Keystone logo
San Agustin Cervantine University Foundation (Fundación Universitaria Cervantina San Agustín (UNICERVANTINA))

San Agustin Cervantine University Foundation (Fundación Universitaria Cervantina San Agustín (UNICERVANTINA))

San Agustin Cervantine University Foundation (Fundación Universitaria Cervantina San Agustín (UNICERVANTINA))

Sissejuhatus

UNICERVANTESe ajalooline areng on seotud Nuestra Señora de Gracia provintsi kaudu San Agustín'i ordu ajalooga ja selle kohalolekuga Colombias. Püha Augustinuse orden on üks neljast suurimast Mendicanti usukorrast, mis püstitati keskajal, kui paavst Innocentius IV koondas 1244. aastal selle IV ja V sajandi augustiinlaste vaimulikkuse mitmed kloostrid ja kloostrid, mis reeglina olid kloostrid. selle, mille on kirjutanud suur mõtleja, isa ja Hippo Püha Augustinus kiriku doktor.

1256. aastal teiste erakute rühmade liitumisel tugevdatud ordu levis kiiresti läbi Euroopa, olles ülikoolide sünniks sündinud kirikliku, akadeemilise ja intellektuaalse elu peategelane. Augustinlased aitasid eriti ja otsustavalt kaasa Bologna, Salamanca, Pariisi ja Oxfordi ülikoolide arengule. See pühendumus ülikoolide kaudu kultuuri evangeliseerimisele kordus sajandeid hiljem missioonides, mis loodi kogu Ameerikas, Jaapanis, Indias ja Filipiinidel.

Mis puutub Ameerika maadesse, siis Saint Augustine'i ordu vaimulik ja kultuuriline pärand on kuulus ülikool juba ammu Ameerika Ühendriikides Villanova ülikool. See asutati 1842. aastal ning see annab tervikliku hariduse, mille juured on vabades kunstides ja teadustes. Meie riigi konkreetsel juhul andis paavst Innocentius XII 24. aprillil 1694 loa asutada San Nicolás de Mira ülikool San Agustín'i maksimaalsesse kloostrisse Bull Ex ettekirjutuse Nobis kaudu ja samuti volitus asutada Colegio Santafé de Bogotá linnapea de San Miguel. Härjaga on paljud religioossed ja kreoolid andnud bakalaureuse-, õppejõudude, õpetajate ja arstide tiitlid hetke peamistel kujundavatel erialadel: püha teoloogia, filosoofia ja õigus; Sixtus V ja Paul V pontifikaalsete dekretaalide järgimine

Ülikool tegutses kuni aastani 1861, mil akadeemiline töö kiriku vastu vaenuliku liberaalse usupoliitilise konflikti sündmuste tõttu peatati. 20. sajandi esimesel poolel algas augustiinlaste haridustöös Kolumbias uus etapp Bogotá, hiljem Barranquilla Liceo de Cervantese juhtimisel ja Liceo de Cervantes El Retiro loomine, mis kuni täna läbi tunnustatud akadeemiline koolitus traditsioone ja kvaliteeti.

Asukohad

  • Suba

    Suba, Colombia

    Küsimused