Keystone logo
Rutgers School of Engineering

Rutgers School of Engineering

Rutgers School of Engineering

Sissejuhatus

Sissejuhatus Rutgers University-New Brunswicki tehnikakooli

Rutgers School of Engineering on meie kraadiõppurid väärtuslikud partnerid uurimistöös, juhendamisel ja teavitamisel. Pakume kraadiõppe programme dünaamiliste üliõpilaste jaoks 10 õppevaldkonnas. Ligi 70 miljoni dollari suuruse teadustegevusega seotud kulutustega ja peaaegu 200 õppejõudu, kes tegelevad teadusuuringutega paljudel teemadel, mis mõjutavad ühiskonda, riiki ja ülemaailmset kogukonda, on insenerikool dünaamiline ja akadeemiliselt toetav keskkond kraadiõppe jätkamiseks.

Meil on riiklikult järjestatud programm, mis pakub biomeditsiinitehnika magistrikraadi; keemiatehnoloogia; tsiviil- ja keskkonnatehnika; elektri- ja arvutitehnika; energiasüsteemid; tööstustehnoloogia; materjaliteadus ja tehnika; mehaanika- ja kosmosetehnika ning pakenditehnika. Rutgers SoE tegeleb tipptasemel teadusuuringutega paljudes teadusharudes ja on saanud riikliku tunnustuse oma tehnoloogiliste edusammude eest. Meil on laialdased laborid tipptasemel seadmetega.

Suurus on meile oluline. Insenerikool on piisavalt väike, et lubada keskenduda kraadiõppe nõudmistele, kuid piisavalt suur, et õpilased saaksid nautida kõiki juhtiva avaliku teadusülikooli eeliseid, ressursse ja võimalusi.

Teaduskond

SoE õppejõud on silmapaistvad - igal aastal saavad NSF karjääriauhinnad keskmiselt kaks või enam meie õppejõudu. Meie õppejõude austavad oma kolleegid sageli auhindade ja stipendiumidega kõige mainekamatelt kutseorganisatsioonidelt. Meie õppejõudude kirjutatud raamatuid kasutatakse kogu maailmas. Meie täiskohaga õppejõud, samuti meie täiendavad õppejõud, on riiklikud ja rahvusvahelised eksperdid paljudes valdkondades. Meie õppejõud on seotud ka mitmete uurimiskeskuste ja organisatsioonidega nii Rutgersi sees kui ka väljaspool.

Sõbralik, kollegiaalne õhkkond

Kuigi meie standardid on kõrged ja sissepääs on konkurentsivõimeline, on meie õpilane-sõbralik kool, kus õppejõud püüavad õpilasi harida teadustöö ja kursuste kaudu ning edendada õpilaste karjääri arengut isikliku mentorluse, grupi tagasiside keskkondade kaudu ja õpilaste oskuste hoonestamise ja turustamise võimalused. Kui olete ambitsioonikas üliõpilane, kes õitseb toetavas keskkonnas, peaksite tõsiselt kaaluma Rutgers School of Engineering .

Ülikooli omadused

Asukoht

Meie keskne asukoht on väga soovitav mitmel põhjusel:

 • New Brunswicki, aga ka New Yorgi (35 miili), Philadelphia (60 miili), Princetoni (20 miili) ja Newarki (25 miili) kultuurilised ja sotsiaalsed võimalused on ületamatud.
 • Rutgers asub USA tööstus- ja valitsusuuringute laborite suurima kontsentratsiooni keskel (arvestades New Jerseyt, New Yorki, Philadelphiat, Bostonit ja Washingtoni DC-d). See suurendab nii tööalaseid kontakte kui ka töövõimalusi.
 • Rutgers asub väga mitmekesises piirkonnas, kus peaaegu kõik riigi etnilised, kultuurilised ja usulised rühmad on tugevalt esindatud. Meie piirkonna mitmekesisus on meie tugevus, mis võimaldab õpilastel kõikjalt USA-st ja kogu maailmast tunda end koduselt alates teie esimesest päevast siin.

  Internetis tööstus- ja süsteemitehnika magister

  Rutgersi ülikool tutvustab uut veebipõhist inseneriteaduse magistrit tööstus- ja süsteemitehnika alal

  Asukohad

  • Piscataway Township

   599 Taylor Road, Piscataway, 08854, Piscataway Township

   Küsimused