Keystone logo
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Sissejuhatus

St. Angela College, Sligo, College of National University of Ireland, Galway, on pakkuja ülikooli tasemel hariduse ja teaduse Loode-Iirimaal. Nagu College laiemas National University võrgu oleme dünaamiline ja kiiresti kasvav õppeasutus, mis tunnustab strateegiline asukoht Sligo ja loodeosa. Me oleme täiesti reageerivad kohalikud / piirkondlikud vajadused ja teadlikud oma panus mitte ainult ülikooli tasemel hariduse, kuid sotsiaalsele ja majanduslikule arengule piirkonnas.

Üliõpilased St. Angela College, Sligo on tagatud kõrge kvaliteet University hariduse väikesed klassid, nüüdisaegse vahendeid tugev kogukond keskkonda ning samas antud avaramad võimalused olla registreeritud üliõpilastele NUI Galway.

St. Angela College, Sligo, On rajatud üle 400 aasta haridust traditsioon. See on traditsioon, mis väärtustab nii Christian ideaalide ja akadeemilist. Nagu College laiemas National University of Ireland võrk on tugev kogukond keskkond, mis on tuntud oma sõbraliku, hooliva, atmosfääri iseloomustab austus üksikisiku.

St. Angela College, Sligo, On hästi teeninud maine pakkuda kvaliteetset programme nii bakalaureuse-ja kraadiõppe tasanditel kogu akadeemiliste osakondade of Nursing ja Terviseteaduste Studies, kodunduse ja haridus. Kolledž pakub laia valikut Access, täiskasvanute koolituse ja kutsealase arengu programmide.

Kuigi asutatud College of Education for Home Economics Õpetajad viimastel aastatel College on laiendanud kaugemale oma esialgse töövaldkonda ning praegu oma profiili akadeemilise õppeprogrammide ka: Nursing & Health Studies, haridus, eripedagoogika, teoloogia, toidu- ja Consumer Studies, Science, Iirimaa, majandus- ja sotsiaalkomitee Studies.

Iiri valitsuse otsusest nimetada St. Angela College, Sligo ainsa pakkujana kodunduse Õpetajahariduse Iirimaal (2003) ja Department of Health kiitis heaks uue School of Nursing ja Terviseteaduste Studies on põhjustanud järsu tõusu üliõpilaste arv viimase viie aasta jooksul. Praegune üliõpilaste arv käivad College on umbes 900.

Säte sellise hulga akadeemilise pakkumisi nii bakalaureuse-ja kraadiõppe tasanditel koos tema ainulaadne geograafiline asend ainsa pakkujana University hariduse Loode on põhjustanud järsu tõusu üliõpilaste arv piirkondlikult ja üleriigiliselt koos üha kasvavat huvi rahvusvaheliselt . On ennustatud, et seal on oluline õpilaste arvu kasvu paari järgmise aasta jooksul.

Tänapäeva Campus ja keskkond

Aastal 1952, St. Angela College, Sligo asutas Ursuline Order. See oli umbes see ainulaadne cut kivihoone, kauneid 19. sajandi Clogherevagh House, et meie tänapäeva campus, vaatega järvele on arenenud.

Viimastel aastatel on College on üle elanud kiire infrastruktuuri areng. Pöördelise uue maksuametite Michael Building on koduks hästi varustatud McKeown Raamatukogu ja Department of Nursing & Health Studies sisaldavad nüüdisaegse raviasutustes. St. Angela Student Residences on luksus ühiselamute kõrval St. Angela Campus, vaatega Lough Gill ja õpilastele kättesaadavad, kui külastate akadeemiliste ringkondade ja rahvusvaheliste online. Kohapeal tugiteenuste hulka pesumaja, jõusaal, tarbekaupade pood, kus ATM ja auto parkimine. (vt www.sasr.info)

Uus Õenduse Building, raamatukogu ja Student Residences selgelt kolledži pühendumust moderniseerimine ja infrastruktuuri. Kõik infrastruktuuri areng näitab uue akadeemilise ja registreerimise kasv. Investeeringud plaane ja arenguid Käimas on suurel määral projektide ehitamist ja uuendamist lähiaastatel mis sisaldab: edasisi uuendusi klassiruumid, loenguid rajatised ja spetsialist laborid, sise-ja välistingimustes spordi- ja vaba aja veetmise võimalused.

Me mõistame ja oleme uhked, et meie College campus asub üks looduskaunites paikades riigis kaldal Lough Gill. Meie College Green Team monitorid ja jääb, kuidas me suhelda meie idülliline keskkond, kui me jätkuvalt arendada ja rahuldada suurenenud üliõpilastest. Eesmärk Green Team on keskenduda ressursside säästmisele ja suurendada ringlussevõtu nii keskkonnasõbralik campus saab nautida õpilased, töötajad, kogukonna ja külastajate jaoks.

Missioon

St. Angela College, Sligo, on College of National University of Ireland, Galway, kursused valideeritud NUI Galway. See on katoliku College asutas Ursuline Kogudus 1952. Kolleegium asub Co. Sligo, Iirimaa.

Pakume bakalaureuse ja magistri programme valikut professionaalsete rolli hariduses ja tervishoius. Meil on ka pakkuda spetsialiseeritud bakalaureuse programmid valdkondades humanitaarteadused ja sotsiaalteadused. Otsime teenima piirkondliku, riikliku ja rahvusvahelise üldsuse hariduse kaudu, rakendusuuringud ja nõustamine.

Meie haridus filosoofia on arendada kogu potentsiaali meie õpilased vastates oma isikliku, akadeemilist ja kutsealast vajadusi. See filosoofia eesmärgiks on anda üliõpilastele peegeldav õppijad. Me oleme pühendunud tipptasemel haridust, uuenduslike tavade ja elukestva õppe kontseptsiooni.

Toetame õiglase, osalusdemokraatia, kaasava ja mittediskrimineeriva kogukond keskkond töötajad ja õpilased. Hoiame sotsiaalset õiglust, võrdsust, mitmekesisuse ja hooldus looduskeskkonnale.

Asukohad

  • Sligo

    Sofienberggata 4

    Küsimused