We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Sissejuhatus

Rocky Mountain College on väike eraõiguslik vabade kunstide institutsioon, mis keskendub akadeemilisele edule ja isiklikule kasvule. Rocky Mountain College on Montana vanim kolledž, mis asutati 1878. aastal. Selle ajalugu näitab pühendumust tipptasemele ja avatust kõikidele seisukohtadele. Kolledž leiab jõudu vabade kunstide traditsioonide ja konkreetsete karjääride praktilise koolituse pärandiga liitumisest.

Rocky Mountain College ülikoolilinnak võtab Billingsi elamurajoonis enda alla umbes 60 pargitaolist aakrit. Igihaljad puud, põõsad ja mitmeaastased taimed muudavad ülikoolilinnaku meie ligikaudu 1000 üliõpilase jaoks eriti tervitatavaks. Billings pakub kõiki suurlinnaelu eeliseid koos Montana väikelinna külalislahkusega.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

Küsimused