Keystone logo
© Rome City Institute
Rome City Institute

Rome City Institute

Rome City Institute

Sissejuhatus

Rome City Institute on rahvusvaheline kool, mis asub Itaalias Rooma kesklinnas. Pakume laia valikut akrediteeritud haridusprogramme - keskkooli-, vaheaasta-, bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi. Kõiki programme õpetatakse inglise keeles ning neile, kes soovivad keelt õppida, on võimalus võtta ka itaalia keele tunde. 87% lõpetajate määraga ja peaaegu 90% lõpetajatest, kes leiavad töö soovitud valdkonnas, on Rome City Institute teie tulevaseks karjääriks õige valik.

Meie õpetamismeetod on integreeritud: loengutega kaasnevad interaktiivsed tegevused, nagu strateegilised vestlused, debatid ja arutelud avalikus sfääris esilekerkivatel teemadel. Kõigil professoritel on oma erinevates valdkondades mainekas akadeemiline ja professionaalne karjäär. Paljudel on ulatuslik kogemus riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil ning nad kuuluvad sageli olulistesse strateegilistesse võrgustikesse. Üliõpilastega enam kui 50 riigist on meie eesmärk pakkuda tõeliselt rahvusvahelist ja mitmekesist keskkonda, kus õpilaste edu on Rome City Institute missiooni keskmes.

Meie ülikoolilinnak asub Rooma südames, muutes meie asukoha äärmiselt ahvatlevaks neile üliõpilastele, kes soovivad kogeda rahvusvahelist keskkonda, aga ka meie rikkalikku Itaalia kultuuri ja meie riigi ilu. Rome City Institute on ka ainuke Itaalia asutus, mis pakub konkurentsivõimelist spordiprogrammi koos 11 spordialaga ja võimalusega olla osa meie professionaalsest akadeemiast.

Üliõpilassportlased saavad 9 kuud treenida ja mängida ametlikke mänge, kogedes nii kolledži- kui ka klubivõistlusi. Meie missiooniks on pakkuda oma õpilastele ja üliõpilassportlastele vajalikke tööriistu, et saavutada edu nii akadeemiliselt kui ka sportlikult, elades samal ajal Roomas korduvat kogemust.

Miks Rome City Institute ?

Rome City Institute on ainus Itaalia institutsioon, mis võimaldab rahvusvahelistel üliõpilassportlastel ühendada tipptasemel haridus võimalusega mängida kõrgel tasemel sporti

Oleme Rooma linn

Rome City Institute on ainuke asutus Itaalias, mis ühendab rahvusvahelise hariduse võimalusega tegeleda Itaalias võistlusspordiga.

Meie missiooniks on pakkuda meie üliõpilassportlastele vajalikke tööriistu nii akadeemilises kui ka sportlikus maailmas edu saavutamiseks. Seda kõike samal ajal, kui elate Roomas läbi korduva kogemuse.

Meie ajalugu, sündinud mängu juhtimiseks.

Rome City Institute on lugu edust, mis on saavutatud raske töö ja professionaalsuse abil. Ambitsioonikas idee, millest sai rahvusvahelisel tasandil Itaalia uhkustunne. Rahvusvahelise hariduse ühendamine kõrgel rahvusvahelisel tasemel spordiga, et valmistuda tulevaseks rolliks professionaalses spordimaailmas.

Statistika

 • Rahvusvahelised üliõpilased:

  78%

 • 0
 • Õpilaste ja õppejõudude suhe:

  30 kuni 1

Sisseastumised

Meie vastuvõtuprotsess on lihtne ja hõlmab kolme lihtsat sammu: kandideerimisprotsess, profiili hindamine ja sisseastumisdokumendid. Meie vastuvõtubüroo abistab teid kogu aeg ja juhendab teid iga sammu läbimisel.

Nõuded ja tähtajad

Rome City Institute juhib jooksvat sisseastumisprotsessi, eelistades varajasi taotlejaid. Üliõpilasviisa tähtaegadest kinnipidamiseks soovitatakse mitte-EL/EMP üliõpilastel täita oma avaldused vähemalt kolm kuud enne semestri algust.

Bakalaureuseõppe programmi nõuded

 • Keskkooli diplomi;
 • Minimaalne GPA 2,5
 • (kui veidi madalam, on vaja täiendavaid dokumente);
 • Inglise keele oskus (mitte inglise keele kõneleja) TOEFL iBT 79, IELTS 6.5, Duolingo 105

Nõuded kraadiõppe programmile

 • Bakalaureusekraad või vähemalt 96 kolledži ainepunkti;
 • Minimaalne GPA 2,5 (kui veidi madalam, on vaja täiendavaid dokumente);
 • Vähemalt 3-aastane kogemus mängijana, treenerina või spordiga seotud ametikohtadel; inglise keele oskus (mitte inglise keele kõneleja)
 • TOEFL iBT 79, IELTS 6.5, Duolingo 105.

Viisanõuded

Euroopa Liidu (EL) või EFTA riikide (Island, Liechtenstein, Norra ja Šveits) üliõpilased võivad siseneda Itaaliasse kehtiva passi või EL ID-kaardiga ning viibida Itaalias ilma viisata kogu õpingute ajaks.

Kui olete EL-i välisõpilane, peate enne Itaaliasse sisenemist hankima D-tüüpi üliõpilasviisa (pikaajaline viisa, mis kehtib üle 90 päeva). Üliõpilasviisasid Itaalias väljastavad Itaalia saatkonnad või peakonsulaadi esindused teie päritoluriigis. Kui olete ametlikult pühendunud Rome City Institute , aitab meie juriidiline osakond teid igal sammul, et saaksite VISA.

Stipendiumid ja rahastamine

Hindame teie talenti. Kas teil on õigus stipendiumile?

Oleme pühendunud oma õpilastele kõrgeima kvaliteediga hariduse pakkumisele ning meie õppemaks ja tasud peegeldavad seda pühendumust akadeemilisele tipptasemele. Meie õppemaks ja tasud ei kata mitte ainult klassiruumis toimuva juhendamise kulusid, vaid ka tugiteenuseid, mis suurendavad üldist akadeemilist ja sportlikku kogemust.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Rome

  Via del Casale di San Pio V, 44, 00165, Rome

Küsimused