Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Sissejuhatus

Umbes

Rutgers School of Management and Labor Relations (SMLR) on juhtiv ekspertiisiallikas töömaailmas, luues tõhusaid ja jätkusuutlikke organisatsioone ning muutuvaid töösuhteid. Kool koosneb kahest osakonnast - üks keskendub strateegilise personalijuhtimise kõigile aspektidele ja teine on pühendatud sotsiaalteaduste erialadele, mis on seotud tööõpetuse ja töösuhetega - teaduskondadega, kellel on väga erinev distsiplinaarne taust.

Personalijuhtimise osakond on keskendunud strateegilise personalijuhtimise kõikidele aspektidele, sealhulgas inimressursside rolli mõistmisele individuaalse ja organisatsioonilise edu määramisel ning inimressursside juhtimisel globaalses kontekstis. Tööuuringute ja töösuhete osakond uurib ja õpetab kõiki töö ja töösuhete aspekte ning eelkõige seda, kuidas kollektiivne esindatus ja avalik poliitika võivad töötajate heaolu parandada.

Lisaks pakub SMLR paljusid täiendõppe- ja sertifikaadiprogramme, mida õpetavad maailmatasemel teadlased ja praktikud.

Ajalugu

SMLR loodi algselt New Jersey seadusandliku kogu seadusega 1947. aastal kui juhtimis- ja töösuhete instituut (IMLR). Nagu tema kolleegid, mis loodi samal ajal teistes suurtes tööstusriikides, on ka instituut prahitud uute tööjõuhalduse koostöö vormide edendamiseks pärast II maailmasõja lõpul toimunud tööstuslikke rahutusi. Sellest sai 1994. aastal ametlikult kool New Jersey osariigi ülikooli lipulaagris New Brunswickis / Piscataway's.

Miks Rutgersi SMLR?

SMLR pakub ainulaadset õpikogemust, kus saate:

 • Õpi kõrgelt viidatud ja avaldatud õppejõududest.
 • Kogege uuenduslikke õpetamismeetodeid.
 • Võrgustik tööstuse juhtidega.
 • Kasuta töövõimalusi.

Lühidalt

Õpilased: 1 597 (täistööajaga ja osalise tööajaga peamised äriühingud)

Teaduskond: 55 (täistööajaga)

Omadused

 • Pakutakse kolme erineva fookusega bakalaureuse kraadi programmi, kaks BA-programmi koos Rutgersi kunsti- ja teaduskooliga ning BS-programm, mille saab täita veebis.
 • Kool pakub kahte kõrgelt hinnatud magistrikraadi: personalijuhtimise magister (MHRM) ning töö- ja töösuhete magister (MLER). Teaduskond haldab ka doktorikraadi. kraad töösuhetes ja inimressurssides, mille lõpetajad jätkavad teadus- ja akadeemilisi kohti.
 • Kool pakub ka lõpetajate tunnistusi teemadel nagu mitmekesisus ja kaasatus töökohal, konfliktide lahendamine ja läbirääkimised ning juhtiv organisatsiooniline muutus.
 • Töökoha muutuvat laadi uurivad ja prognoosivad teadusuuringud on kooli missiooni põhielement.
 • Mitu keskust ja programmi, mis keskenduvad teadusuuringute juhtimisele ja tööjõu parandamisele. Täiendõppeprogrammid hõlmavad tööhariduse tegevusuuringute võrgustikku (LEARN) ning Rutgersi juhtiv- ja erialast haridust.

Asukohad

 • Piscataway Township

  94, Rockafeller Rd, , Piscataway Township

Küsimused