Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Sissejuhatus

Kagu-Euroopa on eraõiguslik, kasumit kõrgkooli koosneb teaduskonnad, keskused ja instituudid spetsialiseerunud Sotsiaalmajandus-.

Teaduskonnad on korraldatud üksused õppejõud, ja nad töötavad teaduskonna nõukogu ja ülikooli poliitika raames kinnitab ülikooli Board või selle täitevkomitee. Kagu-Euroopa Ülikooli koosneb viiest teaduskonda: Matemaatika Kaasaegse ja -tehnoloogia, Ülikooli keelte, kultuuride ja kommunikatsioon, teaduskond, Ülikooli avaliku halduse ja politoloogia ja Faculty of Business and Economics.

Missioon Ülikooli on määratletud põhikirja (1. detsember 2008) on pridrzhauva saavutamiseks tehtavaid jõupingutusi õpetamise ja akadeemilise uurimistöö kõrgharidussüsteemi riigis, pakkudes kõigile võrdsed võimalused, mis põhineb õiglusel ja teeneid. Aktiivne koostöö teiste ülikoolidega nii Makedoonias ja megjunrodni ülikoolid üks võtmeelemente ülikooli missiooni.

Peamine eesmärk, et ülikool on juhitud ja suutnud kaasa kõrghariduse albaania keeles, vastastikuse rahvustevahelist mõistmist ning anda povekjejzichen ja multikultuurne lähenemine õpetamise ja teadustöö õppekavade arenduse kooskõlas Euroopa ja rahvusvaheliste standarditega.

Juhtorganite ülikooli nõukogu ülikooli rektori, senati ja rektori nõukogu.

Kagu-Euroopa See on reastatud kolmanda riigi tasandil vahel 19 ülikoole riigis. See edetabel mõistis välismaa evalvatori CIO Tongi ülikool Shanghais.

Asukohad

  • Skopje

    Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

    • Tetovo

      Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

    Küsimused