Keystone logo
© Penn State Great Valley
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

Sissejuhatus

Kujutage ennast siia ette

Ühendades teadusülikooli tugevuse pühendunud õppejõududega, kes toetavad innovatsiooni ja avastusi, annab SDSU teile aluse, mida vajate oma kõrgeima akadeemilise potentsiaali saavutamiseks ja oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks.

Alates selle asutamisest 1897. aastal on ülikool kasvanud juhtivaks avalikuks teadusülikooliks ja föderaalselt määratud hispaania keelt teenindavaks asutuseks. Igal aastal annab SDSU enam kui 36 000 üliõpilasele võimaluse osaleda akadeemilises õppekavas, mida iseloomustab vahetu kontakt õppejõududega ja rahvusvaheline rõhk, mis valmistab neid ette globaalseks tulevikuks.

Ajalugu, missioon ja juhtimine

SDSU on San Diego vanim kõrgharidusasutus, mis asub ainulaadselt vaid 30 minuti kaugusel USA-Mehhiko piirist Kumeyaay maal. Meie kogukond on täielikult pühendunud suurepärasele õpetamisele, sisukale uurimistööle ja meie piirkondliku kogukonna ja teiste teenindatavatele teenindajatele kogu osariigis, kogu riigis ja riigisiseselt.

Meie ees on uskumatu minevik ja võimas tulevik, mida iseloomustavad:

  • Viieaastane strateegiline plaan „We Rise We Defy: Transcending Borders, Transforming Lives” käivitati 2020. aastal.
  • SDSU Mission Valley arendus on segakasutusega keskmise tihedusega arendus, mis on orienteeritud transiidile ja mis laiendab ülikooli haridus-, teadus-, ettevõtlus- ja tehnosiirde programme.
  • Piiriga ühendatud SDSU Imperial Valley laiendamine on saanud uusi investeeringuid uute programmide ja üliõpilasteenuste tutvustamiseks.
  • SDSU globaalse ülikoolilinnaku kasv suurendab uute kraadiõppeprogrammide loomise kaudu täiskasvanud õppijate juurdepääsu haridusele.
  • Meie ülikoolilinnaku mitmekesisus on meie uhkus. SDSU-d tunnustatakse oma pühendumuse eest mitmekesisusele, võrdsusele ja kaasamisele. Ligikaudu 54 protsenti üliõpilastest on nahavärvilised ning ülikooli tunnustatakse oma sõjaväe- ja veteranide programmi eest ning see on LGBTQ-õpilaste jaoks parim kolledž.

SDSU on põlvkondade jooksul ületanud tõkkeid ja trotsinud ootusi, liikudes edasi akadeemilise tipptaseme, üliõpilaste edu ja murrangulise teadustöö poole. Jätkame seda, kui loome SDSU uue peatüki, mis pakub rohkematele üliõpilastele kaasavat võimalust, kujundades ümber ülikooli, mis on loodud edukaks paljudeks aastateks ning mõjutades San Diegot, meie piiriala ja maailma rohkem kui kunagi varem.

Asukohad

  • San Diego

    5500 Campanile Drive, 92182, San Diego

    Küsimused