Keystone logo
Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Sissejuhatus

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University ( RIOU ) programmid on pühendatud spordi-äriharidusele. Ülikool pakub koolitust spordijuhtimise peamistes valdkondades, valmistades õpilasi ette positiivseks ja püsivaks mõjuks rahvusvahelisele sporditööstusele ning kindlustama mainekaid positsioone spordiorganisatsioonides. Programmi RIOU lipulaev „Master of Sport Administration” kuulus spordijuhtimise spordijuhtimise edetabeli (2021. aasta aruanne) 40 parima kraadiõppe spordijuhtimise kursuse hulka maailmas ja 10 parima hulka Euroopas.

Rohkem meist

Autonoomne mittetulundusorganisatsioon " Russian International Olympic University " ( RIOU ) asutati 21. oktoobril 2009 Rahvusvahelise Olümpiakomitee, Sotši 2014. aasta korralduskomitee ja Venemaa Olümpiakomitee vahelise vastastikuse mõistmise memorandumi alusel. Ülikooli asutajad on Vene Föderatsiooni Spordiministeerium, Venemaa Olümpiakomitee ja erainvesteerimisettevõte Interros.

Täna on RIOU rahvusvaheline hariduskeskus ja platvorm mitmepoolseks dialoogiks spordivaldkonna teadlaste ja praktikute vahel. Ettevõtte RIOU läbiproovitud ja testitud haridusprogrammid on erineva fookuse ja pikkusega, kuid kõik need on kooskõlas kiiresti kasvava sporditööstuse nõudmistega ja tuginevad erinevate riikide juhtivate spordijuhtimise professorite teadmistele. Ülikooli kaasaegne ülikoolilinnak asub Sotšis.

RIOU's lipulaev programm on üheaastane "Master of Sport Administration". Alates kursuse esmakordsest vastuvõtust 2013. aastal on koolitust läbi viidud 76 erineva riigi esindajatele. MSA lõpetajad saavad oma erialal tööd ja teevad edukat karjääri sporditööstuse ja olümpialiikumise organisatsioonides.

2014. aasta mängude arhiivi hoidjana vastutab RIOU 2014. aasta Sotši talimängude teabepärandi säilitamise ning sobivate tingimuste loomise eest olümpialiikumise ja spordi valdkonna uurimistööks. RIOU korraldab regulaarselt rahvusvahelisi teadusuuringute ja praktika konverentse, mis hõlmavad laiaulatuslikku tunnustatud spordijuhtimise ekspertide programmi. Ülikooli kirjastusosakond toetab akadeemilist ja teadustegevust.

Stipendiumid ja rahastamine

Teave stipendiumiprogrammide kohta avaldatakse tavaliselt RIOU veebisaidil.

Edetabelid

RIOUProgrammi „Master of Sport Administration” lipulaev jõudis mõjukates SportBusiness Postgraduate Sports Course Rankings (2021. aasta aruanne) maailma 40 parima kraadiõppe spordijuhtimise kursuse hulka ja Euroopa 10 parima hulka.

Asukohad

  • Sochi

    11 Ordzhonikidze Street, Sochi, Russia

Programmid

Küsimused