Keystone logo
© Eva Dang
Ruskin College

Ruskin College

Ruskin College

Sissejuhatus

Miks õpib Ruskin? Isikud, nagu sina, kes tahavad teha positiivseid muutusi oma elus ja on soov tagada hariduse, kvalifikatsiooni ja võimalusi, mida me pakume.

Nagu kõrgkool asub Oxford, Ruskin pakub õppimisvõimalusi, et täiskasvanute vähe või üldse mitte kvalifikatsiooni mitteametlikult. Meie õppekava algab õpilased, nende entusiasmi, vajab, ambitsioonide ja oskusi ning pakume taotlejad potentsiaali edasiliikumisvõimalusi alates sihtasutuse kursused, kuni juurdepääsu kõrgharidusele, õppekavad kuni Masters tasandil.

Kas te asute saavutada kvalifikatsiooni, jälitavad unustanud entusiasmi või lihtsalt õppida nautima haridus. Meie sõbralik elamu kolledži üliõpilasi meie kohalikud kogukonnad, kogu Ühendkuningriigis ja maailma üksteist aidata õppida.

Me aitame teil leida õpingute tasemele, mis sobib oma oskusi ja kogemusi.

Ruskini College on uhke ajalugu toetada üksikisikuid oma potentsiaali realiseerida. Oleme väike kolledži, suured ideed - ja programme pakume tähenda õppimist teha ka positiivseid muutusi teiste elu. Ruskini tervitab õpilasi, kes ei taha end arendada, kuid tahan ka panna midagi tagasi ühiskonda.

Kõik meie kursused on kasutatud sama kvaliteetset õppejõududele ja abipersonalile ja seal on erinevaid võimalusi, mida uurida, alates lühikursused läbi kraadi meistrid programmid.

Mis nii erilist Ruskin?

Akadeemilist - Ruskin pakub kõrgelt kvalifitseeritud töötajatele, kes toetavad ja rikastav õppimise kogemus Toetav keskkond - meie abiga saab realiseerida oma potentsiaali ja ületada oma isikliku takistusi õppimisele. Sinu juhendaja aitab teil leida oskusi, mida vajate ja hakkama sattunud väljakutsed Mõttekaaslastega kogukonna - saate liituda kogukond sarnaselt mõtlevate inimestega ning õpib koos teiste täiskasvanutega nagu sina, kes on otsustanud teha positiivseid muutusi oma elus Clear progressiooni - oma õppimise teekond on just teie võimet ja püüdlusi ja võib tähendada pääseb otse Õppekava (kehtib intervjuu) Silmas tulevikku - mida sa võid saavutada sõltub oskusi olete arenenud ajal oma õpinguid. Meie enam kursused võivad viia sind otse professionaalse karjääri või veelgi kõrghariduse.

Meie lugu algas 115 aastat tagasi, mille juured on harida töölisklassi täiskasvanutele. Täna jätkame pakkuda võimalusi ja tuge, et õpilased, kes sageli keerulistes oludes. Õpilased tulevad meile igas eluvaldkonnas, igas vanuses, mõned koos pere või hooliv kohustusi, paljud, kes tunnevad töötuse või osalise tööajaga, madalapalgalistel töökohtadel, ja paljud, kes ei ole antud haridust, oskusi ja võimalusi varem oma elab.

Miks mitte teha Ruskin College järgmise peatüki oma lugu?

Majutus Ruskin Ruskini College asub Vana Headingtoni, pindala vaid kolm miili kaugusel Oxford ja rikas ajalugu. Ex-elanikud Headingtoni hulka CS Lewis, JRR Tolkien, Sir Isaiah Berlini ja Elizabeth Bowen hulgas.

Siit Headingtoni on regulaarne ja pidev bussiühendus kesklinna ja regulaarse bussiühenduse teenuseid London.

Kui pakutav koht, täistööajaga üliõpilased saavad taotleda ühe uuringu magamistuba kogu õppeaasta (40 nädalat). Majutus õpilastele kohapeal on kõrge, hiljuti renoveeritud ja pakkumise uuring / magamistuba väike plokid rahulik, semi-maaelu campus.

Seal on valik standard tuba jagatud vannituba või dušš ja tualettruum, või en suite toad kõrgem hind, ja vastavalt võimalustele. Kõik on ühiskööki, ja seal on kolm ühist tuba kasutamiseks õhtuti.

College kulub kaunis kohas koos lawned alad ees, featuring isend puud ja puiestee jalakat, seinaga aias taga võimalusi osaleda, viljapuuaed, väike puidust ja heinamaad kaugemale. Ennekõike annab see rahulik ja vaikne keskkond, kus õppida.

Elu Campus College üliõpilasi üle kogu Suurbritannia ja mitmel pool maailmas. Oma elamu kogukond õpilased suhelda, õppida ja üksteist aitavad õppida sõbralik, toetav keskkond.

Up-to-date arvuti rajatised on olemas kogu nädala jooksul, ka nädalavahetustel ja kaasaegne, selleks otstarbeks ehitatud Callaghan raamatukogu on hästi varustatud üle 40.000 köidet.

Seal on aktiivne Üliõpilaste Liidu nimega Ruskin College Student Liit (RCSU), mis edendab ja toetab huve Ruskin üliõpilastele, koordineerib ja sponsorid rühmade ja ühiskondade sees College.

Õpilased on ka õigus ühineda Oxford Liidu ja University of Oxford klubid ja ühingud, mis pakuvad hulgaliselt spordi-, teatri-, muusika- ja poliitilist tegevust.

Ruskini College on üks elavamaid toimumispaigad kirjandus- ja poliitilised koosolekud Oxford. Meil on külastate kõlarid, muusika õhtud ja loova kirjutamise ja luulelugemised lisaks hosting erinevaid Platform sündmusi teater, õiguse, soost ja ajalugu.

Life in Oxford City of Oxford pakub laia valikut kultuuri- ja vaba aja veetmise võimalustele.

Ashmole'i ​​oli maailma esimene avalik muuseumi ja maja kollektsioone klassikalise skulptuuri impressionistlik maalid. Museum of Modern Art pakub kaasaegset tööd. Jooksul Oxford kolledžites, paljud trahvi kogud kunsti on avalikult kättesaadav.

Bodley raamatukogu, peamised uurimisvaldkonnad raamatukogu Oxfordi ülikoolis, loeb kõige prestii maailmas, ja Oxfordi Blackwells raamatupood on lipulaev üks Suurbritannia suurim akadeemilise raamatukaupmehed.

Oxford Playhouse ja Uus Teater esitleb parimaid touring jõudlust - klassikaline draama, läbi ooperi ja tantsu, püsti ja suur nimi ansamblid ja lauljad. Paljude teiste väiksemate tulemuslikkuse ruumid rahuldada igale maitsele, paljud pakuvad võimalusi osaleda.

Elavat muusikaelus esineb ka Oxford pubides ja klubides õigus kogu linna, folk, et funk, rock reggae.

Seal on suur spordi- ja vaba aja veetmise võimalused raames Oxford. Ülikooli Spordihoones on seinatenniseväljakud ja gümnaasium, ja seal on võimalused ohtrasti üksikute ja meeskonna osalemist. Linn ise pakub liuväli ja erinevaid spordikeskused ja rajatised.

Ülikooli Access Paljud rajatiste Oxfordi ülikool, oma raamatukogud, ühiskonnaelu ja sündmused, avatud Ruskini õpilasi kolledži linke. Õpilased õpivad Foundation Degree in Business and Social Enterprise on võimalik tutvuda pakutavate Oxford Brookes University, sealhulgas raamatukogu, karjääri teenuste ja spordirajatised.

Ruskini College ka loonud sidemed ülikoolide pakkuda edasiliikumist kõrghariduse neile, täites ühe juurdepääsu kõrgharidusele diplom kursuste või esimene (CertHE) või teine ​​(sihtasutus kraadi) kursused.

Asukohad

  • Oxford

    Ruskin College Ruskin Hall Dunstan Road Old Headington

    Küsimused