Keystone logo
SDA Bocconi

SDA Bocconi

SDA Bocconi

Statistika

  Ülikooli omadused

  Milano ülikoolilinnak

  SDA Bocconi on uus ja ainulaadne ülikoolilinnak Milano, Itaalia majandus- ja finantspealinna keskuses, Euroopa südames. Ülikoolilinnaku asukoht on tõepoolest strateegiline: vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Duomost ja Navigli piirkonnast, see on väga hästi ühendatud Milano ühistranspordivõrguga (buss/tramm, metroo ja rong) ning paljude autode/jalgrataste jagamisjaamadega. ümber. Seetõttu saab SDA Bocconi pakkuda oma osalejatele rikkalikku valikut rahvusvahelisi kontakte ja võimalusi ning võimalust elada Itaalia kultuuri, moe, disaini ja elustiili hällis.

  MUMBAI – Aasia keskus

  SDA Bocconi Asia Center, varasema nimega MISB Bocconi, on üle-Aasia keskus, mis on pakkunud Executive Educationi ja kraadiõppe programme ning mille on kujundanud SDA Bocconi School of Management alates 2012. aastast.

  Roma

  Uus ülikoolilinnak Roomas on veelgi lähemal Kesk- ja Lõuna-Itaalia ettevõtlusstruktuurile ning avalikele ja eraasutustele.

   Edetabelid

   Akrediteeringud

   EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

   Programmi vastuvõtutingimused

   Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

   Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

   Asukohad

   • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    • Mumbai

     Mumbai, India

     • Milan

      Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

      Küsimused