Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

Sissejuhatus

Me hoiame Rice'is kui koolis tõelist globaalset asjatundlikkust, pühendumust, mis ulatub iidsetest aegadest tulevikku, ning teaduslikke uurimusi ja pühendumist tõelisele õiglusele.

Humanitaarteaduste all mõistetakse tavaliselt akadeemiliste teadusharude kogumit, mis püüab uurida ja tõlgendada inimkogemust - nii üksikisikute kui ka tervete kultuuride kogemusi. Rice'i humanitaarteadused tegelevad mineviku ja oleviku avastamise, säilitamise ja edastamisega, et mõista kaasaegset ühiskonda sügavamalt, edendades samal ajal uue tuleviku kujutlusvõimet. Ometi elame ja areneme ka uutes ruumides, mis jäävad kaugemale erialadest meie koostöö- ja interdistsiplinaarsetes keskustes, programmides ja alaealistes, mis moodustavad aluse terviklikumaks ja "ühendavamaks humanitaarteaduseks", mida püüame laiendada.

Selle ühendava ambitsiooni eesmärk on toetada tipptasemel teadusuuringuid, uuendada ja muuta humanitaarteaduste bakalaureuseõppe klassiruumi ning viia meie doktoriõppeprogrammid riiklikule esiplaanile valdkonnaüleste palkamisalgatuste, teaduskondade ühiste kohtumiste, ühiselt õpetatud kursuste kaudu, mis ühendavad erialasid, ning uus teadustöö infrastruktuur. See ühendav ambitsioon laieneb meie klassiruumidest kaugemale kohalikele asutustele ja avalikkusele, mis tuginevad Rice'i asukohale Houstonis ja selle sidemetele Texase meditsiinikeskusega, Menili kollektsiooni, Houstoni kaunite kunstide muuseumi ja teiste kultuuriasutustega, samuti Houstoni tohutu etniliste ja usuliste kogukondade maastik.

Kutsume teid üles ühinema meie aja suurimate küsimuste uurimisega - kes on meditsiiniõppe keskmes; eetika ja moraali kohta katastroofi korral; seaduse ja poliitika koha kohta demokraatia tulevikus; digitaalse kunsti kohta, mis ühendab kunsti ja inseneriteadusi; tõelise õigluse sisu kohta; ning hästi elatud elu kuju ja tagajärgede kohta.

Asukohad

  • Houston

    South Main Street,6100, 77005, Houston

    Programmid

    Küsimused