We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Sissejuhatus

Meie nelja rahvusvahelise ülikoolilinnaku kaudu pakume õpilastele globaalset ümberkujundavat haridust. Elamise kaudu õppimise kogemus, mis võimaldab neil omandada akrediteeritud topeltkraad (USA ja Euroopa), omandada globaalse mitmekesisuse, elades kuni neljas erinevas riigis, suurendada rahvusvahelist tööalast konkurentsivõimet, luues personaliseeritud tee, mis edendab juhtimist ja luua globaalne mõtteviis, et tegutseda nutikate globaalsete professionaalidena.

Asukoht

Neljast rahvusvahelisest ülikoolilinnakust koosnev võrgustik, mis võimaldab õpilastel omandada kraadiõppe kuni neljas erinevas riigis. Meie õpilased saavad oma programmi jooksul ühendada meie mitmed rahvusvahelised asukohad (USA, Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa), omandades globaalse mitmekesisuse ja uurides potentsiaalseid rahvusvahelisi karjäärivõimalusi.

Akrediteerimine

Akrediteeritud topeltkraad (USA ja Euroopa) ja kohalike omavalitsuste tunnustused kogu maailmas. Oleme USA-s akrediteeritud Ameerika ülikool. Lisaks on meie õpilastel võimalus omandada täiendav Euroopa diplom (Roehamptoni ülikool, Ühendkuningriik), pääseda juurde hüvedele, mida riigid võivad välismaal õppimiseks pakkuda, ja spetsialiseeruda meie valdkonna juhtide partnerluse kaudu peamistele turupiirkondadele.

Metoodika

Ühe kursuse kuus süsteem ja hüperseotud reaalsuse metoodikad võimaldavad õpilastel õppida fokusseeritult ja struktureeritult, suheldes ja rakendades teadmisi erinevates globaalsetes reaalsustes. Meie plokkplaanisüsteemi ja tehes õppimise metoodikate kaudu õpivad meie õpilased struktureeritud ja praktilisel viisil, rakendades teadmisi tegelike organisatsiooniliste väljakutsete lahendamiseks ja arendades kõikehõlmavaid oskusi.

Kogemused

Adaptiivne akadeemiline tee, mis pakub õpilastele erinevaid programmiseadeid, testimiskogemusi ja toetavaid tööriistu, et luua samm-sammult isikupärastatud kogemus. Meie õpilased saavad enne järgmiste sammude otsustamist kavandada, juhtida ja arendada isikupärastatud haridusteed, valides erinevate programmiparameetrite vahel ja uurides võimalusi. Lisaks pakuvad meie isiklikud nõustajad ja stipendiumiplaan neile eesmärkide saavutamiseks üks-ühele tähelepanu.

Tööalane konkurentsivõime

Mentorlusplaanid, partnerlussuhted ja ettevõttesisesed programmid, et edukalt suurendada rahvusvahelist tööalast konkurentsivõimet ja luua globaalne mõtteviis. Tegutseme ülemaailmse tööalase konkurentsivõime keskusena, aidates tudengeid, spetsialiste ja organisatsioone, kes seisavad silmitsi karjääriprobleemidega. Meie ökosüsteem võimaldab neil luua rahvusvahelise võrgustiku, tõsta oma raskeid ja pehmeid oskusi ning pääseda juurde praegusele turunõudlusele.

Ülikooli omadused

TAMPA – MADRID – PARIIS – HEIDELBERG
Nautige tõeliselt 100% rahvusvahelist kogemust, õppides oma programmi kuni neljas erinevas riigis ilma ainepunkte kaotamata ja keeruliste üleminekuteta.*

* Ülikoolilinnakute ülekanded sõltuvad kohaliku programmi olemasolust ja isiklikust viisaprotseduurist.

  Campus Life & Facilities

  Schiller International University toetab kõigi oma üliõpilaste isiklikku ja professionaalset arengut kogu maailmas. See tähendab ressursside pakkumist õppimiseks ja üliõpilaseluks oma kraadiõppe ajal ning abi pakkumist pärast kooli lõpetamist tööturule sisenemisel. Pakume oma õpilastele mitmesuguseid teenuseid nii ülikoolilinnakus kui ka veebis.

  English Language Requirements

  Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

  Asukohad

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       Küsimused