Keystone logo
Rice University

Rice University

Rice University

Sissejuhatus

Meie kool

Rice University sotsiaalteaduskonna kool on elujõuline, kaasav teadlaste, üliõpilaste ja koolitajate kogukond, kes on pühendunud meie õppe- ja teadustöö ühendamisele ühiskonna parenduspoliitikaga. Me oleme seitse osakonda, millel on üks missioon: lahendada ühiskonna suurimaid väljakutseid ebatraditsioonilise visiooni abil tuleviku kujundamisel, millest me kõik saaksime jõuda, nii individuaalselt kui ka ühiselt.

Meie õpilased

Rice University sotsiaalteaduskonna kool asub Texase Houstoni südames 300 aakri suuruses metsaga ülikoolilinnakus. Rice University uhkeldab suure teadusülikooli mugavuste ja asjatundlikkusega, kuid meie tagasihoidlik suurus tähendab tõelist interdistsiplinaarset koostööd ja tihedaid töösuhteid õppejõudude ja üliõpilaste vahel.

Oleme tuntud oma teadustöö ja teadlaste poolest, kuid leiate, et riis on midagi enamat kui õppekoht. See on mitmekesine akadeemiline ringkond, kus meie erandlik õppejõud võtab isikliku huvi teie intellektuaalse kasvu, teie hariduse kvaliteedi ja teie tuleviku vastu. Me innustame üksteist olema parimad ja töötame üle traditsiooniliste piiride, et suurendada oma alusteadmisi maailmast, samuti arendada interdistsiplinaarseid, innovaatilisi lahendusi inimkonna ees seisvatele probleemidele.

Meie asukoht Houstonis, mis on USA suuruselt neljas linn ja üks mitmekesisemaid, tähendab, et teil on palju võimalusi suhtlemiseks tööstusega külalislahkes linnas, kus pole vaja teha.

Meie teaduskond

Ühiskonnateaduste teaduskond otsib tõenduspõhiseid strateegiaid ja lahendusi ühiskonna suurimatele väljakutsetele. Meie õppejõud mõistavad, et nende uurimistöö abil saab valitsuse, riigikoolide ja kohalike haiglate partnerluse kaudu parandada teiste elu. Meie õppejõud loovad võimalusi sotsiaalseks ettevõtluseks seal, kus neid ei eksisteerinud, avastavad uuenduslikke lähenemisviise diskrimineerimise vähendamiseks ja kavandavad sekkumisi, et soodustada haridusvõimalusi kõigile. Üks paljudest põhjustest, miks õpilased valivad riisi, on õppejõud, kes tunnevad õpilaste vastu huvi ja õpivad. Kusagil ülikoolilinnakus pole see nii ilmne kui sotsiaalteaduskond, kus meie õppejõud näitavad pidevalt oma üliõpilaste pühendumust, võites õppeauhindu ja luues põneva õpikeskkonna, mis paneb õpilasi kriitiliselt mõtlema.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Asukohad

  • Houston

    6100 Main St., TX 77005-1827, Houston

Küsimused