Keystone logo
University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

Sissejuhatus

Inspireeritud ärikoolitus

Ülemaailmses majanduses vajab äritegevuse edu teadmisi ja oskusi, mis pole midagi inspiratsiooni.

Marylandi Ülikooli Robert H. Smith School of Business ettevõtluskoolis on meie ettevõtluse aluseks olnud ettevõtlusharidus. Meie õppejõud on maailmatasemel. Meie teadustöö on tipptasemel. Meie õppimine on kogemuslik ja juurdunud reaalses maailmas. Ja meie õpilased õpivad mõtlema nagu ettevõtjad.

83784_Testudo.jpg

Üks College College'i 12 Marylandi Ülikooli 12 kolledžist ja koolist on Smithi kool ühendatud Washingtoni, Metroplexi äri-, valitsus- ja mittetulunduslike ja professionaalsete võrkudega.

Meie teadlaste ja praktikute kogukond toetab sügavalt õppimist, pakkudes üliõpilastele võimalust edu saavutada sageli vaidlusaluses turus.

Meie laia valikut programme, tunnistusi ja kraadi on mõeldud selleks, et valmistada ette töötavad spetsialistid, kes töötavad maailmamajanduses, kus on tehnoloogia ja globaalne konkurents, mis kiirendab muutuste kiirust.

Selleks pakume bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi ning täistööajaga, osalise tööajaga, online-ja Executive MBA programme.

Maailmamajandus on jõudmas. Tehnoloogia ja ülemaailmne konkurents kiirendab muutuste kiirust. Ettevõtjad töötavad järjekindlalt, et leida järgmised suured ideed ning viia need turule ja mastaabile. Tulevik on ebakindel, kuid täis piiratud võimalusi.

Edetabelid

 • Nr 2 rahandusprogrammi kapten (Financial Times, 2018)

 • Nr 7 Executive MBA programm, USA (The Economist, 2018)

 • Nr 9 online-MBA programm (USNews

 • Nr 9 täistööajaga MBA õpilase rahulolu, USA (Bloomberg Businessweek, 2016)

 • Nr 11 doktoriõppekava, maailm (Financial Times, 2014)

 • Nr 15 osalise tööajaga MBA programm, USA (USNews

 • Nr 21 bakalaureuse programm, USA (USNews

 • 27 täistööajaga MBA programmi, USA (Financial Times, 2018)

 • Nr. 16 teadustöö, maailm (Financial Times, 2018)
83783_OMBA07Jun18-134.jpg

Akadeemiline terviklikkus

Smithis jagame ühist pühendumust "õigete asjadega tegelemiseks õigel viisil". Me eeldame, et õpilased käituvad ausalt, eriti kui see on seotud nende akadeemilise jõudlusega ja hoiab neid vastutav rikkumiste eest. See ei anna mitte ainult kasu meie õpilastele - see saab ühel päeval oma karjääri, ettevõtete ja kogukondade kasuks.

Dekaani kontor on pühendunud Smithi terviklikkuse kultuuri loomisele ja edendamisele. Me toetame ja rakendame Marylandi Ülikooli õppereiside juhendi akadeemilise terviklikkuse põhimõtteid. Smithi üliõpilased järgivad Marylandi Ülikooli Honor Pledge:

"Ma kinnitan oma au, et ma ei ole loovutamata antud abi andnud ega saanud seda loovutamist / eksamist."

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • College Park

  Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park, , , College Park

  Küsimused