Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Sissejuhatus

Sacred Art School on rahvusvaheline kool, mille juured on Toscanas ja mis asutati loovuse edendamiseks kunstis ja kunstilises meisterlikkuses ning on piiritu avatusega sakraalmaailmale.

“Edasi traditsioonis” on idee, mis meid iseloomustab: õpid kujundama ja looma täielikult kaasaegseid kunstiteoseid, mis on seotud kahekümne sajandi pikkuse ajalooga kunstitraditsiooniga.

Kool, mis ei järgi ühtki kindlat kunstistiili, on eelkõige töötuba, kus kohtuvad ja vastanduvad õpilased ja õpetajad, kunstnikud ja käsitöölised. Kui õpilased arenevad oma disaini- ja loomisoskustes, saab kaasata tellimustöid, õppides ka suhtlema kliendi ja tema vajadustega.

Kool pakub kunstnikele traditsioonide järgi edasiliikumist, kasutades selliseid vahendeid nagu:

  • 1. Range kunstiline ja tehniline koolitus...

… mis võimaldab teil omandada kujundlikku keelt, nagu seda õpetati renessansi kunsti töötubades ja kaunite kunstide akadeemiates. Siin õpid tundma traditsioonilisi tehnikaid nagu peitel, joonistamine, õlimaal, savist modelleerimine, aga ka tehnoloogilisi tööriistu nagu 3D-disaini tarkvara.

  • 2. Kaasaegse mõtte süvaanalüüs...

mis aitab teil mõista püha, pöörates erilist tähelepanu katoliiklusele.

  • 3. Firenze linn...

mis oma kogude ja kultuurisündmustega on kõige olulisem õpperuum, ideaalne kontekst uute kõrgeima kvaliteediga kunsti- ja käsitöömaailmaga seotud professionaalide koolitamiseks.

Asukohad

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

Küsimused