Keystone logo
Seattle University College of Science & Engineering STEM

Seattle University College of Science & Engineering STEM

Seattle University College of Science & Engineering STEM

Sissejuhatus

Teaduse ja tehnika kolledž on Seattle'i ülikooli kõige kiiremini kasvav kolledž või kool. Rohkem kui 100 täistööajaga ja osalise tööajaga õppejõudu pakuvad asjakohast praktilist lähenemist STEM-haridusele enam kui 1250 bakalaureuse ja kraadiõppurile. Uurimistöö ja professionaalse arengu kaudu hoiavad meie professorid end kursis viimaste edusammudega ja täiendavad pidevalt kraadiõppekavasid, mis ühendavad teooriat ja praktikat harmooniliselt. Probleemide lahendamine, kriitiline mõtlemine, meeskonnatöö ja interdistsiplinaarse koostöö võimalused iseloomustavad terviklikku lähenemist bakalaureuse- ja magistrantidele antavale haridusele.

Meie haridusprotsessi eristavad elemendid hõlmavad järgmist: suur hulk laborikogemusi teaduse ja inseneri erialadele; edukas bakalaureuseõppe programm; õppekäigud mitmesuguste looduslike ja inimese loodud imede juurde; ja aastakümneid, tööstuse poolt toetatud vanemprojekte kõigile meie inseneri- ja arvutiteaduse üliõpilastele Projektikeskuse kaudu.

Kolledž pakub palju võimalusi teenuseõppeks. Siin on vaid kaks näidet. Seattle'i ülikooli matemaatikakorpuse ja STEM-klubi kaudu tegelevad meie õpilased Bailey Gatzerti algkoolis väga vajalike noortega. Viimase kümne aasta jooksul on kümned Seattle'i ülikooli üliõpilased, õppejõud ja töötajad osalenud Tai, Nicaragua, Haiti, Sambia ja Kenya humanitaartehnika projektides.

Meie asukoht dünaamilises Seattle'i linnas pakub õpilastele palju võimalusi, et kindlustada sisukas praktika või vabatahtlike võimalused, mis on seotud nende karjäärieesmärkidega.

Asukohad

  • Seattle

    12th Avenue,901, 98122, Seattle

    Küsimused