Keystone logo
Rice University | Wiess School of Natural Sciences Magister kosmoseuuringutes
Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Magister kosmoseuuringutes

Houston, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 000 / per semester *

Ülikoolilinnakus

* semestri jooksul

Sissejuhatus

"NASA-l on olnud Rice'i ülikooliga pikad ja tulemuslikud suhted alates Johnsoni kosmosekeskuse asutamisest. See koostöö jätkub ka täna. Osana NASA üldisest missioonist oleme pühendunud haridusele kõigil tasanditel, pöörates erilist tähelepanu haridusprogrammidele, mis vastavad meie tööjõu vajadustele. Rice on ajalooliselt harinud meie silmapaistvaid teadlasi ja insenere.

Kosmoseuuringute erialane magistrikraad sobib meie tööjõu vajadustega, kuna see pakub koolitust kõikides tehnilistes valdkondades, alates teadusest kuni praktilise inseneri ja juhtimiseni. Seda tüüpi programmid võivad suurendada meie tööjõudu, kui jätkame inimeste kosmoselennu 21. sajandi muutumist. Loodame jätkata oma tugevaid suhteid Rice'i ja teie programmiga. "

- Craig Stencil, NASA kosmose-bioteaduste asedirektor, Johnsoni kosmosekeskus

Kosmoseuuringute raja eesmärk on aidata inimestel suurendada teadmisi kosmosetehnika, teaduse, programmihalduse ja poliitika kohta. Programm sisaldab arenenud inseneri-, bioloogia- ja füüsikateaduste tunde ning tutvustab õpilastele majanduse, avaliku poliitika ja juhtimise erialasid, mis mõjutavad kosmose turustamist ja riiklikku poliitikat. See programm keskendub programmihaldusest huvitatud teadlaste ja inseneride koolitamisele, pakkudes neile vahendeid USA kosmosepoliitikas, inimeste ja robotite uurimisel ning teaduse rollil kosmoseuuringutes ja tehnoloogiaarenduses sisalduvate keeruliste väljakutsete lahendamiseks.

Lisaks teaduse ja insenerikursustele läbivad üliõpilased päikesesüsteemide ülevaatekursuse, kosmoseuuringute seminari, mida õpetavad tööstuse eksperdid, ja kohordi kursused õpilastega, kes on seotud teiste selles brošüüris loetletud radadega. Need kursused hõlmavad teaduspoliitika ja eetika kursust, juhtimiskursust ja ettevõtte seminari. Need kursused on mõeldud selleks, et varustada üliõpilasi oskustega, mis on vajalikud arenenud teaduslike kontseptsioonide ühendamiseks äri- või valitsuskeskkonnas.

Õpilased saavad hariduse teaduslikust lähenemisviisist probleemidele, koolitades samal ajal elutähtsaid ärimõtteid, poliitika- ja eetikaküsimusi, suulist ja kirjalikku suhtlemist ning täiendades oma haridust praktilise väljaõppega huvipakkuvas valdkonnas. See ainulaadne interdistsiplinaarse õppekava ja praktilise kogemuse kombinatsioon võimaldab üliõpilastel sujuvalt liikuda teaduslikesse / tehnilistesse töötajatesse.

Rice kosmoseinstituut, mida juhib dr David Alexander, pakub ainulaadset koostöökeskkonda, kus tulla toime haridus-, uurimis- ja tehnoloogiliste väljakutsetega, millega kosmose uurimine inimese ja robotite ees seisab.

Rice'i ülikoolil on uhke ja väljapaistev koostöö NASA ja riigi kosmoseprogrammiga, tähistades hiljuti Johnsoni kosmosekeskusega 50 aastat kestnud teadus- ja inseneripartnerlust. Järgmise 50 aasta esimeste sammude alustamisel töötab Rice Space Institute oma sidemete tugevdamiseks JSC ja laiema Houstoni kosmosekogukonnaga, soodustamaks sügavamat teaduskoostööd selles kogukonnas ja hõlbustamaks multidistsiplinaarseid uuringuid kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks. kosmoseuuringute ees seisvad teaduslikud ja tehnoloogilised probleemid.

Kosmoseuuringud on mõjutanud ühiskonda ja kultuuri kogu maailmas mitmel erineval ja fantaasiarikkal viisil, muutes seda, kuidas me maailma näeme, kuidas me sellega suhtleme ja kuidas me oma kohta selles ette kujutame. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste uurimistöö tegeleb üha enam selle mõjuga ja uurib kultuurilist konteksti, milles see aset leiab. Rice'i kosmoseinstituudi eesmärk on neid arutelusid edendada ja teadusharusid ühendada, kui püüame mõista kosmoseuuringute ühiskondlikku ja kultuurilist mõju.

Haridus on meie tegevuse nurgakivi, kui püüame luua järgmise põlvkonna teadlasi, insenere ja teadlasi. Haridus kõigil tasanditel on Rice kosmoseinstituudi missiooni otsustav komponent ja meie eesmärk on laiendada oma jõupingutusi bakalaureuse- ja magistriõppes, suurendades samal ajal Rice'i laiaulatuslikes teavitamisprogrammides osalemist ja kogukonna osalust.

StockSnap_MHYMD23JF3

Kursuste töö

See programm annab õpilastele sügava teaduse ja tehnika tausta, mida täiendavad majanduse, poliitika ja juhtimise kursused, et edendada nende arusaamist sellest, kuidas kõik need valdkonnad aitavad kaasa kosmose ja sellega seotud tehnoloogia ning inseneriprojektide kujundamisele ja korraldamisele. Nende kursus annab neile teadus- ja õpioskused, mis võimaldavad neil välja töötada keerukate inseneriprojektide haldamise strateegiad ja mõista seoseid programmiliste / teaduslike eesmärkide ja nende rakendamise vahel.

MÄRGE:

Rice'i ülikoolil ja NASA Johnsoni kosmosekeskusel (JSC) on strateegiline partnerlus paljudes vastastikust huvi pakkuvates valdkondades. Rice'i juhtkond ja NASA JSC missioonide operatsioonide direktoraat on välja töötanud spetsiaalse õppekava, mis täiendab NASA teadlaste ja inseneride hariduskogemust.

Soovituslik taust

Kosmoseuuringute magistrikraadi taotlejatel peab olema:

 • BA- või bakalaureusekraad seotud teadus- või inseneriprogrammis, mis sisaldas kursuseülesandeid üldfüüsikas, keemias, arvestuses, lineaarses algebras ja diferentsiaalvõrrandites.
 • Hinne üldise kraadiõppe eksamil (GRE).
 • Tugev kvantitatiivne võime.
 • Eelistatud on statistika, sissejuhatav majandus ja arvuti kasutamise oskus.

152279_152276_Azaleas_LaVergne0040.jpeg

Selle programmi täitmiseks on vaja 39 krediidi tundi:

Viis kohordi kursust / nõuded (9 tundi)

NSCI 511 teaduspoliitika ja eetika (S)
NSCI 610 teaduse ja tehnika juhtimine (F, S)
NSCI 501 meistriseminar (F, S)
NSCI 502 kosmoseuuringute seminar (F või S)
NSCI 512 praktika projekti aruanne / esitlus

Viis teaduskursust: (15 tundi)

ASTR 570 päikesesüsteemi füüsika (F)
STAT 615 Sissejuhatus regressiooni ja statistilisse arvutusse (F)
MECH 572 lennundussüsteemide insener (S)

Allpool olevast loendist tuleb valida kaks kursust:

ASTR 554 Päikese astrofüüsika (S)
BIOC 415 eksperimentaalne füsioloogia (S)
BIOC 540 ainevahetustehnika (F)
ESCI 540 füüsika ja keemia atmosfääri jaoks (F)
ESCI 660 geoloogiline ja geofüüsikaline vedeliku dünaamika (S)

Kaks statistika / arvutuskursust (6 ainetundi): analüütilise pädevuse nõue annab karjääri parandavate, turustatavate oskuste finantseerimises, majanduses ja arvutustöös. Õpilased saavad valida kursusi järgmiselt:

Valige kaks kursust:

CAAM 453 täpsem numbriline analüüs

CEVE 528 Inseneriökonoomika

MECH 554 arvutuslik vedeliku mehaanika

PHYS 416 Arvutusfüüsika
STAT 502 Neuraalne masinõpe

STAT 310 Tõenäosus ja statistika
STAT 541 mitmemõõtmeline analüüs
STAT 605 Statistiline andmetöötlus ja graafika
STAT 640 Andmekaevandamine ja statistiline õppimine
ESCI 650 kaugseire (ei pakuta igal aastal)

Märkus. Sõltuvalt taustast saab nõustaja loal valida ka teisi kursusi.

3 valikainet vastavalt õpilase huvile: (9 tundi) Need kursuse valikained kajastavad individuaalseid akadeemilisi huve ja karjäärieesmärke.

Fookus: inseneritöö

CEVE 504 atmosfääri eriline aine

CEVE 505 Eng. Projekti arendamine ja juhtimine
CEVE 511 atmosfääriprotsessid
CEVE 576 struktuuriline dünaamika ja juhtimine

COMP / ELEC / MECH498 Sissejuhatus robootikasse
MECH 572 kosmosesüsteemide ehitus

MECH 591 gaasidünaamika (S)
MECH 592 lennunduskeskkonnad (F)
MECH 599 inimfaktorid kosmoses (S)
MECH 599 / 2. sektsiooni kosmosesõidukite navigeerimine (S)
MECH 599 / 3. sektsiooni disain kosmosekeskkonnas
MECH 691 hüperhelikiirusega aerodünaamika (F)
MECH 454 Arvutuslik vedeliku mehaanika

Fookuses: teadused (astroteadus / maateadus / bioteadused)

ASTR 542 Nebula astrofüüsika
ASTR 554 Päikese astrofüüsika
ASTR 555 protostaarid ja planeedid
ASTR 565 kompaktsed objektid
BIOC 524 Mikrobioloogia ja biotehnoloogia
BIOC 540 Ainevahetustehnika
BIOC 544 arengubioloogia
BIOC 545 arenenud molekulaarbioloogia ja geneetika
BIOC 570 arvutamine bioloogiliste andmetega
BIOC 580 Valgutehnika
ESCI 667 geomehaanika
ESCI 672 numbrilised meetodid Maa süsteemid
ESCI 540 Maa atmosfäär
ESCI 581 teemad planeedidünaamikas

ja teised

MÄRKUS. Maakonnateaduse, füüsika ja eluteaduste fookuspiirkondi saab valida - sõltuvalt õpilase taustast. Õpilased konsulteerivad akadeemilise nõustajaga oma valikkursuste sobiva valiku osas. 30 krediidi tundi peavad olema 500-tasemel ja üle selle.

Fookus: juhtimine

MGMT 734 Tehnoloogiaettevõtlus
MGMT 629 äriplaani väljatöötamine
MGMT 601 finantsaruande analüüs
MGMT 618 Inimeste ja organisatsioonide keerukus
MGMT 658 Rakendatud riskijuhtimine
MGMT 619 Ettevõtte juhtimine ... ja teised

MÄRKUS. See loend ei kajasta kõiki igal aastal saadaolevaid kursusi. Pange tähele ka seda, et kõiki kursusi ei pakuta igal aastal. Õpilastel palutakse enne registreerumist konsulteerida oma akadeemiliste nõustajatega.

3–6 kuu pikkune praktika: praktilist kogemust pakutakse 3–6-kuulise töö keelekümbluse kaudu. Praktika toimub hostiva ettevõtte, valitsusasutuse või mittetulundusühingu juhendamisel. Praktikaprojekti kokkuvõte on kohustuslik nii suulise kui ka kirjaliku vormina professionaalse magistriseminari raames.

Üldised teated (GA) on ametlik riisi õppekava. Kui GA ja muud veebisaidid või trükised on lahknevad, kehtib GA kui usaldusväärne allikas.

152278_152275_Lovett_Hall_Sunrise_LaVergne0002.jpeg

Taotlused

Karjäärivõimalused lõpetajatele:

Selle uue programmiraja väljatöötamisel võeti ühendust NASA ja kosmoseteadusega seotud valitsuse ja kosmosega seotud asutuste ning korporatsioonidega, et saada tagasisidet tööstuse huvist sellise programmi nagu uus kosmoserada vastu.

Kosmoseraja sihtmärgid:

 • lennundustööstuse töötajad, näiteks NASA, ja seotud organisatsioonid, kes kavatsevad laiendada oma teadmisi ja oskuste baasi.
 • kosmosega seotud tööstuse, valitsusasutuste ja võib-olla välisturgude töötajad, kes soovivad oma tööstuses karjääri edendada.
 • loodusteaduste üliõpilased, kes on huvitatud kosmosetööstuse, kosmosega seotud mittetulunduslike organisatsioonide, valitsusorganisatsioonide ja akadeemiliste asutuste seotud ametikohtadest.

Kosmoseuuringute lõpetajad võiksid teha karjääri kosmosega seotud ametites erinevates valdkondades, näiteks kosmosetehnikuna, kasuliku koormuse spetsialistina jne.

Leidke positsioone äriruumisektoris, riiklikes laborites, teadus- / uurimisorganisatsioonides, advokaadibüroodes, meditsiinikeskustes, haridussektoris, sõjaväes ja avalikes suhetes.

Ettevõtted, kes on pakkunud sarnaste programmide lõpetajatele positsioone, on:

 • Edela uurimisinstituut;
 • NASA JSC;
 • Ad Astra rakett;
 • NASA / kosmoseteadused,
 • Lockheed Martini kosmosesüsteemid;
 • Kuu- ja Planeetide Instituut;
 • Wyle Houston;
 • Boeing; ja teised.

PSMi kosmoseuuringute sidusettevõtete nõukogu:

Eugena Bopp - Wyle Corp, integreeritud teadus ja tehnika.
Jim Burch - kosmoseteaduse ja -tehnika div. Edela-uuringute inst.
Mark Craig - SAIC, pensionil.
Franklin Chang Diaz - Ad Astra rakett.
Helen Lane - NASA, JSC kosmose- ja bioteadused.
Laurence Price - Lockheed Martin.
Steve Deiker - Kairo lennundus.
Kamlesh Lulla - NASA, ülikooli koostöö- ja partnerlusbüroo.
Steve Mackwell - Kuu ja Planeetide Instituudi direktor.
Stewart O'Dell - Halliburton.
John Scott - NASA, JSC energiamuundamise haru.
Darcie Durham - Boeing.
Joy Kelly - Jacobs Engineering.

Sissepääs

Kosmoseuuringute kraadiõppesse pääsevad kvalifitseeritud üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad seotud teadus- või inseneriprogrammis, mis sisaldas kursuste üldfüüsika, keemia, arvutuste, lineaarse algebra ja diferentsiaalvõrrandite kursusi. Head hinded üldise kraadiõppe eksamilt (GRE), head kriitilise mõtlemise ja suhtlemisoskus ning tugevad kvantitatiivsed võimed. Eelistatud on statistika, sissejuhatav majandusteadus ja arvuti kasutamise oskus. Osakonna õppejõud hindavad iga taotleja varasemat akadeemilist arvestust ja volitusi eraldi ning teevad vastuvõtuotsuseid.

Kandideerimiseks saatke palun järgmised esemed:

 • Lõpetatud rakendus (rakendus võrgus).
 • Kolm isiklikku soovituskirja - soovijad saavad nüüd oma kirjad esitada veebis.
 • Üldised GRE skoorid (kasutage riisi koodi 6609; ärge muretsege osakonna koodi üle).
 • Kõigi ülikoolide ametlikud ärakirjad osalesid.
 • TOEFL skoorid (kui vaja).

Kulu ja tasud

Professionaalne magistriõppe programm nõuab kolm semestrit õppemaksu (kokku 54 000 dollarit) ja nominaalset tasu, et jätkata täiskoormusega üliõpilase staatust semestri jooksul, kui üliõpilane osaleb tema internatuuris.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused