Keystone logo
Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Sissejuhatus

165476_SMU_Logo_4C.png

Elavas Halifaxi linnas asuv Saint Mary's University on koduks mitmekesisele ja kaasavale kogukonnale, kus on üle 7500 õppejõu, personali ja üliõpilase ning millel on üle 50 000 vilistlase ülemaailmne võrgustik. Oleme inspireerinud ja avardanud meelt üle 200 aasta. Tänaseks on tänu teaduse tipptasemele ja ainulaadsetele programmidele saanud sellest Nova Scotia suuruselt teine teadusülikool teadustulude järgi. Saint Mary's University on koduks ühele Kanada juhtivale ärikoolile, teadusteaduskonnale, mis on laialdaselt tunnustatud oma tipptasemel teadusuuringute eest, terviklikule ja uuenduslikule kunstiteaduskonnale ning elavale kraadiõppe ja teaduskonna teaduskonnale.

Siin on meie ülikoolilinnakut ümbritsevates kogukondades näha tugevat kogukonnatunnet, kaasatud õppejõude ja üliõpilasi, ettevõtlikkust ja uuenduslikku uurimistööd. Meie õpilased, teadlased ja õppejõud jagavad soovi muuta positiivselt ja luua maailmas väärtust.

Top 5 põhjust, miks valida Saint Mary ülikool

1. Rikas toetav kogukond

Ülikoolilinnak asub ühes ilusas linnaosas. Te moodustate kiiresti mõttekaid sidemeid teiste õpilastega ja tunnete end mugavalt oma uues kodus. Kui tunned hoolt, saate rohkem saavutada.

Üliõpilasperedele, kraadiõppuritele ja teistele abikõlblikele isikutele Saint Mary's University ühe- ja kahe magamistoaga kortereid. Lisaks pakub ümbritsev Halifaxi lõunaosa elavas linnakeskkonnas hulgaliselt tudengimajutusvõimalusi. Siin olete ülikoolilinnaku, kesklinna tuuma, roheliste alade ja suurepärase kohaliku elu lähedal. Perekondade ja kõrgkoolide eluaseme igakuiste rendihindade kohta leiate teavet aadressilt smu.ca/campus-life/family-and-graduate-housing.

2. Teid tundvad professorid

Keskmine sissejuhatava klassi suurus on vaid 40, mitte ainult ei tunne seost teiste õpilastega, vaid saate oma professoreid tundma õppida. Juurdepääs õppejõududele, kes hoolivad teie akadeemilisest tulemusest ja teie tulevikust, on omamoodi isiklik toetus, mis teeb vahet.

3. Õppimine tehes

Saint Mary's usume, et õpilased õpivad paremini ja kiiremini, kui nad panevad teooria reaalses maailmas töötama. Selleks pakume kogemuslikke õppimisvõimalusi, laboreid, kooperatsioone (praktika kõikides teaduskondades), reisimist välismaale ja tegelikke uurimisvõimalusi.

4. Rikkalikke teadusuuringute võimalusi

Kui olete oma akadeemilises karjääris edasi liikumas, sirvige paljusid pakutavaid programmi võimalusi (millest paljud on piirkonnas ainulaadsed).

5. Akadeemilise tipptaseme traditsioon

Umbes 98% meie täistööajaga professoritest on oma doktorikraad, mis on rohkem kui ükski teine provintsis asuv ülikool. Need saavutatud professorid toovad oma kogemuse klassiruumis teie kasuks ja meie rikas vilistlaste kogukond toob sulle reaalse maailma. Kui teil on vaja abikäsi mööda teed, on teie käsutuses akadeemiline tugi, tervis, karjäär ja vastuvõtuabi.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Halifax Regional Municipality

    Robie Street, 923, B3H 3C3, Halifax Regional Municipality

Küsimused