutada.

Oleme ainulaadsed.

Pole veel ühtegi jalgpalliakadeemiat, mis saaks pakkuda väljakutsuvat jalgpalliprogrammi ja kvaliteetset õpet, mis on saadaval RIASA . Teenige tippklassi kraad ja nautige eluaegseid hetki, kui proovite Leedsi akadeemias edu saavutada.

RIASA","author_url":"","source":""}" />

157966_training-18.jpg

Ülikooli omadused

RIASA","author_url":"","source":""}" />

training-21

Kvaliteetsed treening- ja mänguväljakud.

Leeds Beckett 3G pigi

RIASA on treenimiseks ja võistlemiseks juurdepääs Leeds Becketti sünteetilisele iga ilmaga 3G-väljakule. Valgustatud 3G helikõrgus on IRB reegli 22 kohaselt heaks kiidetud ja kasutab kummist purupinda. Väljak on täismõõtmetes meeste kutsestandard koos meeskonnapinkide aladega. See 3G-pigi asub peamises ülikoolilinnakus ja vaid 30-sekundilise jalutuskäigu kaugusel kohapealsest majutusasutusest.

Spordipargi Weetwood 3G väljak

Kasutame ka Leedsi spordipargi Weetwoodi rajatist, mis pakub FIFA kvaliteediga ja World 22, 3G kummipuru. See väljak on ka iga ilmaga ja aastaringselt valgustatud, mis muudab talvekuudel treenimise palju lihtsamaks.

Spordipark Weetwoodi muruväljak

Meil on juurdepääs ka Weetwoodi spordipargi muruplatsidele. Need väljakud on professionaalne standard ja pakuvad suvekuudel suurepärast mängupinda. Väljakud on meeste jalgpalli jaoks professionaalse standardsuurusega ning mõlema meeskonna jaoks on istekohad kaevatud.

Professionaalsed pinnad

Püüame igal aastal korraldada mänge, kus RIASA õpilased saavad kogeda, mis tunne on professionaalsel pinnal mängida. Suured tribüünid, täismõõtmetes professionaalne standardväljak ja päeva emotsioon jäävad kindlasti teie mälestustesse pikaks ajaks.

Parandage oma jõudlust Playertekiga

Meie Ühendkuningriigi jalgpalliakadeemias Leedsis kasutame teie mängu parandamiseks ka parimaid analüüsiseadmeid. Soovime, et mõistaksite oma tugevusi ja nõrkusi väljakul, et saaksime aidata teil oma eesmärke saavutada. Kasutame Playertekit, mis on number üks GPS -mängijate jälgimissüsteem.

Professionaalne kvaliteet kogu ulatuses

Soovime, et saaksite kogeda, mis tunne on mängida Ühendkuningriigis kõrgetasemelist jalgpalli ning seetõttu kasutame alati parimaid vahendeid ja kvaliteetset varustust, alates jalgpallidest ja lõpetades treeningutega.

RIASA","author_url":"","source":""}" />

  Stipendiumid ja rahastamine

  Asukohad

  • Leeds

   Leeds Beckett University, Headingley Campus LS6 3QS Leeds, United Kingdom, , Leeds

   Küsimused