Keystone logo
University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

Sissejuhatus

Et tagada kõrge kvaliteet kraadi programmid pakutud School of Economics ja rahvusvaheline standard jätkata teadus, see on kogum numbrid uusi õpilasi igal aastal. Praegu umbes 4000 üliõpilast õpib. Õpetamise ja teadustegevuse School of Economics on struktureeritud, et stimuleerida aktiivset ja jätkuvat osalemist üliõpilaste, ka otsesel ja personaalset rapport ülikooli loenguid. Research koos kultuurilise ja teadusliku vahetust, koordineerib nelja osakonda ja osakondade keskus.

Campus vastuvõtva mitmeid rajatisi nagu teaduskonna raamatukogu keele laboris, pressibüroo, et õpilased infokeskus, et Sokratesest-Erasmus kontoris, andmete töötlemise teenust, mitu sandwich baarid ja sööklad. Lisaks töölepingu Tehnoabi kraadiõppurid - Desk Imprese- on loodud, et aidata magistri- või doktoriõppe üliõpilased leida praktikakohti ja tööhõive.

PRAKTILINE INFO

Itaalia linnad on ikka täis paljud väikesed spetsialiseerunud kauplused kuigi on üha rohkem supermarketid ja kaubanduskeskused ilmumist ja linnade ümbruses.

Kui teil on ostetavad toiduained, välja selgitada, milline päev on turupäeval oma linna ja nautida tõelist Itaalia kogemus ostavad oma värskete puu- ja köögiviljade, liha, juust, toidukaubad, samuti mitmesuguseid majapidamistarbeid mõistliku hinnaga.

Te kahtlemata nautida ostavad itaalia toitu, kuid kui te mõnikord ihkama toitu kodus, suured supermarketid nüüd läbi mitmete valitsusväliste Itaalia toit ja mõned spetsialiseeritud kauplustes olemas linnades. Kui teil on ostetavad riided, aksessuaarid ja muud esemed, suur linnades on oma kaubamajades, kuid kõige itaallased ikkagi eelistavad osta väikestes poodides ja butiikides, kus nad saavad rohkem tähelepanu ja rohkem personaalset teenindust.

Arvestades majutus, toitlustus, telefon, kohaliku transpordi ja vaba aja kulud, õpilased peaksid kaaluma kuukausibudjetiksesi 700-900 eurot, sõltuvalt asukohast.

Asukohad

  • Rome

    University of Tor Vergata | Via Orazio Raimondo,18, 00173, Rome

Küsimused