Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

Sissejuhatus

SJSU kohta iSchool

San José Riikliku Ülikooli Informaatikakool valmistab üksikisikuid karjääri teabeprofessionaalideks. Lõpetajad töötavad mitmesugustes info-elukutse valdkondades, nagu kasutajakogemuse kujundamine, digitaalne varahaldus, teabearhitektuur, elektrooniliste dokumentide haldamine, teabehaldus, digitaalne säilitamine ja raamatukogundus.

SJSU Informaatikakool pakub mitmeid onlineõppeprogramme, sealhulgas kolm magistrikraadi programmi: Raamatukogu ja infoteaduste magister, arhiivide ja dokumentide haldamise magister ning informaatika magistrikraad. Kool pakub ka kahte kutsehariduse ja täiendõppe sertifikaadi programmi.

Auhinnatud

SJSU teabekool on tunnustatud liider online-hariduses ja sai Online Learning Consortiumi 2014. aasta väljapaistva internetiprogrammi auhinna ja 2013. aasta tõhusa praktika auhinna.

Mugav ja paindlik

Üliõpilased saavad võimaluse elada kõikjal kursustel osalemise ajal, ilma et nad peaksid oma hariduseesmärkide saavutamiseks töökohti lahkuma ja peresid ümber paigutama. Oma kodu mugavusest saavad üliõpilased osaleda veebikursustel ja teenida magistrikraadi, ilma et nad oleksid kunagi San Jose San José osariigi ülikooli ülikoolilinnas Kalifornias astunud.

Interaktiivne võrgukeskkond

Lisaks saavad õpilased kasu interaktiivsest online-õpikeskkonnast, kus me lisame uusimat tehnoloogiat, et rikastada õpikogemust. Nad ühenduvad eakaaslaste ja õpetajatega veebikonverentside, sotsiaalsete võrgustike platvormide, veebipõhise õppe haldussüsteemi ja kiirsõnumite kaudu.

Enamik kursuste sisust antakse asünkroonselt - annab õpilastele vabaduse kursusele igal ajal valida. Mõned kursused sisaldavad ka juhuslikke sünkroonseid seansse.

Onlineõpetuse ekspertiis

Iga kursust õpetatakse võrgus. Õpetajad on online-õpetamise eksperdid, kasutades uusimaid vahendeid ja meetodeid, on tõhusad online-õpetajad. Paljud õppejõud teostavad online-õppe alaseid uuringuid ja jagavad oma teadmisi veebihariduse arengute kohta esitluste ja trükiste kaudu.

Asukohad

  • San Jose

    San Jose State University, , San Jose

Küsimused