Keystone logo
© Monday
SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

Sissejuhatus

SBS Swiss Business School on kõrgelt hinnatud ja rahvusvaheliselt akrediteeritud äriõppeasutus, mis on pühendunud õpilaste ettevalmistamisele karjääriks maailmamajanduses.

Kool, mille peakontor asub Zürichis , laiendab oma pühendumust tipptasemele ja globaalsele äriperspektiivile Madridis ja Barcelonas asuvate dünaamiliste õppekeskuste kaudu, mis asuvad elavates äriökosüsteemides. Need keskused ühendavad hariduse sujuvalt reaalse äritegevusega, täiustades õppimiskogemust praktiliste teadmiste ja võimalustega.

SBS Swiss Business School on uuendusliku kogemusõppe pioneerid, pakkudes programme, mis ühendavad akadeemilise teooria reaalmaailma ärirakendustega. See meetod arendab elavat hariduslikku õhkkonda, parandab praktilisi oskusi ja soodustab innovatsiooni.

Mitmekesise üliõpilaskonna ja valdkonnaekspertidest koosneva õppejõududega pakub SBS koostööd ja rikastavat keskkonda, kus õpilased saavad õppida kogenud spetsialistidelt, suhelda eakaaslastega üle kogu maailma ja luua väärtuslikke võrgustike loomise võimalusi.

Mis meid eristab?

✅ Šveitsi kvaliteetharidus: meie programmid Hispaanias, mis on rikastatud Šveitsi mainekate standarditega, tagavad hariduse, mida iseloomustab tipptase ja rangus.

✅ Dünaamiline õppekeskkond: unikaalset koostöömudelit kasutades integreerime hariduse ärimaailmaga, pakkudes varajasi praktikakohti ja võrgustike loomist.

Tipptasemel mugavused: nautige ööpäevaringset juurdepääsu, jõusaali, auditooriumi, kohvibaari ja Gran Via vaatega terrassi, mis on loodud edu inspireerimiseks ja tasakaalustatud elustiili edendamiseks.

✅ Tipptasemel õppekava : meie õppekava, mis sisaldab tegelikke juhtumiuuringuid ja nõutavaid oskusi, on koostatud nii, et te püsiksite äriinnovatsiooni esirinnas.

✅ Õppige parimatelt: tehke koostööd juhtivate ekspertidega, kes toovad oma uuenduslikud teadmised ja praktilised teadmised otse meie klassiruumidesse.

✅ Isikupärastatud juhendamine: väikeste klasside puhul pakume isikupärastatud juhendamist, tagades kohandatud ja rikastava õppeteekonna.

Campus Life & Facilities

SBS Swiss Business School Madrid ülikoolilinnak asub strateegiliselt Gran Víal, pakkudes õpilastele enneolematut juurdepääsu elavatele kultuuri-, äri- ja ühiskondlikele sündmustele!

Meie ülikoolilinnaku keskus annab teile võimaluse areneda reaalses töömaailmas läbi kaasahaarava õppimise dünaamilises koostöökeskkonnas, kus ootavad ees sidemed ja karjäärivõimalused.

Nautige ööpäevaringset juurdepääsu , tipptasemel rajatisi ja veetlevate vaadetega katusel asuvaid võrguüritusi . Püsige aktiivsena meie ülikoolilinnakus asuvas jõusaalis , täiustades oma elustiili ja muutes iga hetke erakordseks.

Õpilaste iseloomustused

Edetabelid

 • CEO Magazine 2023 järgi veebipõhise MBA edetabelis 2. kohal
 • CEO Magazine 2023 andmetel Euroopa MBA kohal #6
 • CEO Magazine 2023 andmetel globaalse MBA kohal #7
 • 1. taseme globaalne MBA vastavalt CEO Magazine 2023 andmetele
 • Premier DBA programm CEO Magazine 2023 järgi
 • Top 20 QS Online MBA edetabelit 2023: Euroopa
 • Eduniversali ärikoolide edetabeli 2022. aasta edetabeli järgi üks parimaid ärikoole Šveitsis

Asukohad

 • Madrid

  Gran Vía, 4, 28013, Madrid

 • Kloten

  Flughafenstrasse 3 Kloten-Zurich Switzerland, 8302, Kloten

 • Barcelona

  Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  Küsimused