Keystone logo
SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

Sissejuhatus

Infotehnoloogia arengu tõttu on suurenenud teabe hulk ja selle jagamise kiirus. Ühiskonna muutumisele reageerimiseks ja konkurentsis ellujäämiseks sai hädavajalik pidev õppimine. Sellest tulenevalt oli nõudlus haridussüsteemi järele, mis sobiks elukestva hariduse kontseptsiooniga, mis tõi kaasa küberülikoolide, näiteks Seouli digitaalse ülikooli.

Seouli digitaalne ülikool on olnud truu oma rollile ja kohustustele Korea juhtiva küberülikoolina ning on näidanud lühikese aja jooksul märkimisväärset kasvu. Eelkõige on Souli digitaalne ülikool relvastatud kvaliteetse haridussisu, suurepäraste õppejõudude ja suurima üliõpilaskonnaga. Oleme õppekava ümberkorraldamisega pidevalt püüdnud parandada üliõpilaste teenindust ja muuta meie ülikool spetsialiseerunud.

Selliste jõupingutuste tulemusel on Seouli digitaalülikoolist saanud riigi parim küberülikool, mis näitab parimaid tulemusi üliõpilaste rahulolus ja konkurentsimääras jne. SDU kogub ülemaailmset rolli ka koostöö kaudu välisülikoolidega.

Souli digitaalülikool areneb edasi, kui on Korea parim küberülikool, ja tõuseb maailma parimaks. Lisaks aitame õpilastel oma potentsiaali maksimaalselt arendada, pookides uue tehnoloogia haridusse. Oleme kindlad, et hetkel, kui lõpetate meie ülikooli, olete kvalifitseeritud spetsialist, keda ühiskond soovib.

Asukohad

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, Lõuna-Korea

    Programmid

      Küsimused